[Corsa D] Biały 1.2 Van
Autor Wiadomość
 domage


Informacje
LPG: Nie
Dołączył: 08 Sty 2010
Posty: 13
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 7 Marzec 2011, 22:40   [Corsa D] Biały 1.2 Van

Dzisiejsze zdjęcia.
Póki co mam zamontowane światła z Corsy OPC, z ulepszonymi światłami STOP'u.
Przednie zaciski pomalowane na czerwono, wnętrze wygłuszone matami bitumicznymi, alarm z centralnym, radio i audio, zostawiam na później od paru lat (jak to mówią szewc bez butów chodzi..). w środku CB, skrzynka Kicker, na wzmacniaczu Sony, radio Kenwood.
Zamontowane spryskiwacze z Insignii.
Narazie tyle modów, mam zamiar wkrótce założyć inny wydech, i lotkę nad tylną szybę (którą koniecznie muszę przyciemnić...)









 
 
     
 DAMIAN1991
Demon is always in memory



Informacje
slaskie

LPG: Nie
Imię: Damian
Pomógł: 27 razy
Wiek: 32
Dołączył: 25 Mar 2009
Posty: 870
Skąd: Pszczyna
Wysłany: 7 Marzec 2011, 23:09   
   Moje auto: Corsa Razy Dwa X12SZ i X12SZna Stożku z LPG


Fajne Firmowe "D" :)
Plany Zacne niech się powoli realizują ;)
A Jeszcze Jak byś Opisał samą Corsę czy Jest w Coś ponad koła wyposażona czy ma Silnik :) No I może czy jakieś Będą plany ;D


W Takim razie widzę ze będzie zniżka dla FKC :P :złyy:
 
 
     
 domage


Informacje
LPG: Nie
Dołączył: 08 Sty 2010
Posty: 13
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 7 Marzec 2011, 23:46   

Wyposażona, hmm...z wyposażenia dodatkowego ma:
regulacje kierownicy (chyba to opcja?), regulację wysokości fotela, wykładzine przestrzeni bagażowej.
W planach chciałem coś na alu wydać, i mam komplet wskaźników AutoGauge Smoke do zamontowania. Chciałem też zmienić podświetlenie deski, ale kupiłem za mocne diody, a słabsze sa nie do dostania w normalnych cenach. Fajnie by było też okleić dach na czarno, i chciałem grilla na czarno pomalować.
Zderzak tylny mam do wymiany przez borunów parkinogwych :zły22: , wiec może kiedyś zagości coś z dokładką, albo OPC.
Silnika tutaj nie ruszam, 80 koni z 1.2 to i tak dużo, a mnie nie potrzeba więcej. 110 spokojnie na trasie leci, Vmax na A4 na granicy katowic wyciągnąłem 200 km/h (licznikowo, bo normalnie koło 194 km/h wg GPS'a)
Co do zniżek: nie ma problemu :) Zapraszam do sklepu, i pytajcie o Krzyśka.
 
 
     
 spidan
Zasłużeni
Beatka + 29.10.2010



Informacje
dolnoslaskie

LPG: Tak
Klub: Astra Club
Pomógł: 29 razy
Wiek: 46
Dołączył: 24 Maj 2008
Posty: 993
Skąd: Zgorzelec
Wysłany: 24 Marzec 2011, 09:31   
   Moje auto: ASTRA G


Temat jest "klubowicze i ich corsy" dyskusja odbiegła od głównych założeń i każdy zaczął pracować o punkcik.
Dlatego temat wydzieliłem i przeniosłem -> http://klubcorsa.pl/forum...tosc-vt5285.htm
 
 
     
 domage


Informacje
LPG: Nie
Dołączył: 08 Sty 2010
Posty: 13
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 25 Marzec 2011, 00:50   

spidan, bez kitu... nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu.Mnie osobiści off top nie przeszkadza.
Ale żeby nie dostać warn'a:
Chciałem sobie zamienić folie którą nakleiłem na ramkę drzwi, na lakier czarny. Przy tej operacji zdjąłem listwe przy oknie (uszczelkę zgarniająca) z lewych drzwi, i pękła mi spinka która ją mocuje.
Orientuje się ktoś jak to ustrojstwo wygląda/gdzie to kupić poza ASO? Jeśli tak proszę o priv, bo nie chcę nikogo narażać na kolejne ostrzeżenie.
:nocom:


EDIT:




Roboty na dwa dni :roll:
Już wkrótce więcej info :hurra:

[ Dodano: 8 Maj 2011, 12:33 ]
MS-8 On board :)

Przed:


Po:

Zastanawiam się czy tego wyświetlacza nie zmienić na biały. :roll:
 
 
     
 DAMIAN1991
Demon is always in memory



Informacje
slaskie

LPG: Nie
Imię: Damian
Pomógł: 27 razy
Wiek: 32
Dołączył: 25 Mar 2009
Posty: 870
Skąd: Pszczyna
Wysłany: 12 Sierpień 2011, 14:15   
   Moje auto: Corsa Razy Dwa X12SZ i X12SZna Stożku z LPG


Ładny Mod :) Cały czarny panel co Prawda wielu uzna za dość Biednie wyglądający ale Złoto mnie się tam nie podobało
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa D - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Prezentacja naszych pojazdów » [Corsa D] Biały 1.2 Van
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



Czytaj nasze artykuły https://ribet.pl/basen-z-podgrzewana-woda-wymiennik-ciepla-elektryczny-podgrzewacz-wody/%
   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.