Przesunięty przez: Kaszubski
11 Lipiec 2016, 18:28
demontaz stacyjki - procedura (wyjecie bębenka z osłony)
Autor Wiadomość
 kniazuk


Informacje
LPG: Tak
Klub: KTK
Wiek: 51
Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 1
Skąd: kowry
Wysłany: 23 Luty 2011, 12:55   demontaz stacyjki - procedura (wyjecie bębenka z osłony)

witam,
jak w temacie.
Mam zdjętą kierownicę i częściowo plastiki wokół samego bębenka. nie mogę niestety wyjąć bebenka z plastykowej osłony immobilizara. Jak to zrobic - sprawa bardzo pilna.
Dzięki za odpowiedzi/podpowiedzi.
 
 
     
 jakbytotu11


Informacje
Dołączył: 25 Lut 2011
Posty: 2
Skąd: Kielce
Wysłany: 26 Luty 2011, 16:29   

Witam,

Nie wiem czy CB ma tak samo jak CC, ale jak sądzę jest to bardzo podobnie. Podstawowa sprawa to kluczyk musi się dać obracać w stacyjce, czyli musi stacyjka pracować normalnie. Wkładasz kluczyk do stacyjki, przekręcasz w pozycję, i tu nie pamiętam dokładnie, ale albo 1 bądź 2 i od spodu stacyjki powinien być otworek o średnicy ok 4-5mm w który trzeba włożyć wąski śrubokręt i nacisnąć delikatnie ząbek na bębenku stacyjki. Nie naciskaj zbyt mocno bo go wyłamiesz. Jednocześnie wyciągaj stacyjkę za kluczyk. Ja tak wyjmowałem u siebie w CC stacyjkę ale miałem kłopot większy bo się zablokowała niestety i nie było możliwości obracania kluczykiem. Na szczęście udało się. Powodzenia.

Pozdrawiam
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa C - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Corsa C » Wyposażenie wnętrza » demontaz stacyjki - procedura (wyjecie bębenka z osłony)
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.