Moja Corsiarka
Autor Wiadomość
 szymmek



Informacje
Dołączył: 06 Lis 2008
Posty: 12
Skąd: Grudziądz/Bydgoszcz
Wysłany: 7 Luty 2010, 16:09   

a dobrze nie narzekam, nie zauważyłem dużego zwiększenia

[ Dodano: 1 Kwiecień 2010, 16:08 ]
Nowe foto mojego pocisku, na razie tylko jedno, bo coś aparat szwankuje ale jutro będzie więcej.



Jak widać doszły felgi, kupione w atrakcyjnej cenie lecz w niezbyt dobrym stanie, dlatego wpadłem na taki pomysł, aby polakierować je na biało lakierem do felg w sprayu firmy motip, co do części to zmieniłem amortyzatory na gazówki przód kayaba tył monroe, jest trochę twardo ale za jest bardzo gut w zakrętach, doszła tam jeszcze jakaś końcówka wydechu. Co do nagłośnienia to wymieniałem kaseciaka na pioneera z mp3, a seryjne głośniki corsy wymieniłem na serie z vectry b po lifcie, gra dużo lepiej, jednak jest problem z obudową drzwi bo trochę się nagieła na większych głośnikach ale tragedii nie ma (zrobię foto później).
Podsumowując po półtora roku użytkowania złego słowa nie mogę powiedzieć.

[ Dodano: 1 Kwiecień 2010, 18:01 ]
Udało się jeszcze dzisiaj parę fot porobić
YO !
 
 
     
 Andi



Informacje
LPG: Nie
Pomógł: 4 razy
Wiek: 43
Dołączył: 13 Wrz 2009
Posty: 154
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 7 Kwiecień 2010, 20:27   

No no ale cacko zrobiłeś Szymmek :graty: Fajnie wygląda z tymi białymi alusami. Do zobaczenia w Bydgoszczy i na spocie. Pozdro :piwo:
 
 
     
 marces
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 7 Kwiecień 2010, 22:10   

No ładna ładna ale przypomina mi bardzo jedną z cors ktróra jest na pomorzu. :) powodzenia w modach aby kasa była ;p i na glebe z nią.
 
     
 szymmek



Informacje
Dołączył: 06 Lis 2008
Posty: 12
Skąd: Grudziądz/Bydgoszcz
Wysłany: 8 Kwiecień 2010, 12:03   

No fakt jest podobna corsa w Gdańsku, ale moja po prostu sama taka wyszła, nie wzorowałem się szczególnie na jakiś innych, a tamta chyba nie ma białych felg. Gleba - chciałbym, ale się nie da po pierwsze kasa jak na razie a po drugie mam stromy podjazd do domu, na glebie -60 nie zjadę, a wyższej nie chce, może kiedyś jak będę miał auto tylko na niedziele.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa B - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Prezentacja naszych pojazdów » Moja Corsiarka
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.