Przesunięty przez: Kaszubski
15 Marzec 2016, 11:43
przygaszanie swiatel mijania
Autor Wiadomość
 jester941


Informacje
podkarpackie

Dołączył: 16 Kwi 2010
Posty: 18
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: ( 2/3 )
Wysłany: 19 Styczeń 2011, 22:31   przygaszanie swiatel mijania

Witam,
mam nastepujacy problem, przy wlaczonych swiatlach gdy skrecam kierownica przygasza mi swiatlo na tidzie, podswietlanie licznikow i swiatla mijania, to samo jest z kierunkowskazami - w rytm wlaczania sie kierunkow przygasa mi wszystko. z jest nie tak ? alternetor ? przewody WN ? ja nie mam pojecia
 
 
     
 Finos
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 19 Styczeń 2011, 22:34   

Sprawdź napięcie ładowania czy wyłączonych odbiornikach i przy włączonych światłach, kierunkowskazach i np nawiewie. Przyczyn może być kilka od słabej masy po usterkę alternatora.
 
     
 GrubyCorsiarz
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 20 Styczeń 2011, 12:47   

Ja mam to samo tylko najczęściej wtedy kiedy jest wilgotne powietrze ... niedawno kupiłem kondensator do sprzętu audio bez niego przy głębszym basie przygasały mi strasznie światła teraz jest trochę lepiej no ale dalej nie wyrabia ... Może to być wina alternatora ... Więc co trzeba przeczyścić szczotki na alternatorze ? Ktoś mi coś też mówił że EPS może szwankować ;/
 
     
 spidan
Zasłużeni
Beatka + 29.10.2010



Informacje
dolnoslaskie

LPG: Tak
Klub: Astra Club
Pomógł: 29 razy
Wiek: 46
Dołączył: 24 Maj 2008
Posty: 993
Skąd: Zgorzelec
Wysłany: 20 Styczeń 2011, 13:00   
   Moje auto: ASTRA G


Jeśli macie wspomaganie kierownicy elektryczne to stawiam na regulator napięcia, diody w alternatorze.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa B - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Corsa B » Układ elektryczny, zapłon » przygaszanie swiatel mijania
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.