CC
Autor Wiadomość
 Z17DTH
[Usunięty]

Informacje
  Wysłany: 5 Styczeń 2011, 23:24   CC

NIe ma
Ostatnio zmieniony przez 10 Listopad 2011, 22:22, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
 DAMIAN1991
Demon is always in memory



Informacje
slaskie

LPG: Nie
Imię: Damian
Pomógł: 27 razy
Wiek: 32
Dołączył: 25 Mar 2009
Posty: 870
Skąd: Pszczyna
Wysłany: 7 Styczeń 2011, 22:26   
   Moje auto: Corsa Razy Dwa X12SZ i X12SZna Stożku z LPG


Mogę Być szczery??... Nie rób Tego... Ta Kiera Nie pasuje to CC ona Ma dość ładne wnętrze.... a Kierownice Sportowe można poszukać o wiele Ładniejsze.. MOMO Corsa na przykład..

Ale to Tylko Moje Zdanie

pozdro
 
 
     
 Cz@rek



Informacje
opolskie

Imię: Jarek
Pomógł: 2 razy
Wiek: 40
Dołączył: 22 Lip 2009
Posty: 163
Skąd: Opole
Wysłany: 7 Styczeń 2011, 22:55   
   Moje auto: Corsa C 1.2 Black&Silver


Na mój gust na zdjęciu z twoją dłonią wygląda na małą za mała ale może to wina zdjęcia moim zdaniem większa i obszyta zamszem będzie jak najbardziej pasować do rajdowego stylu
 
 
     
 dawpio



Informacje
pomorskie

LPG: Nie
Pomógł: 5 razy
Wiek: 33
Dołączył: 08 Sty 2010
Posty: 131
Skąd: Gdynia/Rekowo Górne
Wysłany: 7 Styczeń 2011, 22:57   
   Moje auto: VW Passat B4 1,9 TDI


A nie szkoda Tobie poduszki? W końcu chodzi o Twoje bezpieczeństwo...
 
 
     
 Cz@rek



Informacje
opolskie

Imię: Jarek
Pomógł: 2 razy
Wiek: 40
Dołączył: 22 Lip 2009
Posty: 163
Skąd: Opole
Wysłany: 7 Styczeń 2011, 23:10   
   Moje auto: Corsa C 1.2 Black&Silver


dawpio napisał/a:
A nie szkoda Tobie poduszki? W końcu chodzi o Twoje bezpieczeństwo...


Jak będzie miał szelki i kubeł to poducha mu nie potrzebna
 
 
     
 DAMIAN1991
Demon is always in memory



Informacje
slaskie

LPG: Nie
Imię: Damian
Pomógł: 27 razy
Wiek: 32
Dołączył: 25 Mar 2009
Posty: 870
Skąd: Pszczyna
Wysłany: 7 Styczeń 2011, 23:14   
   Moje auto: Corsa Razy Dwa X12SZ i X12SZna Stożku z LPG


Jakoś Corsa C ech... Aż się serce Kroi.. szkoda by mi było Takiej fajne wersji na WRC

Ale Co do Bezpieczeństwa Jak już do inwestuje w Pasy, Dobre Kubły to będzie dobrze...
 
 
     
 Z17DTH
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 8 Styczeń 2011, 02:25   

DAMIAN1991 napisał/a:
Mogę Być szczery??... Nie rób Tego... Ta Kiera Nie pasuje to CC ona Ma dość ładne wnętrze.... a Kierownice Sportowe można poszukać o wiele Ładniejsze.. MOMO Corsa na przykład..

Ale to Tylko Moje Zdanie

pozdro


Spoko, teraz wygląda tragicznie... ja wiem ; ) Będzie wyglądała w 100% tak jak i ta ; ) http://allegro.pl/zamszow...1379584003.html Mam dobrego znajomego który mi ją obszyje tak jak będę chciał : )


Cytat:
Na mój gust na zdjęciu z twoją dłonią wygląda na małą za mała ale może to wina zdjęcia moim zdaniem większa i obszyta zamszem będzie jak najbardziej pasować do rajdowego stylu
Zrobiłem trochę złe zdjęcie ; ) W rzeczywistości mogę powiedzieć ze jest o jakiś 1-1,5 cm mniejsza niż seryjna kierownica Corsy.


Cytat:
A nie szkoda Tobie poduszki? W końcu chodzi o Twoje bezpieczeństwo...



Cytat:
Jak będzie miał szelki i kubeł to poducha mu nie potrzebna



Dokładnie, będą szelki będą kubły.


Cytat:
Jakoś Corsa C ech... Aż się serce Kroi.. szkoda by mi było Takiej fajne wersji na WRC


Nie mam wielkich i strasznych pomysłów ; ) WRC to o wiele za dużo powiedziane : D

Deska pójdzie w flok bo jest konkretnie porysowana w pewnych miejscach,i jeszcze parę elementów, poza tym mi się flok na desce podoba, i odbicia na szybie nie robi.

Nowe białe 15' albo 16' OZ

I to wszystko ; ) Żadne cuda ; )
 
     
 Zeniu



Informacje
Pomógł: 4 razy
Wiek: 35
Dołączył: 27 Maj 2009
Posty: 208
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 8 Styczeń 2011, 09:21   
   Moje auto: Laguna II PHII


jak byś się pozbywał tej oryginalnej skórzanej to może się dogadamy ;>
 
 
     
 DAMIAN1991
Demon is always in memory



Informacje
slaskie

LPG: Nie
Imię: Damian
Pomógł: 27 razy
Wiek: 32
Dołączył: 25 Mar 2009
Posty: 870
Skąd: Pszczyna
Wysłany: 8 Styczeń 2011, 14:53   
   Moje auto: Corsa Razy Dwa X12SZ i X12SZna Stożku z LPG


Ja Jeśli Chodzi o Kierownice To jestem jednego Zdania Nie pasuje do Końca do Samochodu...

http://www.performance-ca...s/momocorse.jpg ta Wydaje się być lepsza... A charakter został by zachowany..

Ale zrobisz Jak chcesz... Zobaczymy jak będzie ;)
 
 
     
 Z17DTH
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 8 Styczeń 2011, 15:03   

Zeniu napisał/a:
jak byś się pozbywał tej oryginalnej skórzanej to może się dogadamy ;>


Będę się pozbywał na pewno ; ) Jak przyjdzie pora to pogadamy : D

Cytat:
Ja Jeśli Chodzi o Kierownice To jestem jednego Zdania Nie pasuje do Końca do Samochodu...

http://www.performance-ca...s/momocorse.jpg ta Wydaje się być lepsza... A charakter został by zachowany..

Ale zrobisz Jak chcesz... Zobaczymy jak będzie


Powiem Ci Damianie że, jest ładna podoba mi się ; ) Ale tak coś czuje że to chyba guma ? Albo i nie, a cena... ; D
 
     
 DAMIAN1991
Demon is always in memory



Informacje
slaskie

LPG: Nie
Imię: Damian
Pomógł: 27 razy
Wiek: 32
Dołączył: 25 Mar 2009
Posty: 870
Skąd: Pszczyna
Wysłany: 8 Styczeń 2011, 15:06   
   Moje auto: Corsa Razy Dwa X12SZ i X12SZna Stożku z LPG


Z tego Co wiem Kiera jest 100 % Skóra... A za całkiem dobre pieniądze idzie dostać taką Używaną... Kwestia Poszukać... Ja swojego Plastika będę na Bank Zmieniał na Taką... Pasuje Bardzo bardzo.. A z reszta Każdą Kierowniczkę można mieć zamszową ;)
 
 
     
 Z17DTH
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 9 Styczeń 2011, 11:00   

No zobaczymy jak to będzie wyglądało z tą moją, widziałem taką w Corsie na torze i wyglądała fajnie : )
 
     
 zatorek



Informacje
podkarpackie

Dołączył: 25 Sty 2010
Posty: 23
Skąd: Ropczyce
Wysłany: 11 Styczeń 2011, 10:26   

Z17DTH napisał/a:
Deska pójdzie w flok bo jest konkretnie porysowana w pewnych miejscach,i jeszcze parę elementów, poza tym mi się flok na desce podoba, i odbicia na szybie nie robi.
i do tego..
Z17DTH napisał/a:
Ramiona pomaluję na czarny mat, a obręcz dam obszyć zamszem.

będzie to bardzo fajnie wyglądało :)
jakbyś jeszcze kubki wstawił to malia :hurra:

OZety 16'' szprychowe? do czarnego jak najbardziej,
http://i143.photobucket.c...xi/DSCF0078.jpg
foto z niebieskim
 
 
     
 xxyy777e



Informacje
mazowieckie

LPG: Nie
Imię: m
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 29 Lis 2009
Posty: 350
Skąd: Warszawa
Wysłany: 11 Styczeń 2011, 16:13   
   Moje auto: Nissan Juke 1.5 dCi & Fiesta MK7


Masz ładne auto i je zniszczysz tym tjuningiem. Wg. mnie kolego średni pomysł robić z CC auto do ścigania. Bo rozumiem że po to te modyfikacje: wymiana kierownicy, naba, kubełek + pasy.
Jeśli zamierzasz używać auto do normalnej jazdy badziej przydadzą się oryginalne elementy + poduszki.
Nie zgodzę się, żę jak włożysz sportową kierownicę i kubełek to będzie lepiej.
Demontując oryginalną kierownicę wyłaczasz cały układ SRS, tak więc nie będziesz miał bocznych poduszek powietrznych, napinaczy pasów, poduszki pasażera. Życzę bezwypadkowej jazdy...

Jeśli już jesteś zwolennikiem takiego "tjuningu" Zamiast niszczyć twoją konsolę kup używkę. Nie wystrzelona konsola jest warta na rynku ok. 800 zł.
Kup konsolę używaną po wypadku z wybitą poduszką pasażera koszt ok. 100 zł, wyflokuj ją. Oryginalne elementy schowaj tak aby nie zniszczyły się i trzymaj aż będziesz chciał sprzedać furę. Przed sprzedażą zamień. Auta stjuningowane w taki sposób są zdecydowanie tańsze od seryjnych, ludzie podejrzliwie podchodzą do takich aut, myślą że po wypadku
 
 
     
 zatorek



Informacje
podkarpackie

Dołączył: 25 Sty 2010
Posty: 23
Skąd: Ropczyce
Wysłany: 11 Styczeń 2011, 16:56   

xxyy777e napisał/a:
Jeśli już jesteś zwolennikiem takiego "tjuningu" Zamiast niszczyć twoją konsolę kup używkę. Nie wystrzelona konsola jest warta na rynku ok. 800 zł.
Kup konsolę używaną po wypadku z wybitą poduszką pasażera koszt ok. 100 zł, wyflokuj ją. Oryginalne elementy schowaj tak aby nie zniszczyły się i trzymaj aż będziesz chciał sprzedać furę. Przed sprzedażą zamień. Auta stjuningowane w taki sposób są zdecydowanie tańsze od seryjnych, ludzie podejrzliwie podchodzą do takich aut, myślą że po wypadku

tu Ci przyznaję calkowitą racje.. wiadomo dorższa droga ale w koncu oplacalna.
próbowałem już sprzedać dłubnięte auto i nie jest łatwo, w końcu jako seria poszło.. :piwo:
 
 
     
 Z17DTH
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 11 Styczeń 2011, 19:58   

Cytat:
jakbyś jeszcze kubki wstawił to malia


Będą na pewno ; )

Cytat:
OZety 16'' szprychowe? do czarnego jak najbardziej,


Tak, białe szprychowe ; ) Wiem jak pasują bo miałem już w niej przymiarkę tych kółek...

Dalej

Cytat:
Masz ładne auto i je zniszczysz tym tjuningiem.


Po pierwsze to nie będzie żaden Tjuning jak to kolega raczył ładnie napisać, tylko lekka kosmetyka pod moje widzi mi się... Tjuningiem to ja mogę nazwać wsiockie zderzaki, progi i podświetlenia....

To co ja mam plany zrobić to nic, widziałem i siedziałem w cc zrobionej w taki sposób, cholernie mi się spodobało i mam zamiar zrobić w 80% to samo...

Dalej

Cytat:
Wg. mnie kolego średni pomysł robić z CC auto do ścigania. Bo rozumiem że po to te modyfikacje: wymiana kierownicy, naba, kubełek + pasy.


I tu jesteś w błędzie, temat jest już po raz drugi prze zemnie robiony bo pierwszy został usunięty, tam wszystko pisało. Ale przypomnę, Corsą wystartowałem 2 razy na letnich sprintach na torze fiata w 2010 roku. Było ciepło, słońce świeciło a mi się nudziło... Czemu nie każdy przecież może... Nie mam nią zamiaru w niczym startować, szkoda mi jej na REGULARNE starty( nie wykluczam startu w wakacje na jednej rundzie, tak jak to było w 2010) bo jak już tam jadę to jeżdżę na maxa, bo jak nie to po co tam startować??... Poza tym wystarcza mi rola pilota od roku 2009 w załodze świergot kulig, tam mam tyle wrażeń, że Corsa może stać w garażu.

Dalej !

Cytat:
Demontując oryginalną kierownicę wyłaczasz cały układ SRS, tak więc nie będziesz miał bocznych poduszek powietrznych, napinaczy pasów, poduszki pasażera. Życzę bezwypadkowej jazdy...


To logiczne, wyciągnę seryjne fotele nie mam bocznych kurtyn bo w kubłach ich nie będzie, do których mam szelki.

Dalej !

Cytat:
Jeśli już jesteś zwolennikiem takiego "tjuningu" Zamiast niszczyć twoją konsolę kup używkę. Nie wystrzelona konsola jest warta na rynku ok. 800 zł.
Kup konsolę używaną po wypadku z wybitą poduszką pasażera koszt ok. 100 zł, wyflokuj ją. Oryginalne elementy schowaj tak aby nie zniszczyły się i trzymaj aż będziesz chciał sprzedać furę. Przed sprzedażą zamień. Auta stjuningowane w taki sposób są zdecydowanie tańsze od seryjnych, ludzie podejrzliwie podchodzą do takich aut, myślą że po wypadku


Auto zostanie u mnie tak długo aż nie zgnije i pójdzie na złom, go nie rozwalę, albo mi go nie ukradną. Przeszedłem za długa drogę żeby znaleźć i kupić to auto, a za 2 lata je sprzedać ; )

Dalej !

To co chcę zmienić to tylko z zamiłowania do rajdów, bo mi się taki styl po prostu podoba...xxyy777e Ciebie nie ? Nie musi : D Szanuję twoje zdanie... Wyjaśniłem Ci wszystko jak to wygląda : ) : ) : )

Dalej !

Koniec pozdrawiam ; )
 
     
 xxyy777e



Informacje
mazowieckie

LPG: Nie
Imię: m
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 29 Lis 2009
Posty: 350
Skąd: Warszawa
Wysłany: 11 Styczeń 2011, 22:37   
   Moje auto: Nissan Juke 1.5 dCi & Fiesta MK7


[quote="Z17DTHAuto zostanie u mnie tak długo aż nie zgnije i pójdzie na złom, go nie rozwalę, albo mi go nie ukradną. Przeszedłem za długa drogę żeby znaleźć i kupić to auto, a za 2 lata je sprzedać ; )
[/quote]

Też tak myślałem gdy kupiłem sobie pierwszy samochód 1998 roku. Taki wspaniały, miał być u mnie na wieki do końca. Rzeczywistość to brutalnie zweryfikowała, kupiłem lepszy niewiele drożej samochód. To tylko dupowóz, jest kupa fajniejszych samochodów niż Corsa !
Twoja CC jest fajna ze względu na silniczek i wyposażenie, tymniemniej co chwila pojawiają się inne ciekawsze fury w tej klasie cenowej. Jestem pewien na 100%, że jeszcze odwołasz te słowa.
 
 
     
 Z17DTH
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 21 Styczeń 2011, 21:27   

xxyy777e, Poza tym będąc właścicielem Corsy C a nawet 2 , powinieneś wiedzieć że Corsa ma taki wyjefany promień skrętu ze na nawrotach przy beczce czołg szybciej zawraca ;)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa C - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Prezentacja naszych pojazdów » CC
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.