Corsa 1.4 sport edition BLACK
Autor Wiadomość
 radek_siara


Informacje
Dołączył: 25 Cze 2010
Posty: 0
Skąd: Gniezno
Wysłany: 10 Grudzień 2010, 20:02   Corsa 1.4 sport edition BLACK

MODEL: corsa B
ROK PRODUKCJI: 1995
SILNIK: 1.4 8V
ZAWIESZENIE: sportowe -60/-40
CAR-AUDIO: 4 głośniki
WYPOSAŻENIE: 2 x poducha, wspoma, obrotek, szyberdach, kubełki, piszczyk świateł, tylny spoiler i ciemne szyby
OPIS MOJEJ FURY - Zakupiłem go na początku lipca 2010, z zamiarem tymczasowej jazdy, jednak coś czuję, że po zimie zabiore sie za niego i doprowadze do stanu używalności:)

PLANY NA PRZYSZŁOŚĆ: doprowadzenie do zadowalającego stanu technicznego, modyfikacja maski (rost/mat) lub jej wymiana na nową, podobnież tylna klapa, jakas klasyczna fela z rantem no i blachówa, bo ruda daje się we znaki;p



Ostatnio zmieniony przez west 6 Luty 2011, 19:32, w całości zmieniany 5 razy  
 
 
     
 Finos
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 10 Grudzień 2010, 21:21   

Popraw rozmiar zdjęć. Dlaczego? Bo nie przeczytałeś regulaminu, więc go poczytaj i będziesz widział dlaczego się czepiam.
 
     
 radek_siara


Informacje
Dołączył: 25 Cze 2010
Posty: 0
Skąd: Gniezno
Wysłany: 10 Grudzień 2010, 23:01   

Zrobione :-P
 
 
     
 Finos
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 13 Grudzień 2010, 20:34   

No to się teraz wypowiem, Kolejna, czarna, co GM innych już nie robił? Nie no żartuje - corsinka zacna. Ale odpuść sobie rost bo to co CB nie pasuje, a czarny mat też bo to nie honda. Pomaluj maskę w oryginalny kolor. Do tego zderzaki i sierpy w kolor i będzie malina. Sierp z przodu widzę blachowkrętem przykręcony? Weź sobie go przyklej na klej do szyb, będzie to estetyczniej wyglądać. Do tego badlooka przydałby się inny grill. :piwko:
 
     
 radek_siara


Informacje
Dołączył: 25 Cze 2010
Posty: 0
Skąd: Gniezno
Wysłany: 13 Grudzień 2010, 20:40   

Dzięki za koment:)
Co do maski to będzie na pewno jakoś robiona, bo nawet gramatura lakieru jest inna niż na reszcie nadwozia;/ Widac, że ktoś w DE fuszerkę odstawił;p

Ten blachowkręt zaś to głównie zasługa dwukrotnie naderwanego zderzaka po wjeździe w dziuuuuurę:P oryginalne mocowanie zdesia zostało urwane a jakoś musiałem jeździć;)
 
 
     
 82yeti



Informacje
LPG: Nie
Pomógł: 2 razy
Wiek: 41
Dołączył: 03 Sty 2009
Posty: 67
Skąd: Janowiec Wlkp.
Wysłany: 20 Grudzień 2010, 18:54   

A ja się nie zgodzę,że rost i mat do Corsy B nie pasują. Mam tą samą wersję i podobne plany. Kwestia gustu! Zawsze lepszy rost niż "dżapan import tjunign" za światełkami i zderzakiem pt. Odkurzacz. W jakich okolicach można Twoje auto spotkać? Często bywam w Gnieźnie. :piwo:
 
 
     
 radek_siara


Informacje
Dołączył: 25 Cze 2010
Posty: 0
Skąd: Gniezno
Wysłany: 20 Grudzień 2010, 19:04   

heh, właśnie, ta maska i tak już jest na straty spisana, więc na wiosnę się z nią zabawię:D
Fajno że ktoś w okolicy jest:) w okresie zimowym Korsarzem nie wyjeżdzam wcale, bo tera stoi na letnich kółkach, nie mówiąc już o robieniu za spychacz na tym śniegu:P Myślę, że na wiosnę jakiś spocik możnaby zrobić, nie wykluczam w tym celu nawet wyprawy do Poznania, bo ekipa jest większa:)
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa B - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Prezentacja naszych pojazdów » Corsa 1.4 sport edition BLACK
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.