[Corsa A] CorsA A ramel
Autor Wiadomość
 ramel


Informacje
LPG: Tak
Wiek: 35
Dołączył: 07 Lip 2010
Posty: 7
Skąd: Toruń
  Wysłany: 9 Lipiec 2010, 22:23   [Corsa A] CorsA A ramel

Witam

Wszystkich jestem tutaj zupełnie nowy więc należy przedstawić swoje autko w kręgu znajomych nazywany "Malutki" :hurra:
Niestety nie opisze go tak dokładnie i z taką dokładnością, ponieważ w mechanice jestem trochę laikiem.

Samochodzik ten jest 92 r. posiada silnik 1.4i wersja sportowa z tego co mi wiadomo ma niecałe 90 KM także można sobie pośmigać jest na wielopunktowym wtrysku. Autko jest na gaz ale dzięki temu taniej się jeździ a przyspieszenie nadal ma BDB, 5 biegowa skrzynia .
Corsa jest wyposażona w centralny zamek autoalarm,alufelgi opla,żarówki blue, szyberdach dwustronny, kierownica trzyramienna, radio pioneer i trzy basowe głośniki wbudowane w deskę w bagażniku, pół kubełkowe fotele, wizualnie stan dobry jedynie miejscami rdza już się pomału pokazuje ale to będę robił jak tylko będzie więcej czasu i kaski.

samochodzikiem już trochę śmigam ale jak do tej pory nie było kiedy coś więcej porobić jedynie wymieniłem wentylator (poprzedni się zatarł) i cały tłumik. Ostatnio również pomalowałem klamki, korek wlewu paliwa, oraz tylną rączkę do otwierania bagażnika na srebrno co według mnie przy czarnym kolorze autka daje ładny efekt

Plany do opelka są duże zarówno wizualne jak i techniczne
z wizualnych to przede wszystkim blacharka, lakiernik i przemalowanie zderzaków na czarno oraz planuje przyciemnić szybki
Techniczne to małe naprawy silnika (lekko olej kapie z miski) mała konserwacja i o ile fundusze pozwolą to wujek obiecał że pomoże mi trochę zwiększyć moc mimo że obecnie jest zadowalająca ale zawsze chce się więcej :prysz: Najwięcej jechałem corsą 190 km/h

Liczę na szczere komenty i mam nadzieję że się tutaj trochę podszkolę w kwestii mechaniki corsy itp

A teraz fotki "malutkiego"
 
 
     
 82yeti



Informacje
LPG: Nie
Pomógł: 2 razy
Wiek: 41
Dołączył: 03 Sty 2009
Posty: 67
Skąd: Janowiec Wlkp.
Wysłany: 5 Grudzień 2010, 18:00   

Ładne autko. Silnik taki sam jak w mojej. :hurra:
 
 
     
 glista14


Informacje
lubuskie

Wiek: 36
Dołączył: 26 Kwi 2010
Posty: 78
Skąd: Lublin
Wysłany: 6 Grudzień 2010, 23:35   

Kierownica taka jak w mojej Corsie B Właśnie przełożyłem ją z CA, jest genialna, a sam samochodzik fajny :) Też się czaiłem na identyczną i czasem żałuje że mam diesla :( Te silniki są tanie w eksploatacji i dość wytrzymałe, a na taka budke to mocy dostatek :) Chociaż ja wiem, z czasem zawsze się chce coraz więcej :)
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa A - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Prezentacja naszych pojazdów
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.