Przesunięty przez: Kaszubski
10 Lipiec 2016, 23:24
CCR2006 podłączenie sterowania z kierownicy.
Autor Wiadomość
 youogy


Informacje
Dołączył: 31 Gru 2008
Posty: 4
Skąd: Olsztym
Wysłany: 17 Wrzesień 2010, 16:08   CCR2006 podłączenie sterowania z kierownicy.

Witam wszystkich użytkowników forum.
Posiadam Corsę C 2003. Kupiłem ją bez oryginalnego radia. Chcę zamontować oryginalne radio CCR2006 oraz sterowanie z kierownicy.
Zakupiłem radio CCR2006. Przy próbie podłączenia radia okazało się że kostka C3 (mini iso) została odcięta i luzem wisiało 10 kabli. Udało mi się na podstawie schematów ustalić 4 kable do podłączenia wyświetlacza i podłączyć do radia. Jednak wyświetlacz jest zablokowany i radio gra ale nic na wyświetlaczu się nie wyświetla. Kwestia odblokowania wyświetlania jest jasna Aso i TECH. Zastanawia mnie kwestia podłączenia sterowania z kierownicy. Dokupiłem kierownice ze sterowaniem i z taśmą jednak nie wiem jak podłączyć wyjście z taśmy do wyjścia w radiu. Czy ktoś już podłączał kierownice ze starowaniem do radia i mógł by mi powiedzieć jak dokładnie wygląda taka instalacja ?

z góry dziękuje za pomoc.

[ Dodano: 19 Wrzesień 2010, 21:46 ]
Prosiłbym o zdjęcie kostki od wyświetlacza lub rozpiskę podłączenia kabli. Dla kogoś kto dysponuje takową to 5 minut a mi zaoszczędzi to wielu godzin eksperymentowania.


Pozdrawiam.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa C - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Corsa C » Układ kierowniczy
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.