Przesunięty przez: Kaszubski
6 Maj 2017, 18:35
[Śląsk Team oraz Grupa Małopolska + Inni] Spot Kraków 21.08
Autor Wiadomość
 Rumcajs



Informacje
LPG: Nie
Imię: Rumek
Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 144
Skąd: Będzin
Wysłany: 4 Sierpień 2010, 18:31   [Śląsk Team oraz Grupa Małopolska + Inni] Spot Kraków 21.08
   Moje auto: GSI 94'


Witam !

W związku z tym że miesiąc lipiec był miesiącem przestojowym dla naszego teamu<pomijając Zawadzkie> ,w tym miesiącu czeka nas trochę spotów:)


Pierwszym z nich będzie spot w Krakowie.Po dostaniu dokładnych informacji i potwierdzenia terminu zapraszam Wszystkich na najazd na Kraków.

Zaprezentujmy się oraz pobijmy rekord ilości pojazdów:) Gościć tam będziemy My <Śląsk Team>,Grupa Małopolska dowodzona przez Karę oraz inne grupy regionalne w pobliżu tego miasta z Corsa-A Team ,Corsasport i OCFC.

Inni posiadacze Cors również mile widziani :) Teraz co do terminu:

21 sierpień godz.16 przy CH ZAKOPIANKA ul. Zakopiańska 62

http://maps.google.pl/map...26&z=16&iwloc=A

Myślę ze zrobimy sobie zbiórkę wcześniej dla chętnych i pojedziemy w jakiejś kolumnie do Krakowa:)
standardowo jak ktoś nie będzie mógł to może dojechać na swoją rękę:) Co do tego podam jeszcze osobne info:)

Wstępnie zbiórka przy CH M1 W Czeladzi o godzinie 15:10 <jak coś to można być wcześniej, wyjazd o 15:30>
Jakby coś uległo zmianom,poinformuje : )
Jechać będziemy mniej więcej ta trasą:




Uploaded with ImageShack.us


Wiem że w tym terminie nie wszyscy będą moglu przyjechać bo cześć z Was będzie na wakacjach wyjazdach itp. Dlatego zorganizujemy sobie jeszcze drugi osobny spocik już w jakiś weekend<najprawdopodobniej 28 sierpnia>.Pozdrawiam i Zapraszam :)



Lista osób:

1. Rumcajs & Hanka
2. darx1204 & Aguś
3. Zeniu<zależny od kaca ; ) >
Ostatnio zmieniony przez Rumcajs 6 Sierpień 2010, 07:54, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
     
 Zeniu



Informacje
Pomógł: 4 razy
Wiek: 35
Dołączył: 27 Maj 2009
Posty: 208
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 4 Sierpień 2010, 19:27   
   Moje auto: Laguna II PHII


Rumcajs zrobiłeś to specjalnie... 20 idę na kawalerski, 28 idę na ślub... byczo ;) , jak się kawalerski ułoży odpowiednio i będę w stanie prowadzić to 21 chętnie się doczepię do najazdu na Kraków :]
 
 
     
 spidan
Zasłużeni
Beatka + 29.10.2010



Informacje
dolnoslaskie

LPG: Tak
Klub: Astra Club
Pomógł: 29 razy
Wiek: 46
Dołączył: 24 Maj 2008
Posty: 993
Skąd: Zgorzelec
Wysłany: 5 Sierpień 2010, 09:12   
   Moje auto: ASTRA G


Życzę udanej zabawy :)

Jedna mała uwaga: rok temu były małe problemy pod tym CH bo dyrekcja nasłała na Nas ochroniarzy (hehehe), że nie wolno robić zdjęć i że blokujemy parking.
Wojtek i Kara wiedzą o co chodzi, także wybierzcie odrazu konkretne miejsce np. DEcatlonem czy ......
 
 
     
 mehes



Informacje
malopolskie

LPG: Nie
Wiek: 50
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 44
Skąd: Kraków
Ostrzeżenia: ( 1/3 )
Wysłany: 5 Sierpień 2010, 13:53   

możemy sie spotkać za decatlonem tam jest z reguły wolny parking

Fajnie wyszło temat rzuciłem miesiąc temu o wspólnym zorganizowaniu spota
 
 
     
 bronson69



Informacje
malopolskie

LPG: Tak
Imię: Damian
Wiek: 34
Dołączył: 19 Lip 2010
Posty: 88
Skąd: Kraków
Wysłany: 5 Sierpień 2010, 18:13   
   Moje auto: Evanda 2.0 D-Tec


Co do dokładnego miejsca:
Popieram "za decatlonem"
Rzadko kiedy tam stoją jakieś pojazdy, najwyżej 1-2 TIRy na boku
 
 
     
 DAMIAN1991
Demon is always in memory



Informacje
slaskie

LPG: Nie
Imię: Damian
Pomógł: 27 razy
Wiek: 32
Dołączył: 25 Mar 2009
Posty: 870
Skąd: Pszczyna
Wysłany: 6 Sierpień 2010, 00:26   
   Moje auto: Corsa Razy Dwa X12SZ i X12SZna Stożku z LPG


Bardzo chętnie Przejechał bym się na Te imprezę ale mam 2 Problemy...
1. Nie wiem Czy będzie kasa na Benzynę
2. I tu pytanie gdyż nie znam Ścieżek na Śląsku (nie wiele latam po Województwie) i nie wiem czy dałbym rade dojechać na miejsce zbiórki... Którędy będziecie jechać? Może jak dobrze pójdzie bym się przyłączył na trasie??

Opelek Może nie jest najbardziej reprezentatywny ale chciałbym pojechać:) :ojh2:
 
 
     
 WojT90
Zasłużeni



Informacje
malopolskie

LPG: Nie
Imię: Wojtek
Wiek: 33
Dołączył: 31 Maj 2009
Posty: 156
Skąd: Kraków
Wysłany: 6 Sierpień 2010, 09:48   
   Moje auto: GOLF IV


:) jedno ale :P nie wiem na tej mapce w którym miejscu do krakowa wjedziecie ale :cmok: jeśli jest to Rondo Ofiar katynia odradzam :P bo się na was nie doczekamy :P
 
 
     
 DAMIAN1991
Demon is always in memory



Informacje
slaskie

LPG: Nie
Imię: Damian
Pomógł: 27 razy
Wiek: 32
Dołączył: 25 Mar 2009
Posty: 870
Skąd: Pszczyna
Wysłany: 6 Sierpień 2010, 11:22   
   Moje auto: Corsa Razy Dwa X12SZ i X12SZna Stożku z LPG


Zobaczymy jak to dokładnie będzie... Bo Może nie wypalić...A co do trasy to zastanawiam się czy nie umówić się z darx-em w Lędzinach... Tam chyba trafie: Chyba ze nawigacje się załatwić...:)

A potem to się już Potoczy:) Ale Potwierdzę to jeszcze przed imprezą...
 
 
     
 darx1204



Informacje
LPG: Tak
Pomógł: 2 razy
Wiek: 37
Dołączył: 18 Cze 2009
Posty: 136
Skąd: Lędziny
Wysłany: 6 Sierpień 2010, 12:13   

jak dla mnie możesz na Lędziny przyjechać ja Cie zabiorę pod M1:D:D i pojedziemy razem:D:D przy okazji Zyzia zgarniemy i będzie git majonez:D :zyzio: :zyzio:
 
 
     
 DAMIAN1991
Demon is always in memory



Informacje
slaskie

LPG: Nie
Imię: Damian
Pomógł: 27 razy
Wiek: 32
Dołączył: 25 Mar 2009
Posty: 870
Skąd: Pszczyna
Wysłany: 6 Sierpień 2010, 13:38   
   Moje auto: Corsa Razy Dwa X12SZ i X12SZna Stożku z LPG


No to lala:D

Jak wyjdzie z benzyną to się Pojawimy:D

Potwierdzę przybycie przed samą imprezą:) I dzięki ze mnie Przygarniecie:D
 
 
     
 francuz90



Informacje
LPG: Tak
Pomógł: 1 raz
Wiek: 33
Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 105
Skąd: Częstochowa\Rędziny
Wysłany: 7 Sierpień 2010, 19:15   

Nie no Szefo jestem pod wrażeniem !! :graty: :brawo: :witat:
Spot z Grupą Małopolską jeszcze na terenie Krakowa :prysz: :cmok:
BĘDĘ CHOĆBY SKAŁY...się rozleciały :zyzio:
Zbiórkę pod M1 w Czeladzi popieram :]
A co do trasy mapki to popieram posta WojT90, Rondo Ofiar Katynia jest tak rozj...że godziny by nam zajęło przejechanie....
Ale znam mały objazd :] A znam go dlatego że dwa razy w tygodniu tamtędy jeździłem z racji studiów.
I teraz proszę o wypowiedź Wojta albo Kary.
Przed Rondem Ofiar Katynia jadąc od Olkusza jest po lewej stronie ul. GAIK która prowadzi do obwodnicy a dokładnie do miejsca przecięcia się jej z ul. Łokietka. Tylko pytanie do was moje kochane Lajkoniki którędy dalej, żeby było najlepiej i bez korków :wstyd:
 
 
     
 Zeniu



Informacje
Pomógł: 4 razy
Wiek: 35
Dołączył: 27 Maj 2009
Posty: 208
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 7 Sierpień 2010, 20:53   
   Moje auto: Laguna II PHII


a przez Modlniczkę nie będzie lepiej objechać? :> jak to tam wygląda teraz? (pytanie do Krakowiaków :])

EDIT:

http://img823.imageshack....72010223614.jpg

tedy, jak coś to znam drogę, i wpadamy na obwodnice czy co to tam za droga to jest i możemy ciąć dalej :>

[ Dodano: 7 Sierpień 2010, 23:12 ]
http://img838.imageshack....72010231105.jpg

tak by wyglądała cała trasa :>, jutro rano jadę na lotnisko Balice, jak będę miał czasu w zapasie to przejadę się na Modlniczkę zobaczyć czy jest tam wyjazd na ta obwodnice czynny :)
 
 
     
 Kara



Informacje
malopolskie

Pomogła: 1 raz
Wiek: 37
Dołączyła: 03 Sty 2009
Posty: 96
Skąd: Skawina k/Krk
  Wysłany: 8 Sierpień 2010, 00:15   

hej, wydaje mi się że najlepiej będzie wam dojechać tą trasą co proponuje Zeniu, nie pamiętam jak to tam jest dokładnie ale jutro się dowiem :) w razie czego jutro potwierdzę tą trasę lub wrzucę nową :)


UWAGA, przez Modlniczke przejazd może być utrudniony, trwają prace przy przyłączu na węźle.
wg mojego "nawigatora" najlepiej ominąć rondo Ofiar Katynia ul. Ojcowską a później wyskoczyć na obwodnicę Krakowa
 
 
     
 Zeniu



Informacje
Pomógł: 4 razy
Wiek: 35
Dołączył: 27 Maj 2009
Posty: 208
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 8 Sierpień 2010, 12:14   
   Moje auto: Laguna II PHII


a więc jak mówiłem tak zrobiłem, przez Modlniczkę można spokojnie przejechać, droga nie jest jakaś super.. raczej Polski standard ;) dzisiaj nie kręcili się żadni panowie budowlańcy - mam nadzieje że soboty też świętują :d ja bym się pchał trasa jaką zaproponowałem :]

[ Dodano: 8 Sierpień 2010, 12:35 ]
DAMIAN1991, , wpadasz na S1/E75 i jedziesz prosto :d za węzłem w Tychach(chodzi mi tutaj o skrzyżowanie z drogą 44) zjeżdżasz na drogę numer 86(też ekspresówka), jak miniesz Katowice - już w Sosnowcu mimo intuicji nie skręcasz na Kraków tylko łukiem w lewo [: na Częstochowę(albo nawet na Łódź) bodajże jest to zjazd - nie pamiętam bo po Sosnowcu jeżdżę na pamięć, ważne jest to że nadal drogą 86, i na światłach (już będziesz z nich widział M1) skręcasz w lewo a później szukasz podejrzanych ;) to jest trasa w zależności z której części Pszczyny 45 - 50km :)
 
 
     
 DAMIAN1991
Demon is always in memory



Informacje
slaskie

LPG: Nie
Imię: Damian
Pomógł: 27 razy
Wiek: 32
Dołączył: 25 Mar 2009
Posty: 870
Skąd: Pszczyna
Wysłany: 8 Sierpień 2010, 14:47   
   Moje auto: Corsa Razy Dwa X12SZ i X12SZna Stożku z LPG


Zeniu Możesz Się śmiać ale i tak obawiam się ze Się zgubie:/ Tak więc Jeśli się nic nie zmieniło Umówię się w Lędzinach z Darx-em i dalej potoczę się za nim.. Gdyż mało jeżdżę w tamte strony i nie znam dróg...

Ale dziękuje za wskazówki:)

P.S. Ludzie z małopolski.. Powiedzcie czy gdzieś dróg nie po wymywało..
 
 
     
 Zeniu



Informacje
Pomógł: 4 razy
Wiek: 35
Dołączył: 27 Maj 2009
Posty: 208
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 8 Sierpień 2010, 15:33   
   Moje auto: Laguna II PHII


DAMIAN1991, absolutnie nie miało to zabrzmieć jakbym się śmiał/naśmiewał, po prostu najprostszą drogę Ci objaśniłem :) zerknij na mapkę - naprawdę łatwo trafić :] zrobisz jak uważasz, spotkacie się z darx'em to będzie Wam raźniej jechać we 2 :)
 
 
     
 darx1204



Informacje
LPG: Tak
Pomógł: 2 razy
Wiek: 37
Dołączył: 18 Cze 2009
Posty: 136
Skąd: Lędziny
Wysłany: 8 Sierpień 2010, 15:57   

My zrobimy tak ze przyjedzie na Lędziny potem będziemy się kierować na Czeladź M1 i stamtąd pojedziemy wszyscy do KRK:D:D
 
 
     
 DAMIAN1991
Demon is always in memory



Informacje
slaskie

LPG: Nie
Imię: Damian
Pomógł: 27 razy
Wiek: 32
Dołączył: 25 Mar 2009
Posty: 870
Skąd: Pszczyna
Wysłany: 8 Sierpień 2010, 16:43   
   Moje auto: Corsa Razy Dwa X12SZ i X12SZna Stożku z LPG


Ot to to.. Jestem za ... Raz ze będzie raźniej a dwa będę na bank tam gdzie mam się pojawić... Mapkę okiełznałem... I może bym trafił ale Dróg do końca nie znam...



Taka Mała poprawka do Moich danych mam Prawko 6 Miesięcy...
Ostatnio zmieniony przez DAMIAN1991 8 Sierpień 2010, 21:07, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
     
 darx1204



Informacje
LPG: Tak
Pomógł: 2 razy
Wiek: 37
Dołączył: 18 Cze 2009
Posty: 136
Skąd: Lędziny
Wysłany: 8 Sierpień 2010, 16:50   

Eeeeee DAMIAN1991, ja tam mam prawko 6miesiecy i już prawie cały Śląsk objeździłem damy rade:D:D przed pisz PW z gg albo nr tel będziemy dzwonić:D:D
 
 
     
 WojT90
Zasłużeni



Informacje
malopolskie

LPG: Nie
Imię: Wojtek
Wiek: 33
Dołączył: 31 Maj 2009
Posty: 156
Skąd: Kraków
Wysłany: 9 Sierpień 2010, 11:29   
   Moje auto: GOLF IV


Rozmawiałem z bratem który śmiga taxa i też wspominał coś o Ojcowskiej jak Kara mówi :P ale wybór należy do was :)
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 3 
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Witamy w klubie! » Grupy FKC » Grupa małopolskie » [Śląsk Team oraz Grupa Małopolska + Inni] Spot Kraków 21.08
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.