II Festyn w domu społecznym w Zawadzkim 31 lipiec 2010
Autor Wiadomość
 mkass



Informacje
opolskie

LPG: Nie
Pomógł: 2 razy
Wiek: 39
Dołączył: 08 Lip 2009
Posty: 146
Skąd: Zawadzkie
Wysłany: 13 Grudzień 2010, 22:17   

Tak tak a teraz zaczyna się obrażanie innych osób.

Znam to nie od dziś Panie West, z resztą cokolwiek bym nie napisał to i tak obróci się to przeciwko mnie bo przecież to Ty masz zawsze racje!!!!!!!
 
 
     
 Myszka
Zasłużeni



Informacje
Pomogła: 1 raz
Wiek: 39
Dołączyła: 24 Lut 2008
Posty: 58
Skąd: Poznań
Wysłany: 13 Grudzień 2010, 22:18   

Ty zacząłeś obrażać, że przyjechaliśmy się zechlać...
 
 
     
 mkass



Informacje
opolskie

LPG: Nie
Pomógł: 2 razy
Wiek: 39
Dołączył: 08 Lip 2009
Posty: 146
Skąd: Zawadzkie
Wysłany: 13 Grudzień 2010, 22:27   

Myszka czyt. post wyżej i tyle w temacie
 
 
     
 Myszka
Zasłużeni



Informacje
Pomogła: 1 raz
Wiek: 39
Dołączyła: 24 Lut 2008
Posty: 58
Skąd: Poznań
Wysłany: 13 Grudzień 2010, 22:29   

Nie rób z ludzi idiotów...
 
 
     
 Zyzio
Zasłużeni
LukBud ajm jór fader


Informacje
slaskie

LPG: Tak
Imię: Krzysiek
Pomógł: 12 razy
Wiek: 42
Dołączył: 19 Mar 2009
Posty: 431
Skąd: Mikołów
Wysłany: 13 Grudzień 2010, 22:32   
   Moje auto: VW Golf 4


Zacytuję posta
"Co z festynem w 2011? Temat ucichł na tym forum? Bo na FFK wiadomości są zamieszczane."
więc jak widać wszystko zostało zoorganizowane przez "inne kluby" i tyle w temacie.jak jest to organizowane z "nimi" to nie widzę sensu pisania więcej na ten temat.
:cmok:
 
 
     
 mkass



Informacje
opolskie

LPG: Nie
Pomógł: 2 razy
Wiek: 39
Dołączył: 08 Lip 2009
Posty: 146
Skąd: Zawadzkie
Wysłany: 13 Grudzień 2010, 22:37   

A ja zacytuje wypowiedź Westa:

"Miały być przygotowane pisma i Ch... z tego wyszło"

Temat stał w miejscu a niestety czas ucieka a ja mam jeszcze pełno problemów miedzy innymi z malutką więc tematem za moją zgodą zajął się Max
 
 
     
 Zyzio
Zasłużeni
LukBud ajm jór fader


Informacje
slaskie

LPG: Tak
Imię: Krzysiek
Pomógł: 12 razy
Wiek: 42
Dołączył: 19 Mar 2009
Posty: 431
Skąd: Mikołów
Wysłany: 13 Grudzień 2010, 22:41   
   Moje auto: VW Golf 4


mkass napisał/a:
Temat stał w miejscu

to można było coś ruszyć ..
mkass napisał/a:
tematem za moją zgodą zajął się Max
i to wystarczy.
gdzie tu sens i logika prowadzić dalej tą wymianę zdań?
 
 
     
 west
Zasłużeni
widoczni.org



Informacje
wielkopolskie

LPG: Nie
Imię: Bartek
Pomógł: 43 razy
Wiek: 41
Dołączył: 12 Gru 2007
Posty: 1485
Skąd: Księstwo Poznańskie
Wysłany: 13 Grudzień 2010, 22:41   
   Moje auto: Porshe 911


dobra...
czy już wszystko? jak tak to temat zamkniemy....
bo to do niczego nie prowadzi....
a Pan Wielce Szanowny Prezes Kaszyński vel Mkass już zaczyna się tłumaczyć, o co nam nie chodzi i o to nie prosimy.
Jak ktoś ma z czymś problem to o tym pisze otwarcie a nie po kątach coś knuje

aha: jak tak brzydko nie napisałem to na CH. to pomówienia ;p :graty:
 
     
 spidan
Zasłużeni
Beatka + 29.10.2010



Informacje
dolnoslaskie

LPG: Tak
Klub: Astra Club
Pomógł: 29 razy
Wiek: 46
Dołączył: 24 Maj 2008
Posty: 993
Skąd: Zgorzelec
Wysłany: 14 Grudzień 2010, 15:06   
   Moje auto: ASTRA G


mkass niestety ale wreszcie wyszło szydło z worka.
Jesteś jaki jesteś nie mnie to oceniać ale Twoje zachowanie w stosunku do Nas jest karygodne.
Nie pozwolę obrażać siebie i innych, którzy dołożyli wkład do poprzedniego festynu.
Z organizacją 3 festynu poleciałeś ostro po bandzie. Tak się nie robi. To ża masz jakieś animozje do niektórych osób to Twój problem, ale nie możesz krzywdzić pozostałych.


Przejdę do rzeczy - wnioskuję o usunięcie konta tego osobnika z forum.

Powód: działa na szkodę klubu FKC i bezpośrednio obraża klubowiczów.
Nie chcę mieć takich dwulicowych znajomych
.
 
 
     
 lukbud
Luk "Tatra" Łoker



Informacje
opolskie

LPG: Nie
Klub: Astra Club
Pomógł: 17 razy
Wiek: 37
Dołączył: 09 Maj 2008
Posty: 511
Skąd: Ozimek / OPO
Wysłany: 14 Grudzień 2010, 17:27   
   Moje auto: Opel Astra G


ja napiszę tylko tyle, że... rok temu też były jazdy i był kwas. FFK i Mondeo (?!) coś robią... tylko dlaczego na tym forum nic o tym nie wiadomo? Z tego co mi wiadomo to 1wszy festyn organizowało FKC przy pomocy FFK (był Zbychu, Wikked i Jacyków), a teraz impreza tak jakby zmieniła głównego patrona. Z nikim się nie chcę kłócić, ale to chyba nie tak się załatwia- jak jest spółka to spółka, a nie tajemnica jeden przed drugim.
A co wypowiedzi z innego tematu na temat "chlania"... kto chlał ten chlał... nawet brat Paweł przyszedł i co? patrzył się? nie, przyłączył się. Wszystko jest dla ludzi, a wyrzucanie czegoś komuś po jakimś czasie niczemu nie służy, podobnie jak obrażanie innych osób. Nie wszyscy musimy się lubić, ale przynajmniej niektórych tematów można nie ruszać.

Tyle ode mnie. NArrr
 
 
     
 fredzia55


Informacje
dolnoslaskie

Pomogła: 2 razy
Wiek: 68
Dołączyła: 16 Mar 2009
Posty: 70
Skąd: Zgorzelec
Wysłany: 14 Grudzień 2010, 23:10   

Hej Mkass!
Wczoraj wnerwiłam się wypowiedzią na temat " nic nierobienia" i chlania. Zamierzałam milczeć, ale......Szczerze- czuję się obrażona - Mkass ja mam dużoooooo lat przy Tobie , jestem członkiem klubu FKC , aktywnie uczestniczyłam w przygotowaniu drobiazgów dla podopiecznych- i nie wypominając ,na 100% nic za darmo nie było. Nie brałam aktywnego udziału w spotkaniu, ale to nie oznacza ,że dam się obrażać jako klubowicz. Ani nie chlałam jak to nazywasz, ani nie żerowałam na cudzym, a z relacji innych obecnych, do których mam zaufanie ( bo się sprawdzili w wielu sytuacjach) mocno rozmijasz się z oceną działania innych uczestników. Wrażenie ogólne , a i doświadczenie życiowe - w mojej ocenie NIE POWINIENEŚ FIRMOWAĆ SWOICH PRYWATNYCH AKCJI logiem Klubu FKC.
Pozdrawiam i życzę bardziej wyważonych akcji względem innych.
 
 
     
 Molly



Informacje
dolnoslaskie

LPG: Tak
Pomogła: 1 raz
Wiek: 42
Dołączyła: 06 Cze 2009
Posty: 44
Skąd: Zgorzelec
Wysłany: 14 Grudzień 2010, 23:21   
   Moje auto: Corsa C


Cytat:
Tak tak a teraz zaczyna się obrażanie innych osób.

no więc...
Cytat:
Przyjechać , nachlać się to każdy potrafi,
... wypraszam sobie...nie było mnie na festynie ale nie znaczy, że tylko obecni brali udział i poświęcali czas na organizację takiego wydarzenia... a jakoś doceniona przez "Towarzystwo" się nie poczułam.. ale to chyba nie o to chodzi...

W tamtym roku dokładnie ta sama ekipa stwarzała problem.. bo nikt im nie pomaga, bo sami są... bo to bo tamto... A czy ktoś o pomoc prosił? I nie mówię tu o hasłach typu: bo my sami tu.. bo nikt.... pomóc nie chce? Bo jak była prośba o cukierki... były... o torebki na nagrody/prezenty - były... o koszulki były.... Byliście na miejscu... logiczne... kto jest odpowiedzialny... Były konkrety była reakcja!!

A swoja drogą czy ktoś pomagał Finkowi przy zlocie nr 1, nr 3, i nr 4?? Na miejscu??!!

Ludzie trochę rozsądku!!!
I maleńkie dziecko nie jest tłumaczeniem... można zrezygnować z podjętych zobowiązań...i nikt nie będzie miał pretensji!!! A są dowody na to, że i z małym dzieckiem można!!!

No i w końcu w czym FKC jest gorsze od innych, że my nie możemy dostać informacji na bieżąco???

Dlatego popieram:
Cytat:
wnioskuję o usunięcie konta tego osobnika z forum.

Powód: działa na szkodę klubu FKC i bezpośrednio obraża klubowiczów.
 
 
     
 fredzia55


Informacje
dolnoslaskie

Pomogła: 2 razy
Wiek: 68
Dołączyła: 16 Mar 2009
Posty: 70
Skąd: Zgorzelec
Wysłany: 14 Grudzień 2010, 23:31   

Cytat:
wnioskuję o usunięcie konta tego osobnika z forum.

Powód: działa na szkodę klubu FKC i bezpośrednio obraża klubowiczów.



Bezwględnie popieram !!!
 
 
     
 Rikku



Informacje
opolskie

LPG: Nie
Klub: Astra Club
Imię: Łukasz
Pomógł: 3 razy
Wiek: 36
Dołączył: 13 Sie 2009
Posty: 95
Skąd: Opole
Wysłany: 15 Grudzień 2010, 22:47   
   Moje auto: GTC


Skoro mkass skarcił FKC, może odkupić swoje winy. Nie etyczne był by fakt usunięcie jego konta z forum. Oko za oko? :kijek:
Jeśli jego konto ma zostać usunięte, to wnioskuję również o usunięcie mojego konta.

Rikku
 
 
     
 Finos
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 15 Grudzień 2010, 23:13   

Zarząd Fan Klub Corsa ustosunkuje się do powyższych wypowiedzi.

A tym czasem temat zamykamy.

Zarząd FKC
 
     
 Myszka
Zasłużeni



Informacje
Pomogła: 1 raz
Wiek: 39
Dołączyła: 24 Lut 2008
Posty: 58
Skąd: Poznań
Wysłany: 16 Grudzień 2010, 21:57   

Nie jestem za tym aby kogokolwiek usuwać z forum, ale nie chcę już odkupywania win przez Mkassa. On za każdym razem przeprasza, a potem zaczyna się od nowa. Mam dość jego tłumaczeń bo ciąża, bo dziecko i co jeszcze. Jak się ma problemy, to się mówi: słuchajcie mam trochę na głowie, ie mogę się zająć organizacją i finito. Każdy z nas ma swoje życie i problemy, więc każdy z nas by to zrozumiał...

A teraz jest afera, bo po prostu nas zlał, twierdząc, że nie chcemy festynu. Nikt mu tego nie powiedział oficjalnie, że nie bierzemy w tym udziału. Sam sobie to dopowiedział, czym faktycznie spowodował decyzje o rezygnacji. To nie my się wymiksowaliśmy od festynu, tylko Marcin pominął w tym wszystkim nas, mimo, że gdyby nie FKC nie byłoby tego festynu, bo sam Marcin musi przyznać, że cały pomysł o zorganizowaniu czegoś takiego wyszedł od Westa.

Tak więc uważam, że nikogo nie powinniśmy usuwać, ale też niech Marcin niczego nie tłumaczy, tylko po prostu niech zajmie się tym co uważa za najważniejsze i przestanie pomawiać innych, bo sam nie jest bez winy!!!
 
 
     
 mkass



Informacje
opolskie

LPG: Nie
Pomógł: 2 razy
Wiek: 39
Dołączył: 08 Lip 2009
Posty: 146
Skąd: Zawadzkie
Wysłany: 17 Grudzień 2010, 08:00   

Myszka napisał/a:
bo sam Marcin musi przyznać, że cały pomysł o zorganizowaniu czegoś takiego wyszedł od Westa.


I wcale nie miałem zamiaru mówić że jest inaczej!!!!!
 
 
     
 wikked


Informacje
malopolskie

Wiek: 46
Dołączył: 16 Sie 2009
Posty: 7
Skąd: Kraków
Wysłany: 18 Grudzień 2010, 16:01   komentarz do Waszego komentarza po Zawadzkim

Cieszę się że temat jednak nie jest zamknięty bo ciut dorzucę od siebie.
W zeszłym roku kiedy zorganizowaliście imprezę byłem naprawdę pod wrażeniem: świetna organizacja, nieprawdopodobnie sympatyczni ludzie. Chwaliłem Was na moim forum że potraficie się dogadać, zjeżdżacie się z całej Polski itd. itp. Pewnie bym tu nie zaglądnął wcześniej niż po organizacji następnego festynu ale po poście na Naszym forum (Frontery) czuję się wręcz zobowiązany skomentować.
Bez względu o co chodzi brudy zamiatajcie pod własnym dywanem bo wyszliście teraz na gówniarzy którzy SZCZYTNY cel rozbijacie na pierdoły. słyszałem że na Waszym forum dostaje się bana za pierdoły ale w sumie mi to wisi. Kto się obrazi to znaczy że się poczuwa, kto nie to może przyzna mi rację. Pewnie zaraz ktoś mi powie że nie wiem jak było, nie znam Was itd. Ale drodzy koledzy i koleżanki to nie ma znaczenia. Napisaliście że furki Wam porysowali, że opiekunowie nie reagowali na wybryki wychowanków. Panowie jak dla mnie należy Wam ogolić jajka pozakładać pampersy i zaprowadzić wszystkich do przedszkola. Jedziecie na imprezę charytatywną i beczycie jak dzieci że któryś dzieciak Wam paluszki odbił na masce- żenada!!. Inne kluby?? Chyba sobie jaja robicie!! Kolesie z Vectry (sam byłem świadkiem) nie wpuścili żadnego z wychowanków do samochodu. Fajnych macie współorganizatorów. Frontera dał parę cholernych czapeczek, podkoszulków i to nazywacie pomocą w organizacji??!! Wszystko co zrobiliście zrobiliście WY!! Mkass może jest zbyt ambitny, może zbyt samodzielny i dumny żeby prosić po kolei Was o pomoc. Ślizgacie się po chłopaku bo chciał i nie poprosił. Wyłapujecie pojedyncze słowa z kontekstu o" schlaniu się za czyjeś", a może on to pisał pod wpływem chwili. Zastanówcie się czy dobrze robicie pozbywając się takiego gościa z Waszej grupy. Butlę z helem sam widziałem że zasysnęliście w płuca mając przy tym wielki ubaw więc nie piszcie/ mówcie że poszła w błoto. Noclegi były a jak nie było to ciupciać po krzakach wszyscy potrafimy w autach i nikt nier narzeka na niewygodę. Tu wszyscy wiedzieliśmy że liczy się wyższe dobro. Przyjechaliśmy dać uśmiech tym dzieciom, opiekunom. Pokazać że My widzimy ludzką krzywdę, niesprawiedliwość. Tyle.
p.s moje konto oczywiście też możecie usunąć jeśli taka wola "Zarządu"- wisi mi to. Jeśli będzie impreza w przyszłym roku to i tak przyjadę.
 
 
     
 PiotrK65
i Beatka na zawsze



Informacje
pomorskie

Pomógł: 9 razy
Wiek: 58
Dołączył: 14 Lis 2008
Posty: 386
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 18 Grudzień 2010, 16:38   

wikked pozwól, że ja się wypowiem... W tym roku nie byłem z przyczyn ode mnie niezależnych, więc słowa nie powiem na temat tej imprezy... Nie byłem, nie wiem, nie wypowiadam się. Mnie na przykład zniechęciło to, że temat był rzucony na naszym forum... zacząłem przygotowywać logo festynu, poprosiłem o przekazanie mi prostej kwestii "hasło pod jakim festyn będzie się odbywał", żeby ten napis wykorzystać w logo... i nastała cisza... Po długim czasie dowiaduję z forum FFK, że już jest wszystko uzgodnione. Przygotowania idą pełną parą, tylko "ktoś" zapomniał informować o wszystkim głównego pomysłodawcę czyli Klub FKC. I właśnie dlatego również zdecydowałem się głosować w Zarządzie za tym, że FKC wycofuje się z firmowania swoim logiem tego festynu. Impreza jest jak najbardziej słuszna, ale jeśli jest jakaś organizacja, to powinniśmy być informowani, że coś się dzieje w temacie... Nie każdy ma obowiązek zaglądać na FFK. Nie uważasz ?
 
 
     
 wikked


Informacje
malopolskie

Wiek: 46
Dołączył: 16 Sie 2009
Posty: 7
Skąd: Kraków
Wysłany: 18 Grudzień 2010, 20:08   

Kolego Piotrze pewnie masz rację że nie poinformowano Zarządu ale: tak naprawdę zarząd to kilkoro ludzi i jeśli jeden z nich przeczytał to powinien poinformować drugiego itd. bo niby czemu nie. Uważam że bardzo spłaszczacie temat (pisząc Wy mam na myśli Zarząd). Stańcie chwilę z boku i wyobraźcie sobie co teraz w DPSie pomyślą te dzieciaki. Myślicie że ich interesuje ta dyskusja, te "problemy"??. Koledzy, koleżanki: uważam że zrobiliście kawał dobrej roboty i naprawdę bardzo Was wszystkich szanuję za to. Dajcie sobie "po razie" i przede wszystkim patrzcie ile wszyscy stracą jeśli takiej imprezy już nikt nie zorganizuje.
Życzę dystansu do "problemów" i szerszego spojrzenia na temat chydźby ze strony wychowanków.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu Strona 2 z 3 
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Zloty/ Spoty regionalne » Archiwalne imprezy z udziałem FKC » II Festyn w domu społecznym w Zawadzkim 31 lipiec 2010
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.