Przesunięty przez: Kaszubski
15 Lipiec 2016, 14:59
[ Corsa B] Gwizd w głośnikach przy dodawaniu gazu
Autor Wiadomość
 Pit_Bull89



Informacje
slaskie

LPG: Tak
Imię: Tomasz
Wiek: 34
Dołączył: 11 Cze 2010
Posty: 70
Skąd: Gliwice
Wysłany: 28 Lipiec 2010, 21:57   [ Corsa B] Gwizd w głośnikach przy dodawaniu gazu
   Moje auto: Rover 25 / Laguna II


kiedy auto stoi z wyłączonym silnikiem radio i wzmacniacz grają czyściutko... kiedy odpalę auto w głośnikach podłączonych pod wzmacniacz słychać gwizdanie równe z obrotami auta, dodaje gazu gwizdanie powiększa się . Masa podpięta jest do karoseri a radyjko podpięte z akumulatora .
Ostatnio zmieniony przez Kaszubski 20 Marzec 2016, 22:45, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
 spidan
Zasłużeni
Beatka + 29.10.2010



Informacje
dolnoslaskie

LPG: Tak
Klub: Astra Club
Pomógł: 29 razy
Wiek: 46
Dołączył: 24 Maj 2008
Posty: 993
Skąd: Zgorzelec
Wysłany: 29 Lipiec 2010, 06:16   
   Moje auto: ASTRA G


Zastosuj filtr przeciw zakłóceniowy np. taki ->>> http://allegro.pl/item115...owy_soling.html
 
 
     
 skald54
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 29 Lipiec 2010, 16:59   

Cześć te gwizdy pochodzą z alternatora w sobote mam być na festynie w Zawadzkie jak ktoś będzie z twoich znajomych moge ci dać ten filtr.

skald54
 
     
 dudu
elektronika/audio pokrewne


Informacje
Imię: Łukasz
Pomógł: 29 razy
Wiek: 35
Dołączył: 06 Mar 2008
Posty: 943
Skąd: Pleszew
Wysłany: 29 Lipiec 2010, 18:58   
   Moje auto: Citroen C3 1.4 HDI


Odłącz masę z karoserii i podepnij pod minus z akumulatora. Postaraj sie, by obudowa radia nie dotykała masy samochodu ( żadnej blachy itp).
 
 
     
 SlaVo


Informacje
Pomógł: 2 razy
Wiek: 36
Dołączył: 21 Maj 2010
Posty: 125
Skąd: Bytom
Ostrzeżenia: ( 1/3 )
Wysłany: 30 Lipiec 2010, 23:58   

tak jak koledzy mówią bądź też którędy poprowadziłeś kable od wzmaka i głośników też ma znaczenie bo się wytwarza pole elektryczne tzw. pętla i mogą być zakłócenia przez kable, sam się uczyłem na błędach w moich poprzednich autach, sprawdź szczotki od alternatora ja nawet po założeniu filtru przeciw zakłóceniom i kondensatorze miałem zakłócenia a to wszystko przez kable koło siebie
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Techniczny » Car Audio » Corsa B » [ Corsa B] Gwizd w głośnikach przy dodawaniu gazu
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.