[Corsa B] DEMON by DAMIAN1991
Autor Wiadomość
 morhol


Informacje
LPG: Tak
Wiek: 36
Dołączył: 21 Cze 2009
Posty: 117
Skąd: Pszczyna
Wysłany: 29 Styczeń 2012, 22:23   

Pewnie że można, oprócz nas dwóch jeszcze ktoś jest??
 
 
     
 DAMIAN1991
Demon is always in memory



Informacje
slaskie

LPG: Nie
Imię: Damian
Pomógł: 27 razy
Wiek: 32
Dołączył: 25 Mar 2009
Posty: 870
Skąd: Pszczyna
Wysłany: 29 Styczeń 2012, 22:43   
   Moje auto: Corsa Razy Dwa X12SZ i X12SZna Stożku z LPG


Wydaje mi sie ze kilku ja poznałem goscia o o nicku (zbiks)... Co prawda teraz jeździ golfem... Ponoć jest kilku z innego Forum ale to kwestia ogarnięcia ;) Teraz przybędzie jeszcze jednego Gostka z Góry bo zamienił Astrę na Corsę ;) Ale to dłuższy temat...:) Tu Syfu bym nie chciał ;)

[ Dodano: 8 Kwiecień 2012, 23:18 ]
Witam po dość dużej Przerwie
Samochodzik wiele się od ostatniego razu nie zmienił za wiele... Coż przerwa oraz w ogole cały brak updejtów oraz progresu spowodowany jest tym samym... ale nie ważne...

Samochód od ostatniego updejtu autko miało mały full kontakt z Klombem na kwiat - Skończyło się połamanym zderzakiem i kilkoma uszkodzonymi blaszkami... (Naprawiono)


Potem samochodzik podczas reaktywacji przeszedł delikatny mod i usunołem miejsce na znaczek w zimowym zderzaczku i autko dostało nowego looku ; co prawda dalej nie jest on wykończony ale powiem szczerze ostatnio mam naprawdę ciężko z Czasem...

Kolejna Modyfikacja którą przeprowadziłem w Demonie to Przyciemnienie przednich Reflektorów( od Razu uprzedzam ze jeśli ktoś mi napiszę w poscie ze to jest nie legalne i ze na bank bedzie po dowodzie to wykorzystam negatywne punkty - Dobrze wiem czym to grozi tak ma być i tyle) Samochodzik nabrał minimalnie lepszego efektu choć co prawda efekty naprawdę bedzie widać jak już będzie wszystko na 100% ale to może w przyszłym roku... Tu w ramach przedsmaku mała fotka pół na pół...


Później samochód Miał miesiąc przerwy w jeżdzeniu prawie bo jeździłem Drugą Corsą a w tym czasie zmieniłem zawieszenie na SuperSporta zakupionego od Darxa... podczas przepalania przy okazji okazało się ze mam strzeloną chłodnicę ( zawsze jak samochód nagrzeje się do 98st.C to mam mycie parowe silnika)... Coż na te chwile muszę tak jeździć bo jak wiecie z tematu w Innym dziale Moja Druga Corsia sie Popsuła( za to z jazd próbych wiem ze Cieższe trochę 1.6 prowadzi się cudnie na tym zawieszeniu i naprawdę szybko idzie przejechać zakrety choć druga strona medalu jest taka ze jest Pięknie ,sztywno i nisko...)



Potem Przyszedł czas na wymianę filtra powietrza na nowy( poprawiło to reakcje na gaz a to tylko byle jaki filterek): Stary wyglądał tak --->


Następnym modem Była zmiana nagłośnienie na nowę i mocniejszę pochodzące mimo ze pochodzące wciąż z orginalnej gamy Opla... Do tego przeniosłem głosniki wysoko tonowe na nowe miejsce:


Później była rozkminka na temat Koloru felg dlatego ze polerka mi nie idzie albo coś spier..łem i nie potrafie uzyskać lustra... Na ten rok się poddaje może za rok zacznę jeszcze raz, a może poczekam aż wyjdą...
na te Chwile jest dylemat czy nie polakierować kół na czarno:



No to Taki up dejt trochę na szybko ale powiem wam ze muszę mieć dużo czasu by odszukać wszystkie fotki i wrzucić chronologicznie... Na te chwile tyle Wybaczcie ale mój Kalkulator wiecej nie potrafi...

Do zobaczyska na jakimś spocie... Może przytoczę się kiedyś złomem na te chwile AVE ;)

[ Dodano: 10 Kwiecień 2012, 23:42 ]
No wiec Postanowiłem się pobawić w VT z Moimi Dziwnymi kołpakami... Powiem szczerze na ten rok chcąc wyjechać na tych Kołpakach musiał bym zacząć wierzyć w Cuda... Wiec Postanowiłem pomyśleć nad ciekawym malowaniem :)

W Suumie tylko jedna opcja do Mnie przemawia ale wstawie i inne pomysły...

To mój Master :D I ten w sumie chciałbym najbardziej :)




Może jeszcze coś mi do głowy wpadnie to wstawię...

[ Dodano: 28 Kwiecień 2012, 00:07 ]
Znów Małe Odkopansko kotleta... Choć tak nikt nie czyta :nocom:

Temat Kółek ostatnio u mnie jest jak rzeka płynie cały czas... Wiec Zeby nie było ze się nic nie dzieje :)

Fotosik Przed wyjadem w Trip na Rozpoczęcie Sezonu


Na rozpoczęciu Foto with PitBull :)


I Kolejna zmiana Koła u Demona :D


[ Dodano: 13 Maj 2012, 22:35 ]
Żeby nie było ze Sie Strasznie opier... i nic nie robie:
Ostatnio Mi się nudziło i postanowiłem cyknać pare fotek jak leży Moje Auteczko:


Ogólne


Próg.. Tu Koza na maksa.. Coż takie auto koło i ho ho więcej...


W nadkole więcej się nie zmieści...


Dokładeczka


Bebechy..Niby nie jest to jeszcze szczyt marzeń ale Już niwelator terenu sie powoli z niego robi :)

Teraz Mody:
Ostatni Weekend przyniósł kilka modyfikacji które własciwie wymusił sam samochód...
Wylało się amorką wiec trzeba było sprawić sobie nowe Lepsiejsze( te szału nie robią ale mają kilka set kilometrów tylko przeleciane wiec po służa do lepszych czasów)

Do tego Jak widać nowe Niższe Sprężynki :) ach te rarytasiki z Pracy :) Latane tylko w Angli a tam lepsze drogi mają o wiele :)wiec Tylko Obite wyglądają.. Deklarowane zejście -60...



Wiec przed Modami Samochodzik wygladał tak:


Brudny zakurzony zjeżdzony... Dawno nie miałem takiego urwania głowy...Było Mycie :) Było ładnie
W tym czasie Spreżynki przezywały Spa Dla Spreżyn - Maseczka :)

ooo.. I już po wszystkim :)


Przy Okazji zmieniłem ślizgajace sie już gumy od Pedałów Hamulca i Sprzegła... Gaz Cieżko dostać :)


W Głowie chodzi Stworzenie Ciemnego i Ponurego wnetrza.. Wiec Pierwsze mody w tym Kierunku... Smoked Interior Light



Wymieniłem wkur... Wiecie co mnie Diody w Podswietleniu na Klasyczne zaróweczki... O Niebo Lepiej i regulacja sciemniania zaczeła znów działać


Podczas Przegladu i z Powodu ze musiałem zrzucic koła z prawej strony to odnowiłem narazie Prawa strone zacisk i beben :)



Koniec Końców Demcio Wyglądał dziś wieczorem Tak:




See You Soon... In Progress

[ Dodano: 8 Lipiec 2012, 23:09 ]
Witam,
po dłuższej przerwie pora na jakiś tam up datownik :)

Skończyłem drugą stronę zacisków i Bębnów


Trochę później stwierdziłem ze pora sprawdzić zawieszenie czy po naszych mega drogach i autko zawitało na podnośniku... Prawa Strona była spoko, z lewej poleciał sworzeń i końcówka drążka.. Zbieżność ustawiono i z przodu było cicho...




Kolejny mały modzik to ogarniecie wreszcie świateł długich.. Nowa manetka Kierunków (używana ale wyglądała nówka )

Tak było...
...In Progress...


... Finish :) Śmiga Mryka Fotek nie ma :D

Tego Samego dnia postanowiłem zmienić i ogarnąć podświetlenie Panelu Środkowego( przy okazji naprawa suwaka)

W trakcie...



...efekt końcowy :hurra: :hurra:


Następne mody w weekend na przełomie miesiąca.. w Czwartek poleciała mi do reszty chłodnica wody.. Tak wiec w Piątek SzrotTrip i zakupiłem wentylatorek od Astry eFki.. Zakupiłem też Nową Chłodnice i Płyn... W Sobotę miały się od rana zacząć mody ale padało wiec poranek wykorzystałem na dziwny mod...

Sticker key :D
Zestaw początkowy...

...a po 30 minutach


Później jak Już pogoda się poprawiła...
[URL=http://s999.photobucket.com/albums/af113/DAMIAN1991x/CZARNA/?action=view&current=DSC00086.jpg]
[/URL]
Zestaw Montażowy...



Tak było before...


.. Stara chłodnia...


... Stary wiatrak....

Tam się wysr***ło


... Na nowy wiatrak zaraz wpadły mody..



w Całości :)


A że kolorek został zaakceptowany to poleciały też Opaski do przewodów chłodzenia i wszelkie inne mocowania


Odświeżył się też MercAlu kołpak

Po Zabiegach


Po Składane.. :witat:



Na Koniec Sesja :)



W potem wpadły nowe mocniejsze żaróweczki... niby nic ale przy Smoked lampkach dobra opcja :)


Przy okazji Ogarnąłem nie jeżdżącą Prawą szybkę :) Już nie ma przeszkód- Przyczyna krzywa prowadnica..


Na te chwile to Tyle... Standardowo... Będzie więcej...
 
 
     
 WojT90
Zasłużeni



Informacje
malopolskie

LPG: Nie
Imię: Wojtek
Wiek: 33
Dołączył: 31 Maj 2009
Posty: 156
Skąd: Kraków
Wysłany: 8 Lipiec 2012, 23:29   
   Moje auto: GOLF IV


Jest potwór ! :złyy: a te aludekle z meśka miazga :D :witat:
 
 
     
 marces



Informacje
pomorskie

LPG: Nie
Wiek: 34
Dołączył: 25 Maj 2011
Posty: 18
Skąd: Gdańsk
Ostrzeżenia: ( 1/3 )
Wysłany: 10 Lipiec 2012, 16:24   

Bez kitu widziałem gdzie na fotach z jakiegoś zlotu i mówię o cię ch... ale ktoś wpadł na świetny pomysł , a tu patrz - rewelacja. Wszystko zmierza w pozytywnym kierunku.
 
 
     
 KOPERNIK
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 15 Lipiec 2012, 10:03   

Witam
Pogratulować koledze pomysłu do modyfikacji i zapału przeprowadzonych modów aby tak dalej ...
pozdrawiam
 
     
 Dariusz


Informacje
LPG: Nie
Dołączył: 30 Lis 2011
Posty: 1
Skąd: Rybnik
Wysłany: 15 Lipiec 2012, 22:35   

calibry w tym kolorze co jest na kołpakach były by okej :piwko:
 
 
     
 brzetys


Informacje
lubelskie

LPG: Nie
Wiek: 32
Dołączył: 14 Lip 2012
Posty: 0
Skąd: Zamość
Wysłany: 19 Lipiec 2012, 12:19   

i to mi się podoba:)
 
 
     
 DAMIAN1991
Demon is always in memory



Informacje
slaskie

LPG: Nie
Imię: Damian
Pomógł: 27 razy
Wiek: 32
Dołączył: 25 Mar 2009
Posty: 870
Skąd: Pszczyna
Wysłany: 19 Lipiec 2012, 22:09   
   Moje auto: Corsa Razy Dwa X12SZ i X12SZna Stożku z LPG


Darku rozwarze twoją Propozycję bo jest szansa na szybkie ogarniecie gumek na razie bez spektaklu wiec Może na ten sezon Miedzia Stajl :D W Każdym razie teraz Grubsze in Progress... Wracają Sierpy (**** nareszcie)

[ Dodano: 29 Lipiec 2012, 21:29 ]
Nie dziele się zbyt wiele wiec Nie będę się rozpisywał za bardzo ... Coś do Przodu Poszło coś wróciło do zadu ;/

A Mianowicie był Już nowy tylny zderzak ale spier... sprawę i muszę go poprawić... Za to wpadły Progi i tylne Sierpy... Ze wzgledu na to ze Moj Stary Kochany Panasonic padł Definitywnie (o radiu Denwer zapomnijmy :nocom2: ) musiałem zakupić nowe radio... Tzn Używanego Pioneera DEH 2900 ... Jest Trochę mocniejszy niż poprzedni Brzęczek ale Ogólnie to jakoś dziwnie gra... W Miedzy czasie pracuje nad przekaźnikiem pompy bo chyba on jest winny temu ze auto odpala mi jak by chciało a nie mogło... Na razie In Progress... Przekaźniki już są w domku wiec Teraz tylko wymienić..

Szybkie Fotki:






P.s. Na jednym z Forów gość zapytał mnie jak się nisko woże... No to Uaktualniam :)



Miejsca najniższego Punktu :D
 
 
     
 Staffi


Informacje
podkarpackie

Dołączył: 16 Wrz 2012
Posty: 0
Skąd: z Nienacka
Ostrzeżenia: ( 1/3 )
Wysłany: 20 Wrzesień 2012, 09:52   

Fajne autko ;) az prosi się o szersze laczki ;P ale wygody to pewnie za wielkiej nie ma przy glebie :D 2 lata śmigałem na podobnej to coś tam w temacie wiem :P powodzenia w modach i bezawaryjności życzę ;)
 
 
     
 DAMIAN1991
Demon is always in memory



Informacje
slaskie

LPG: Nie
Imię: Damian
Pomógł: 27 razy
Wiek: 32
Dołączył: 25 Mar 2009
Posty: 870
Skąd: Pszczyna
Wysłany: 20 Wrzesień 2012, 12:05   
   Moje auto: Corsa Razy Dwa X12SZ i X12SZna Stożku z LPG


Samochodzik stoi teraz na tak zwanej przerwie zimowej... Sporo się zmieni myślę ze na Lepsze... Czy sporo będzie z tego widać czas pokaże :P

Co do Komfortu to ja Może jestem Dziwny ale jeżdze teraz Oryginalną Corsą i powiem tak: wole Mojego Betonowego Demona, a druga rzecz ze fotele mam dość wygodne :)

Więcej info w swoim czasie :D

A kto wie więcej najlepiej niech siedzi Cicho bo... :wryj: :P Ave

[ Dodano: 19 Grudzień 2012, 09:30 ]
Siemanko Wszystkim zgromadzonym i czasem przeglądającym forum po mega długiej przerwie... Powiem tak Miała być Kupa tajli do zmontowania na samochodzie a faktycznie jest g***o ale życie... Praca Poleciała A samochód od września stał nie ruszany... Był nawet pomysł na jego sprzedaż bo szkoda go by stało.. Ale Udało mi się wreszcie ogarnąć nie wygodne problemy tego Auta tak wiec Demon wrócił i mam nadzieje ze jeszcze długo długo będzie mnie wkurw(denerwować)

Z Nowości (właściwie to już leży Hoo hoo) to w październiku przyszła do Mnie magiczna Paczka


A to foto z wczoraj ze Jednak Demon istnieje jeszcze ;) A przy Nim tydzień Starsza Siostra która jest nie zastąpiona jak Demoniasty niedomaga ;)


[ Dodano: 31 Grudzień 2012, 00:56 ]
Wypadało by co nie co po modzić skoro tyle czas nic się nie działo... Tak wiec Wczoraj a właściwie już przed wczoraj Demoniasty dostał nowy Olejek i Filtr , przy okazji wymieniłem przekaźnik pompy paliwa choć poprawy nie stwierdzono po wymianie... Ponadto Przeszedł pewne zabiegi upiększające choć nie było temperatury by go Umyć a Szkoda :)

Wczoraj Korzystając z natchnienia postanowiłem zindywidualizować trochę wnętrze pokraka :)
Przed


Po( miały Świecić ale nie wykminiłem jak to zrobić a ponadto dość się na kombinowałem nad tym by zaadoptować te wskazówki do Tego Licznika)



Mi się podoba :) Znowu coś innego i nie na tradycyjnie utartych tajlach :D
Ostatnio zmieniony przez DAMIAN1991 28 Styczeń 2013, 15:19, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
 Zyzio
Zasłużeni
LukBud ajm jór fader


Informacje
slaskie

LPG: Tak
Imię: Krzysiek
Pomógł: 12 razy
Wiek: 42
Dołączył: 19 Mar 2009
Posty: 431
Skąd: Mikołów
Wysłany: 31 Grudzień 2012, 12:08   
   Moje auto: VW Golf 4


No Damianie widać coś się dzieje :) jak zawsze na + oby tak dalej! życzę Happy New Year i żeby Demoniasty służył jak najdłużej.
 
 
     
 WojT90
Zasłużeni



Informacje
malopolskie

LPG: Nie
Imię: Wojtek
Wiek: 33
Dołączył: 31 Maj 2009
Posty: 156
Skąd: Kraków
Wysłany: 1 Styczeń 2013, 12:57   
   Moje auto: GOLF IV


Eleganckie wskazóweczki :D dokładnie tak jak Zyziek mówi słit i na + :D i nie sprzedawać mi Demona :P on musi panować w 1 garażu, tam mu dobrze :zyzio:
 
 
     
 Pit_Bull89



Informacje
slaskie

LPG: Tak
Imię: Tomasz
Wiek: 34
Dołączył: 11 Cze 2010
Posty: 70
Skąd: Gliwice
Wysłany: 6 Styczeń 2013, 20:48   
   Moje auto: Rover 25 / Laguna II


No cieszy że cały czas cos tam się dzieje i upiększa :brawo:
 
 
     
 DAMIAN1991
Demon is always in memory



Informacje
slaskie

LPG: Nie
Imię: Damian
Pomógł: 27 razy
Wiek: 32
Dołączył: 25 Mar 2009
Posty: 870
Skąd: Pszczyna
Wysłany: 6 Styczeń 2013, 21:34   
   Moje auto: Corsa Razy Dwa X12SZ i X12SZna Stożku z LPG


Cóż Liczniki wrócą na warsztat niebawem bo Zabawa w Patyczki nie zadowala mnie w pełni... Jednak trzeba dość mocno wzmocnić oświetlenie wskazówek ;) Ale to niebawem;)

Żeby nie było ze nic się nie dzieje to ze względu na to ze Moje Arteby były w Ciężkim stanie a ponadto nie dało się ich wyregulować do Demona wpadły Seryjne lampy :wstyd:
Ale Wyglądał na nich tak pi***to ze nie dało się na to patrzeć.. Tak wiec Kolega stracił oczy a te trafiły na stół operacyjny żeby znów było trochę mroczniej ;)

Wiec zaczynamy:
Z samochodu wyszły tak.. Jako piękne nie zapizgane Valeo z Oryginalnym Klejem i brudem Gdzie popadnie



Były zmarznięte wiec pozwoliłem się im wygrzać w Piekarniku

Po 3 godzinach walki Valeo wyglądały tak:




W Miedzy czasie Musiałem po walczyć z usunięciem Moich odcisków palców z Luster.. tu z pomocą przyszedł rozpuszczalnik Olejowy ... Nie wiem skąd był w domu ale Luster nie zniszczył a wiec stał się moim przyjacielem ;)

Potem oczywiście była rozbiórka osłon Kierunkowskazu.. Które potem miały być oklejone folią by były czarne ale o tym po tym ;P


Potem Było Matowanie przygotówki i Oklejanie Luster


Następnie ramki i Lustra zostały odmalowane..I tu znów trochę poza nawias bo Czarnym Połyskiem ... Po wyschnięciu wszystkie elementy Układanki zostały dokładnie wymyte z wszelkiego rodzaju zabrudzeń i przygotowane do składania :)




A Tu Efekt Końcowy ( Wyżej omówione przesłony dostały nakaz eksmisji na poczet "Amber" Looku.. Ponadto Prawdopodobnie niebawem zostanie przeniesiony postój na styl amerykański ale to jest jeszcze w fazie przemyśleń




Na Zakończenie: Przepraszam za jakoś Fotografii Ale Aparat przed wigilią umarł a Telefon to telefon...

C.D.N
 
 
     
 Zyzio
Zasłużeni
LukBud ajm jór fader


Informacje
slaskie

LPG: Tak
Imię: Krzysiek
Pomógł: 12 razy
Wiek: 42
Dołączył: 19 Mar 2009
Posty: 431
Skąd: Mikołów
Wysłany: 7 Styczeń 2013, 20:48   
   Moje auto: VW Golf 4


Dziś widziane na żywo :) pomacałem pooglądałem wszystkie modyfikacje na + :) wskazówki do ogarnięcia i będzie gyt malyna! :)
 
 
     
 DAMIAN1991
Demon is always in memory



Informacje
slaskie

LPG: Nie
Imię: Damian
Pomógł: 27 razy
Wiek: 32
Dołączył: 25 Mar 2009
Posty: 870
Skąd: Pszczyna
Wysłany: 13 Styczeń 2013, 19:07   
   Moje auto: Corsa Razy Dwa X12SZ i X12SZna Stożku z LPG


Chwilowe ożywienie w temacie popre kolejnym Postem.. Demoniasty ostatnio przejechał przez kolejną okrągłą sumkę...


Życze mu i jemu kolejnej dyszki w Spokoju oraz Takiej Bez Awaryjności jaką dotychczas się popisuje ;)

Teraz Foto zrobionej i złożonej już Lampki.. Takie na szybkiego a na jakąś Sesje przyjdzie czas kiedyś w przyszłośći...


A No i Foto ze Coś się dzieje...

Ostatnio miałem trochę wiecej czasu i wraz ze znajomym Ogarneliśmy nie domagające u mnie elektryczne errory..

Pare przelutowanych Kabli rozebrany bagol .. i wymiana listwy Lewego światła... Teraz Problemow z Tracącą masą powinno nie być...

A W jestem w Trakcie naprawy i przerobki klapy tylnej...



Wiecej Foto z Akcji Soon ;)
 
 
     
 combo



Informacje
slaskie

Imię: Krzysztof
Pomógł: 4 razy
Wiek: 42
Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 29
Skąd: Piekary Śląskie
Wysłany: 17 Styczeń 2013, 17:29   
   Moje auto: Opel Combo


Wysłałem ci odpowiedź na pw ale nie wiem czy dotarła
:piwo:
 
 
     
 DAMIAN1991
Demon is always in memory



Informacje
slaskie

LPG: Nie
Imię: Damian
Pomógł: 27 razy
Wiek: 32
Dołączył: 25 Mar 2009
Posty: 870
Skąd: Pszczyna
Wysłany: 17 Styczeń 2013, 21:29   
   Moje auto: Corsa Razy Dwa X12SZ i X12SZna Stożku z LPG


NIc Nie dotarło wiec Zaraz Ogarnę temat bo chyba w skrzynce syf... Pisz w Temacie... Mój wiec może być czasem trochę bałaganu


P.s. Skrzynkę mam czystą a i tak nic nie dostarczyło...
 
 
     
 combo



Informacje
slaskie

Imię: Krzysztof
Pomógł: 4 razy
Wiek: 42
Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 29
Skąd: Piekary Śląskie
Wysłany: 17 Styczeń 2013, 22:33   
   Moje auto: Opel Combo


Jak byś mógł strzelić parę fotek tego combolota i wysłać na krzysiu@frotti.pl.
Zobaczę co to za padło zrobię listę i będę dzwonić do ciebie.
 
 
     
 DAMIAN1991
Demon is always in memory



Informacje
slaskie

LPG: Nie
Imię: Damian
Pomógł: 27 razy
Wiek: 32
Dołączył: 25 Mar 2009
Posty: 870
Skąd: Pszczyna
Wysłany: 17 Styczeń 2013, 22:37   
   Moje auto: Corsa Razy Dwa X12SZ i X12SZna Stożku z LPG


Napisz od Razu co może ci się przydać ;) Bo Nie ukrywam ze tam jest taki przemiał ze Czasem Cieżko następnego dnia coś ogarnąć ... Wiec Teraz też może się okazać ze z "gemby d**a" bo już Combolot będzie na hucie... Ale Spoko Postaram Ci się to Ogarnać na jutro prawdopodobnie
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu Strona 7 z 9 
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa B - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Prezentacja naszych pojazdów » [Corsa B] DEMON by DAMIAN1991
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.