Overdrive Auto Show 2010
Autor Wiadomość
 west
Zasłużeni
widoczni.org



Informacje
wielkopolskie

LPG: Nie
Imię: Bartek
Pomógł: 43 razy
Wiek: 41
Dołączył: 12 Gru 2007
Posty: 1485
Skąd: Księstwo Poznańskie
Wysłany: 8 Lipiec 2010, 12:49   Overdrive Auto Show 2010
   Moje auto: Porshe 911


http://forum.motokluby.co...010-vt10.htm#12
Cytat:
29 sierpnia 2010 r. Stowarzyszenie RADIOZNIN.PL organizuje imprezę dla miłośników motoryzacji pod nazwą Overdrive Auto Show. Jest to przedsięwzięcie o randze ogólnopolskiej, które z powodzeniem organizowane było przez ekipę Radia Żnin już dwukrotnie na terenie Żnina. Overdrive Auto Show to przede wszystkim zlot nowoczesnych, stuningowanych pod względem optycznym jak i mechanicznym aut, a także prezentacja nowości w dziedzinie motoryzacji przez wystawców zajmujących się tuningowaniem aut. Overdrive Auto Show to wspaniała zabawa w gronie fascynatów motoryzacji w pięknym miejscu. Na malowniczym terenie nad Jeziorem Czaple zaprezentują się samochody, które rywalizować będą o miano najefektowniejszego auta zlotu pod względem optycznym i mechanicznym. Dla zwycięzców przewidziane są puchary i inne atrakcyjne nagrody. W trakcie zlotu przeprowadzone zostaną konkursy dla właścicieli niesamowitych maszyn jak i przybyłej publiczności, która wybierać będzie m.in. najładniejsze auto. Przewidujemy, że na przygotowanym specjalnie terenie nad Jeziorem Czaple zaprezentuje się ok. 100 aut.
Overdrive Auto Show to również zorganizowane na brzegu żnińskiego jeziora występy DJ-ów i koncert żnińskiego zespołu Qumple. Oprócz wystawionych na imprezie sportowych aut, swoją ofertę zaprezentują stoiska firm motoryzacyjnych. Uwieńczeniem zlotu jak co roku będzie parada przybyłych samochodów ulicami Żnina, a na zakończenie koncert gwiazdy wieczoru. Liczymy na to, iż wzorem lat ubiegłych impreza będzie cieszyła się ogromnym zainteresowaniem wśród mieszkańców naszego i okolicznych powiatów.


Zapisy na wspólny wjazd:
1)
2)
3)...
 
     
 marek3m
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 9 Lipiec 2010, 10:21   

jade w 100% :krzyk:

1) Marek3m
 
     
 82yeti



Informacje
LPG: Nie
Pomógł: 2 razy
Wiek: 41
Dołączył: 03 Sty 2009
Posty: 67
Skąd: Janowiec Wlkp.
Wysłany: 24 Lipiec 2010, 20:11   

W tym roku impreza wypada w niedzielę,można by w sobotę się zjechać i zrobić coś jak rok temu po Overdrive. :nocom: Czekam na Wasze zdania i ewentualną listę chętnych. Ja jestem obeznany w terenach Żnina,to mogę załatwić jakiś kemping,albo jak się uda działkę u teściów. Powiedzmy,że jak będą chętni,to od 10 sierpnia zacznę działać z lokalizacją. Dodam tylko,że impreza nie jest jakimś zlotem na wysokim poziomie i nie trzeba się obawiać,że seryjną Corsą nie zrobi się szału. W zeszłym roku zjawiliśmy się jako klub,a nie maniacy TJUNINGU i było ciekawie.

1) Marek3m
2) 82yeti ;p
 
 
     
 ramel


Informacje
LPG: Tak
Wiek: 35
Dołączył: 07 Lip 2010
Posty: 7
Skąd: Toruń
Wysłany: 27 Lipiec 2010, 11:59   

Ja też chętnie

1) Marek3m
2) 82yeti
3) ramel :hurra:
 
 
     
 marek3m
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 27 Lipiec 2010, 16:28   

Tym razem chciał bym z tamtąd wyjechać z jakimś pucharkiem , chyba że będzie tak dużo kozaków i się nie uda ;p
 
     
 west
Zasłużeni
widoczni.org



Informacje
wielkopolskie

LPG: Nie
Imię: Bartek
Pomógł: 43 razy
Wiek: 41
Dołączył: 12 Gru 2007
Posty: 1485
Skąd: Księstwo Poznańskie
Wysłany: 27 Lipiec 2010, 17:50   
   Moje auto: Porshe 911


marek3m napisał/a:
Tym razem chciał bym z tamtąd wyjechać z jakimś pucharkiem , chyba że będzie tak dużo kozaków i się nie uda


1) Kolejny raz offtop, offtop, offtop!
2) znowu byki!
3) kolejne konto zablokowane

suma sumarum:
Marek kończy przygodę z FKC ( niereformowalny człowiek)
- ok 15 warnów na jednym koncie
- 3 na tym - blokada dożywotnia

========= tak się kończy offtop na FKC)=========

lista:

ramel napisał/a:
1) Marek3m
2) 82yeti
3) ramel :hurra:
Ostatnio zmieniony przez PiotrK65 27 Lipiec 2010, 18:40, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
 82yeti



Informacje
LPG: Nie
Pomógł: 2 razy
Wiek: 41
Dołączył: 03 Sty 2009
Posty: 67
Skąd: Janowiec Wlkp.
Wysłany: 4 Sierpień 2010, 18:05   

UWAGA!!!
Impreza odbędzie się 28 sierpnia(sobota),a nie jak podawali organizatorzy początkowo 29 sierpnia(niedziela).

[ Dodano: 20 Sierpień 2010, 20:30 ]
Załatwiłem nocleg po imprezie,jeśli ktoś będzie chętny na integracyjne spożycie :piwko:
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Zloty/ Spoty regionalne » Spotkajmy się! » Ogólnopolskie imprezy motoryzacyjne » Overdrive Auto Show 2010
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



wiaty autobusowe
   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.