Przesunięty przez: Kaszubski
15 Lipiec 2016, 14:59
[ Corsa B] Radio LG LAC-5900 i zanik fal radiowych w Sony
Autor Wiadomość
 Pablo-87



Informacje
mazowieckie

LPG: Nie
Imię: Paweł
Wiek: 36
Dołączył: 07 Maj 2010
Posty: 68
Skąd: WZU / Olsztyn
Wysłany: 14 Czerwiec 2010, 21:07   [ Corsa B] Radio LG LAC-5900 i zanik fal radiowych w Sony
   Moje auto: Corsa B


Planuję w niedalekiej przyszłości zmienić trochę audio w samochodzie, ponieważ stare radio odmawia posłuszeństwa (problem opiszę dalej) i jest to tylko kaseciak, i mam tylko dwa głośniki choć aż tak bardzo mi to nie przeszkadza. Co do głośników - jest to problem drugorzędny, nie planuję kupna bardzo drogich, na razie zostawię przednie głośniki standardowe z przodu a na tył mam zamiar "pożyczyć" głośniki od brata (kupił dwa lata temu nowe i od razu muza na maksa i teraz mu charczą). Mam nadzieję, że przy średniej głośności mi trochę pograją. Bardziej koncentruję się na radiu. Mam zamiar kupić model podany w tytule - LG LAC-5900. Co mnie do niego przekonuje? Cena, port USB oraz sterowanie na pilota. Czy jest to dobry wybór? Specjalnie muzyki nie słucham w samochodzie, ale przeważnie pokonuję dłuższe dystanse to lubię jak coś gra. Co do kryteriów wyboru radia - cena maks 300 zł (no może z bardzo małym hakiem) i port USB. Znalazłem ostatnio w sklepie nie dla idiotów Kenwood'a z USB, nie pamiętam modelu, ale kosztował w okolicach 320zł. Jak możecie to polećcie coś do tej sumy. Ale zanim kupię nowe radio opiszę problem ze starym. W jak największym skrócie - gubi fale. U mnie na działce łapie wszystkie stacje dobrze, w trasie zanika, chociaż raz przejechałem bez przeszkód. Radio to jakieś Sony, coś podobne do tego: http://allegro.pl/item1078896425_sony_vw.html
Ostatnio zmieniony przez Kaszubski 20 Marzec 2016, 23:07, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
 barmar



Informacje
LPG: Tak
Imię: Bartek
Pomógł: 3 razy
Wiek: 34
Dołączył: 24 Lip 2008
Posty: 92
Skąd: Mierzejewo k/Leszna
Wysłany: 14 Czerwiec 2010, 22:02   
   Moje auto: Astra H 1.7 CDTI


Mam radio LG LAC-5900 już prawie rok i jestem z niego bardzo zadowolony. Nigdy nie miałem z nim żadnych problemów. Gra bardzo czysto. Już od jakiegoś czasu napędza też subwoofer aktywny i w takim zestawieniu gra również bardzo dobrze. Myślę że za takie pieniądze warto je kupić
 
 
     
 Zeniu



Informacje
Pomógł: 4 razy
Wiek: 35
Dołączył: 27 Maj 2009
Posty: 208
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 23 Czerwiec 2010, 13:24   
   Moje auto: Laguna II PHII


a ja osobiście bym obstawał bardziej przy firmie JVC, widzę że do 300 zł można kupić JVC KD-R411/KD-R412, sam mam u siebie KD-G351 i jest miodne - czyta wszystko i w każdym stanie jaki miałem w ręku :) (CD)

takie KD-G351 można kupić teraz za około 320zł,

pozdrawiam,
 
 
     
 Pablo-87



Informacje
mazowieckie

LPG: Nie
Imię: Paweł
Wiek: 36
Dołączył: 07 Maj 2010
Posty: 68
Skąd: WZU / Olsztyn
Wysłany: 23 Czerwiec 2010, 16:48   
   Moje auto: Corsa B


Dzięki za rady. Przeszukując allegro i oferty sklepów z mojej okolicy znalazłem Pioneer;a DEH2200UB w cenie około 300 zł. Na razie jestem nastawiony na ten model chyba, że znajdę jeszcze coś.
 
 
     
 Zeniu



Informacje
Pomógł: 4 razy
Wiek: 35
Dołączył: 27 Maj 2009
Posty: 208
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 23 Czerwiec 2010, 18:28   
   Moje auto: Laguna II PHII


ewentualnie może jakiegoś Kenwooda w tych pieniądzach, powinien już grac dobrze :]
 
 
     
 malysz01



Informacje
podkarpackie

LPG: Tak
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 16 Maj 2009
Posty: 38
Skąd: Pruchnik
Wysłany: 23 Czerwiec 2010, 18:58   

Pablo-87 napisał/a:
Dzięki za rady. Przeszukując allegro i oferty sklepów z mojej okolicy znalazłem Pioneer;a DEH2200UB w cenie około 300 zł. Na razie jestem nastawiony na ten model chyba, że znajdę jeszcze coś.


Ja mam takie radio i dałem na allegro z przesyłką 270 zł. Jak na razie jestem z niego zadowolony :piwko:
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Techniczny » Car Audio » Corsa B
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.