Przesunięty przez: Kaszubski
15 Lipiec 2016, 13:57
Problem z wycieraczkami
Autor Wiadomość
 Odmieniec


Informacje
Dołączył: 24 Cze 2010
Posty: 2
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 25 Czerwiec 2010, 07:16   Problem z wycieraczkami

Witam wszystkich Corso maniaków. Jestem nowy na forum dlatego chylę czoła wszystkim i wszystkich witam. Mam problem z Corsą C. Sprawa wygląda tak że coś się dzieje z wycieraczkami. Jeżeli włączę na niską prędkość to zatrzymują mi się w połowie drogi zgarniania. Tak naprawdę pracują tylko na wysokich prędkościach zgarniania. Problemem jest też wyłączenie ich z trybu pracy bo trzeba wstrzelić się w moment kiedy są już na poziomo to prawidłowo się zatrzymają. Pojechałem do mech rozkłada ręce. Czy problem tkwi w silniczku czy może w kolumnie kierownicy??? Pozdrawiam i proszę o radę bo teraz deszcze często padają.



Zmieniony tekst tematu - Nikonen
Ostatnio zmieniony przez 29 Czerwiec 2010, 21:48, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
 Redshuma


Informacje
pomorskie

Wiek: 67
Dołączył: 09 Paź 2009
Posty: 5
Skąd: Słupsk
Wysłany: 25 Czerwiec 2010, 07:45   

Witam! Miałem podobne objawy więc rozebrałem mechanizm wycieraczek, oczyściłem z rdzy, nasmarowałem i wszystko wróciło do normy. Jeśli elektrykę masz dobrą to powinno pomóc. Dźwigienki mechanizmu, do których nakłada się ramiona wycieraczek są bardzo wrażliwe na rdzę i się nawet zacierają powodując nawet spalenie silniczka. Powodzenia!
 
 
     
 Odmieniec


Informacje
Dołączył: 24 Cze 2010
Posty: 2
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 29 Czerwiec 2010, 08:25   

Dzięki bardzo. Pozdrawiam
 
 
     
 MarekTychy


Informacje
Wiek: 42
Dołączył: 14 Kwi 2010
Posty: 3
Skąd: TYCHY
Wysłany: 20 Listopad 2010, 22:22   

Witam.Dołącze się do temat.Też mam taki problem,lecz mi się wydaje że to jest winny silnik niż rdza.U Mnie rdzy nie ma a i tak nie działają jak powinny na czasówce.
Mam pytankom czy będzie pasował silniczek wycieraczek przednich z Corsy B do Corsy C?
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa C - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Corsa C »  Karoseria » Problem z wycieraczkami
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.