Zamknięty przez: west
2 Sierpień 2010, 07:11
Temat dotyczący organizacji
Autor Wiadomość
 west
Zasłużeni
widoczni.org



Informacje
wielkopolskie

LPG: Nie
Imię: Bartek
Pomógł: 43 razy
Wiek: 41
Dołączył: 12 Gru 2007
Posty: 1485
Skąd: Księstwo Poznańskie
Wysłany: 16 Czerwiec 2010, 20:48   Temat dotyczący organizacji
   Moje auto: Porshe 911


Z góry proszę o nie zabieranie głosów osób postronnych!

Z przykrością zawiadamiań że dochodzi do nieporozumień w sprawach organizatorskich!

Bardzo proszę Marcina o wypisanie wszystkich rzeczy które zorganizował na festyn.
Nie chodzi mi tutaj o papierologię tylko o resztę rzeczy ściśle związanych z festynem.
Proszę się też ustosunkować do wypowiedzi swojej dziewczyny Klaudyny, która zarzuca FKC że FKC oprócz koszulek to nic już nie organizuje i zacytuje słowa:

Cytat:

mkass
18:18:03
a my mamy mieć przypominam że ja jestem w ciąży i też musze załatwiać inne sprawy takie jak lekarz zresztą sama wiesz jak to jest dlaczego wszystko spada na nas?
western
18:18:22
a co do mnie masz pretensje
mkass
18:18:38
nie do ciebie tylko do klubu
mkass
18:18:58
bo klub organizuje festyn a nie ja
18:19:28
nie ma jeszcze nic żadych nagród
18:19:46
a gdzie kiełbasa bułki słodycze napoje
18:19:48
itp
mkass
18:26:28
dobrze to po co organizacja festynu skoro oprócz koszulek nie ma nic innego


Pozwoliłem sobie wkleić tą rozmowę ponieważ jak pogrubionym drukiem widać to dotyczy klubu a nie mnie osoby prywatnej.

Jak już Piotr wspomniał niektóre osoby jadą po 600km by się pojawić na tym festynie. Czy to jest za małe poświęcenie? Czy organizacja gadżetów, koszulek które kosztują prawie 900zł, to za mało? Czy nikt nie odpowiedział na każdy apel z cukierkami czy też nawet reklamówkami?

Proszę w trybie pilnym odpowiedzieć na moje pytanie!
Wspomnę tylko że kilkakrotnie pisałem do Marcina że pracuję na dwa etaty i że jakby ktoś nie zauważył urodziło nam się dziecko.
To nie są tłumaczenia lecz po prostu zachowanie Klaudyny zaczyna być bezczelne! Nie ujawniłem całej rozmowy. Całą rozmowę zobaczył zarząd!

Z mojej strony to napisze tylko tyle że to ostatni festyn w Zawadzkiem jaki mam zaszczyt wspomóc.
 
     
 PiotrK65
i Beatka na zawsze



Informacje
pomorskie

Pomógł: 9 razy
Wiek: 58
Dołączył: 14 Lis 2008
Posty: 386
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 16 Czerwiec 2010, 20:59   

Popieram wypowiedź Bartka... Mi osobiście jest przykro z powodu stwierdzenia, że Klub nic nie robi. Wypowiedź Klaudyny również bije we wszystkie osoby, które z dobrego serca wpłaciły pieniądze oraz zobowiązały się do pomocy w zakresie słodyczy, owoców, reklamówek... Poza tym nie rozumię tych zarzutów... pozostało jeszcze półtora miesiąca, a takie wypowiedzi powodują, że zaczynam się zastanawiać, czy warto coś załatwiać bo i tak może się okazać, że to za mało :złyy:
 
 
     
 mkass



Informacje
opolskie

LPG: Nie
Pomógł: 2 razy
Wiek: 39
Dołączył: 08 Lip 2009
Posty: 146
Skąd: Zawadzkie
Wysłany: 16 Czerwiec 2010, 21:24   

Po pierwsze West to była rozmowa prywatna i nie powinna znaleźć miejsca na forum!!!!
Po drugie rzeczy jakie załatwiłem na festyn poza papierami które były niezbędne to zabezpieczenie logistyczne imprezy+maskotki+długopisy(z napisem www.klubcorsa.pl w liczbie 100szt)+scena+nagłośnienie+zespół+transport toru przeszkód i sceny.
Kolejna rzecz jeśli rozmowa uderzyła w czyjeś serca to napiszę tak:
Dnia 31.07.2010 odbywa się festyn w DPS Zawadzkie całe zabezpieczenie będzie przygotowane na miejscu razem z niezbędnymi rzeczami i proszę ZARZĄD o wyznaczenie osoby która będzie odpowiedzialna za kierowanie imprezą!!!
Pod koniec tygodnia prześlę do Zarządu plan imprezy


Jeszcze jedna rzecz, tłumaczę się za dorosła osobę czego robić nie powinienem bo każdy ma PRAWO do wyrażenia swojej opinii na temat klubu!!!

P.S. Taka moja mała prośba aby festyn doszedł do skutku ponieważ robimy to w trosce o podopiecznych DPS a myślę że nie zawiedziecie dzieciaków!!!
Jeśli Zarząd zdecyduje że impreza się nie odbędzie proszę wyrazić taką opinie i zajmę się odwoływaniem wszystkich atrakcji!!!!!!!!

POZDRAWIAM
 
 
     
 west
Zasłużeni
widoczni.org



Informacje
wielkopolskie

LPG: Nie
Imię: Bartek
Pomógł: 43 razy
Wiek: 41
Dołączył: 12 Gru 2007
Posty: 1485
Skąd: Księstwo Poznańskie
Wysłany: 17 Czerwiec 2010, 07:13   
   Moje auto: Porshe 911


mkass napisał/a:
Po pierwsze West to była rozmowa prywatna i nie powinna znaleźć miejsca na forum!!!!

Pozwoliłem sobie wkleić tą rozmowę ponieważ jak pogrubionym drukiem widać to dotyczy klubu a nie mnie osoby prywatnej.

kto to napisał? bo już sam nie wiem na PW dostałem w formie żeńskiej na forum jest pisane w formie męskiej!

mkass napisał/a:
niezbędne to zabezpieczenie logistyczne

co to znaczy? bo się na tym nie znam

aha jedna rzecz:!
Tak głośno było że gmina wraz z burmistrzem dołączają się do imprezy! Jako gmina mają zaplecze i budżet - co robi gmina jako "pomoc"
 
     
 mkass



Informacje
opolskie

LPG: Nie
Pomógł: 2 razy
Wiek: 39
Dołączył: 08 Lip 2009
Posty: 146
Skąd: Zawadzkie
Wysłany: 17 Czerwiec 2010, 07:21   

west napisał/a:

kto to napisał? bo już sam nie wiem na PW dostałem w formie żeńskiej na forum jest pisane w formie męskiej!
na forum pisałem ja a PW dostałeś od Klaudyny.

west napisał/a:
Tak głośno było że gmina wraz z burmistrzem dołączają się do imprezy! Jako gmina mają zaplecze i budżet - co robi gmina jako "pomoc"

Tak gmina troszkę nas wspomogła ale chciałbym zauważyć że 18 maja Zawadzkie zostało zalane i w chwili obecnej Gmina nie może nas wspomóc finansowo, odwołano nawet Dni Miasta!!!
 
 
     
 west
Zasłużeni
widoczni.org



Informacje
wielkopolskie

LPG: Nie
Imię: Bartek
Pomógł: 43 razy
Wiek: 41
Dołączył: 12 Gru 2007
Posty: 1485
Skąd: Księstwo Poznańskie
Wysłany: 17 Czerwiec 2010, 07:33   
   Moje auto: Porshe 911


mkass napisał/a:
Tak gmina troszkę nas wspomogła ale chciałbym zauważyć że 18 maja Zawadzkie zostało zalane i w chwili obecnej Gmina nie może nas wspomóc finansowo, odwołano nawet Dni Miasta!!!


czym nas wspomogła? rozwiń myśl tym "troszkę"
Gmina - instytucja jak burmistrz powie dać to dadzą jak nie powie to nie ma!
My klub FKC osoby prywatne - nie ma studzienki z której można czerpać do woli!

ps:
Poznań - zalało
Kraków - zalało
Warszawę - zalało
oraz setki wsi i miast zalało w takim razie skąd mamy wsiąść pieniądze jak nas zalało?
głupie tłumaczenie! teraz widzisz jakie nieporozumienia powstają jak się komuś da swoje konto i gg w celu pisania!
Marcin!
Prawda jest taka że w pewnym stopniu poczyniłeś samowolę, rozplanowałeś konkursy wiedząc że jest krucho! Teraz oczekujesz cudów od Nas, że wszystkie nagrody mamy załatwić! Wyszło teraz w rozmowie że jednak gmina nie ma pieniążków i że jest powódź "radźcie sobie sami".
Mogę obwinić tylko siebie za to że z braku czasu nie dopilnowałem tego bałaganu... to na tyle! Więcej już nic nie napiszę.
 
     
 mkass



Informacje
opolskie

LPG: Nie
Pomógł: 2 razy
Wiek: 39
Dołączył: 08 Lip 2009
Posty: 146
Skąd: Zawadzkie
Wysłany: 17 Czerwiec 2010, 07:50   

west napisał/a:
Mogę obwinić tylko siebie za to że z braku czasu nie dopilnowałem tego bałaganu... to na tyle!

Ale jak prosiłem żebyś wyznaczył osobę do koordynacji w klubie było by inaczej!!!
Rozplanowałem konkursy i cały plan w oparciu o to co na chwilę obecną wiem że będziemy mieli. Tak jak Piotr napisał jest półtora miesiąca a plan zawsze mogę zmienić np tak:
12.00 Przyjazd
12.30 Pokaz policji
14.00 Przejazd w kolumnie
15.00 Rajd z Dzieciakami
16.00 Złoty Deszcz
16.30 Zakończenie

Czy tak będzie dobrze??? Czy tak ma to wyglądać???
 
 
     
 Myszka
Zasłużeni



Informacje
Pomogła: 1 raz
Wiek: 39
Dołączyła: 24 Lut 2008
Posty: 58
Skąd: Poznań
Wysłany: 17 Czerwiec 2010, 07:58   

Rozmowa była wklejona na moją prośbę, dlatego ze Klaudyna biła do nas że nic nie robimy. Miałeś powiedziane dawno, że my nie mamy czasu. Bartek pracuje na dwa etaty i do tego właśnie nam się urodziło dziecko. My jako klub zebraliśmy ponad 800 złotych na koszulki. Teraz Klaudyna wykrzykuje mi i Piotrowi że nie załatwiliśmy bułek i kiełbas. Myślisz że klubowicze to studnia bez dna??


Skoro gmina i niby sponsorzy się wycofali, to tym bardziej klubowicze jako osoby prywatne nie będą sypać pieniędzmi jak z worka...
 
 
     
 Nadhira



Informacje
dolnoslaskie

LPG: Nie
Imię: Gosia
Pomogła: 3 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 25 Maj 2009
Posty: 163
Skąd: Wrocław
Wysłany: 17 Czerwiec 2010, 08:03   
   Moje auto: Opel Corsa 1.7 DTI


Fakt jest faktem, że Klub robi dużo żeby festyn się udał. Ja ze swojej strony siedziałam i żmudnie wysyłałam maile do fundacji, instytucji, firm żeby znaleźć sponsorów... Czy to też jest nic? Uważam że cel jest szczytny i każdy z nas ma w to jakiś wkład, a jeśli okazuje się, że niektórzy uważają że takie 'drobne' działania nic nie znaczą, to może faktycznie nie warto nic robić.

Poza tym mówisz że gmina nie ma pieniędzy - gmina ma fundusz rozdzielony na różne cele - i nie sądzę, że nagle cały dostępny budżet nagle przeznacza tylko na skutki powodzi. Pieniądze dostali też od Państwa, zgadza się? Nie chcemy od nich setek tysięcy, tylko drobną kwotę, więc myślę, że gdyby tylko wykazali się odrobiną chęci to pieniążki znalazłyby się...
 
 
     
 mkass



Informacje
opolskie

LPG: Nie
Pomógł: 2 razy
Wiek: 39
Dołączył: 08 Lip 2009
Posty: 146
Skąd: Zawadzkie
Wysłany: 17 Czerwiec 2010, 08:11   

W takim razie pytanie czy festyn dojdzie do skutku czy nie i wszystko koniec tematu.
Nie mam ochoty się denerwować. Prosta odp. Czy dalej mam cokolwiek załatwiać czy po tej rozmowie klubowicze wycofają swój udział w festynie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
 
     
 Myszka
Zasłużeni



Informacje
Pomogła: 1 raz
Wiek: 39
Dołączyła: 24 Lut 2008
Posty: 58
Skąd: Poznań
Wysłany: 17 Czerwiec 2010, 08:13   

No przecież my nic nie robimy, kiełbas i bułek nie załatwiliśmy...
 
 
     
 Nadhira



Informacje
dolnoslaskie

LPG: Nie
Imię: Gosia
Pomogła: 3 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 25 Maj 2009
Posty: 163
Skąd: Wrocław
Wysłany: 17 Czerwiec 2010, 08:16   
   Moje auto: Opel Corsa 1.7 DTI


Uważam że zabrnęliśmy już na tyle daleko, że festyn powinien się odbyć. Pozostaje kwestia organizacji w przyszłym roku.
 
 
     
 Myszka
Zasłużeni



Informacje
Pomogła: 1 raz
Wiek: 39
Dołączyła: 24 Lut 2008
Posty: 58
Skąd: Poznań
Wysłany: 17 Czerwiec 2010, 08:18   

Klaudyna namieszała, więc niech teraz to prostuje, bo po jej wypowiedziach na pewno kilku osobom odechciało się uczestniczyć w czymkolwiek, tym bardziej, że większość z nas jedzie kupę kilometrów...
 
 
     
 mkass



Informacje
opolskie

LPG: Nie
Pomógł: 2 razy
Wiek: 39
Dołączył: 08 Lip 2009
Posty: 146
Skąd: Zawadzkie
Wysłany: 17 Czerwiec 2010, 08:19   

Nadhira napisał/a:
Pozostaje kwestia organizacji w przyszłym roku.

Gosia przyszłego roku nie będzie!!!!!!!!
Myszka napisał/a:
kiełbas i bułek nie załatwiliśmy...

Już moja w tym głowa żeby wszystko było bo to nie chodzi o mnie ani o Klaudynę tylko o dzieciaki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
 
     
 Myszka
Zasłużeni



Informacje
Pomogła: 1 raz
Wiek: 39
Dołączyła: 24 Lut 2008
Posty: 58
Skąd: Poznań
Wysłany: 17 Czerwiec 2010, 08:21   

Ale Klaudynie podziękować możesz za zaistniałą sytuację.
 
 
     
 mkass



Informacje
opolskie

LPG: Nie
Pomógł: 2 razy
Wiek: 39
Dołączył: 08 Lip 2009
Posty: 146
Skąd: Zawadzkie
Wysłany: 17 Czerwiec 2010, 08:29   

Jaką sytuację??? Że wychodzi na wierzch coś co powinno zostać między nami??????
Poza tym jest istotna różnica pomiędzy słowami Zarząd Klubu a Klubowiczami!!!!
 
 
     
 Nadhira



Informacje
dolnoslaskie

LPG: Nie
Imię: Gosia
Pomogła: 3 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 25 Maj 2009
Posty: 163
Skąd: Wrocław
Wysłany: 17 Czerwiec 2010, 08:30   
   Moje auto: Opel Corsa 1.7 DTI


Klub to nie tylko Zarząd ale też Klubowicze, chyba że o czymś nie wiem
 
 
     
 mkass



Informacje
opolskie

LPG: Nie
Pomógł: 2 razy
Wiek: 39
Dołączył: 08 Lip 2009
Posty: 146
Skąd: Zawadzkie
Wysłany: 17 Czerwiec 2010, 08:35   

Dobra bo naprawdę ta gadka nie ma sensu każdy ma swoje zdanie i tak już będzie.
Proszę zarząd o utworzenie nowej listy obecności (pod warunkiem że festyn się odbędzie) ponieważ tak jak pisałem w temacie dot. festynu do dnia 01.VII.2010 muszę zgłosić liczbę osób oraz pojazdów które będą na festynie!!!!
 
 
     
 Myszka
Zasłużeni



Informacje
Pomogła: 1 raz
Wiek: 39
Dołączyła: 24 Lut 2008
Posty: 58
Skąd: Poznań
Wysłany: 17 Czerwiec 2010, 08:35   

Jak pozostać między nami, jeżeli ktoś oskarża klub że nic nie robi, że nie załatwiliśmy sponsorów, kiełbasy, nagród...

Jaka kuźwa różnica?? Dobrze wiesz, ze namieszała pisząc z grubej rury "Co ze sponsorami..."! Klub zebrał 800 złotych czy to jest mało?? Każdy dał ile mógł, czego Ty jeszcze od nas wymagasz?? Mamy posprzedawać samochody żeby Klaudyna była zadowolona. teraz są takie czasy, ze każdy liczy grosz. Większość z nas ma rodziny i swoje problemy i powinieneś być zadowolony ze w ogóle coś zebraliśmy.
Ja uważam ze na dzisiejsze realia to i tak dużo, bo nikomu się nie przelewa.
Gdybyśmy spali na kasie to byśmy nie należeli do klubu corsy tylko porshe albo h wie czego!
 
 
     
 Myszka
Zasłużeni



Informacje
Pomogła: 1 raz
Wiek: 39
Dołączyła: 24 Lut 2008
Posty: 58
Skąd: Poznań
Wysłany: 17 Czerwiec 2010, 08:36   

Nie wy macie swoje a reszta klubu swoje, a to zasadnicza różnica!!!
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 1 z 5 
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Witamy w klubie! » Klubowe wiadomości » Nasza działalność » Temat dotyczący organizacji
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.