Przesunięty przez: Kaszubski
1 Marzec 2016, 10:42
Maska w Corsie B
Autor Wiadomość
 akitainu
[Usunięty]

Informacje
  Wysłany: 25 Wrzesień 2008, 14:07   Maska w Corsie B

Hej ! mam pytanko może ktoś wie.Czy przednia maske da radę jakos wyregulować??Dwa lata temu w zime niefortunnie wpadlem w poślisk i dotknołem lekko błotnikiem w przęsło bramy.Błotnik jest zrobiony i polakierowany był tylko pościerany,ale maska została lekko ruszona.Pytanie czy na zawiasach ja można przestawic?czy po ewentualnej regulacji z czasem wróci w to samo położenie!! Pzdr.

:-o
Ostatnio zmieniony przez dudu 28 Październik 2008, 13:04, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
 west
Zasłużeni
widoczni.org



Informacje
wielkopolskie

LPG: Nie
Imię: Bartek
Pomógł: 43 razy
Wiek: 41
Dołączył: 12 Gru 2007
Posty: 1485
Skąd: Księstwo Poznańskie
Wysłany: 25 Wrzesień 2008, 14:35   
   Moje auto: Porshe 911


ale czy maska się wygięła?
 
     
 akitainu
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 26 Wrzesień 2008, 11:52   

Maska sie nie wygieła!! zmieniła tylko lekko połozenie widac to na kantach błotników i to jak zachodzi na lampy.To uderzenie w błotnik przesuneło ja o dosłowny"centymetr" :< myslę ,ze na zawiasach była by taka możliwośc,ale pewności nie mam dlatego pytam :!:
 
     
 west
Zasłużeni
widoczni.org



Informacje
wielkopolskie

LPG: Nie
Imię: Bartek
Pomógł: 43 razy
Wiek: 41
Dołączył: 12 Gru 2007
Posty: 1485
Skąd: Księstwo Poznańskie
Wysłany: 26 Wrzesień 2008, 11:57   
   Moje auto: Porshe 911


ja mam nowa maske jeszcze nie założoną, czeka na blacharza i lakiernika ale ona nie ma tych łap trzymających, będzie trzeba je domontować, wię chyba można regulować, dzisaj ci powiem dokładnie jak to wyglada jak wróce z pracy to oblukam i odpisze
 
     
 akitainu
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 26 Wrzesień 2008, 12:00   

Spoko-podziekował :-D
 
     
 StitchRD
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 27 Wrzesień 2008, 22:19   

Można ją regulować. W mojej corsinie poprzedni właściciel wymieniał błotniki z przodu i maska nie zgrywała się dokładnie. Ale poluźniłem śrubki te które skręcają maskę z łapami (po 2 na stronie) i elegancko ustawiłem. Troszkę cierpliwości i wszystko super pasuje ;-)
 
     
 akitainu
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 28 Wrzesień 2008, 13:52   

Dzięki wielkie i oto mi chodziło :-P
 
     
 StitchRD
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 28 Wrzesień 2008, 21:05   

Nima sprawy ;-) ja jeszcze z jednego powodu regulowałem swoją. Bolec który zamyka maskę nie dokładnie trafiał w dziurkę :-D (bez skojarzeń :-P ) i maska ciężko się zwalniała z zamka po pociągnięciu wajchy. Teraz jest git malina :-)
 
     
 akitainu
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 29 Wrzesień 2008, 17:33   

Pytałem dlatego bo macha nierowno nachodzi na lampy,ale jak jest mozliwosc to super.

:evil:
 
     
 StitchRD
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 29 Wrzesień 2008, 20:02   

Jest jest. Jeszcze popatrz na gumowe odboje które są z przodu pod maską bo może też są za bardzo wykręcone. Pozdro ;-)
 
     
 akitainu
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 30 Wrzesień 2008, 17:45   

Jak jest taka mozliwość to juz popatrze na wszystko :mrgreen: trzeba tez powoli konserwowac kosiarkę przed zimą :-D
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa B - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Corsa B » Karoseria » Maska w Corsie B
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.