Przesunięty przez: Kaszubski
6 Maj 2017, 18:37
Ślónsko spamerka czyli gadka o przyszłych spotach itp
Autor Wiadomość
 darx1204



Informacje
LPG: Tak
Pomógł: 2 razy
Wiek: 37
Dołączył: 18 Cze 2009
Posty: 136
Skąd: Lędziny
Wysłany: 31 Lipiec 2011, 12:40   

Siemka To co z tm spotem?? co robimy mnie się zaczął urlop i przydało by się spotkać oczywiście muszę jeszcze mieć samochód ale to mały pikuś tak mnie się wydaje bo jeszcze tydzień i Silvera wyjeżdża na drogę:D:D
 
 
     
 Zeniu



Informacje
Pomógł: 4 razy
Wiek: 35
Dołączył: 27 Maj 2009
Posty: 208
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 31 Lipiec 2011, 23:55   
   Moje auto: Laguna II PHII


jak widać entuzjazm na spoty aż kipi ;) ja jestem otwarty na propozycje, teraz w weekend wyjeżdżam do Ujsoł, na długi weekend planujemy wyjechać do Pragi, także jak coś to ja 20, 21, chociaż 23 mam urodziny i raczej nie będe nigdzie jeździł w weekend bo będzie się coś oblewać zapewne na miejscu :)
 
 
     
 Pit_Bull89



Informacje
slaskie

LPG: Tak
Imię: Tomasz
Wiek: 34
Dołączył: 11 Cze 2010
Posty: 70
Skąd: Gliwice
Wysłany: 1 Wrzesień 2011, 00:21   
   Moje auto: Rover 25 / Laguna II


No to ustalamy jakiś dogodny wszystkim pasujący termin i miejsce co do terminu niech każdy napisze jakiś i dojdziemy do wspolnego porozumienia oraz miejsce gdzie można Pojechać . Proponuje Albo Gliwice-Chudów Grilowanie zakończenie lata lub gdzieś nad wode Czechowice za Gliwicami jakieś 10km lub Pławniowice 30km od Gliwic wiec troszke drogi lub ogrodzieniec jest co zwiedzać nie... ;)
 
 
     
 Rumcajs



Informacje
LPG: Nie
Imię: Rumek
Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 144
Skąd: Będzin
Wysłany: 1 Wrzesień 2011, 00:26   
   Moje auto: GSI 94'


Jak ktoś poda jakąś datę to się określę czy mam wolne.zazwyczaj zawsze wszystko wypada w Weekend a ja najczęściej wtedy pracuje.
 
 
     
 Pit_Bull89



Informacje
slaskie

LPG: Tak
Imię: Tomasz
Wiek: 34
Dołączył: 11 Cze 2010
Posty: 70
Skąd: Gliwice
Wysłany: 1 Wrzesień 2011, 00:42   
   Moje auto: Rover 25 / Laguna II


mi pasuje najlepiej 24.09 i myśle że jest to możliwy termin na spot z moja osobą w tym roku póżniej ide do szpitala więc odpada mi... ! Co do miejsca podalem co mi pasuje acz kolewiek sie dostosuje :)
 
 
     
 west
Zasłużeni
widoczni.org



Informacje
wielkopolskie

LPG: Nie
Imię: Bartek
Pomógł: 43 razy
Wiek: 41
Dołączył: 12 Gru 2007
Posty: 1485
Skąd: Księstwo Poznańskie
Wysłany: 1 Wrzesień 2011, 10:53   
   Moje auto: Porshe 911


wiecie co? nie obraźcie się!
ale jak czytam że WAM za daleko gdzieś na spot to kwiczę ze śmiechu!
Śląsk - skupisko miast, gdzie wjeżdżasz praktycznie z jednego do drugiego,
odległości 10-20-30 km??? co to jest?

U nas w WLKP między mną a Olim, lub Błazejem, Barmarem jest ok 80km,
jakoś nie mamy problemu się skrzyknąć i spotkać raz na jakiś czas!
 
     
 Rumcajs



Informacje
LPG: Nie
Imię: Rumek
Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 144
Skąd: Będzin
Wysłany: 1 Wrzesień 2011, 12:06   
   Moje auto: GSI 94'


No i własnie,24 pracuje:/ ale 21 i 22 już nie ;p :d

Co do miejsca to mi to praktycznie obojętne myślę
 
 
     
 darx1204



Informacje
LPG: Tak
Pomógł: 2 razy
Wiek: 37
Dołączył: 18 Cze 2009
Posty: 136
Skąd: Lędziny
Wysłany: 1 Wrzesień 2011, 23:21   

Wescik jak dla mnie km nie maja znaczenia ja nie wiem kto tu mówi ze mam daleko nie raz byłem na spocie poi 100km i nic nie mówiłem czy to Ogrodzieniec albo Kraków także festyn w zawadzkim choć nie byłem moja corsą ale nie miałem problemu żeby przyjechać więc nie wiem o co Ci chodzi w naszej grupie bardziej problemem jest termin niż kilometry to że się spotykacie raz na jakiś czas to już wasza sprawa ja z Damianem i Tomkiem widuje się często przeważnie w warsztacie u Damiana jak modzimy chodzi tutaj bardziej o resztę choć Zyzia też odwiedzam ostatnimi czasy:)

Ja panowie niestety nie dam rady 24 chyba ze koło godzimy 12 bo wieczorkiem kawalerskie:P ja bym proponował 17-18 września taka bardziej przyziemna data ludzie maja 2 tyg. na zastanowienie nie wiem wypowiadać się

Miejsce jeszcze nie ustalone będzie lista chętnych potem wszyscy coś wybierzemy:):)

17-18 to chetny lista:
1. darx1204 & Ania
2. ??

i 24wrzesień:
1. darx1204 & Ania (70%)
2. ??
 
 
     
 Pit_Bull89



Informacje
slaskie

LPG: Tak
Imię: Tomasz
Wiek: 34
Dołączył: 11 Cze 2010
Posty: 70
Skąd: Gliwice
Wysłany: 1 Wrzesień 2011, 23:23   
   Moje auto: Rover 25 / Laguna II


mi pasuje 23/24/25.09

17/18.09 jestem w Bialymstoku na Pit Bull Show :)
 
 
     
 Zeniu



Informacje
Pomógł: 4 razy
Wiek: 35
Dołączył: 27 Maj 2009
Posty: 208
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2 Wrzesień 2011, 20:12   
   Moje auto: Laguna II PHII


jeżeli chodzi o mnie to:

1. w Corse wpada nowy kompletny zawias i nie wiem kiedy skończę + pare pierdółek
2. 24 mam imprezę integracyjną z pracy i zapewne będę jednym z organizatorów więc 24 mam zawalony - 25 wole nie myśleć jak będę wyglądał...
3. 10 albo 17 kumpel robi parapetówkę na której chcę być więc tutaj 50/50

także ja się nie wpisuję na żadną listę tym bardziej że zauważyłem iż lepiej się pojawić niespodziewanie niż starając się przyjechać nie dać rady
 
 
     
 darx1204



Informacje
LPG: Tak
Pomógł: 2 razy
Wiek: 37
Dołączył: 18 Cze 2009
Posty: 136
Skąd: Lędziny
Wysłany: 2 Wrzesień 2011, 21:33   

a ja powiem tak widzę że chyba nie dojdziemy do porozumienia za duże rozbieżnosci jesli choszi o date:( poczekamy aż się wszyscy wypowiedzą.

Zeniu jak tam chcesz nie musisz sie wpisywać Twoja sprawa nie to nie a poza tym " nie dam rady" a " nie chce mi sie" to różnica jak Ci sie nie chce bo tak uslyszalem przez telefon to sie nie deklaruj tyle w temacie...

Czekam do następnego piątku nie bedzie konkretnej listy spot sie nie odbedzie i koniec ze spotami...
 
 
     
 Zeniu



Informacje
Pomógł: 4 razy
Wiek: 35
Dołączył: 27 Maj 2009
Posty: 208
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 3 Wrzesień 2011, 09:58   
   Moje auto: Laguna II PHII


widze że podejście do mojej osoby jest wręcz wyśmienite, w śmieszny sposób kończy się moje członkostwo w tej grupie... no nic, fajnie było, jak widać nie idzie ze mną wytrzymać bo nie pojawiłem się na 1 spocie, żegnam się mimo że to nie jest temat do tego przeznaczony,

pozdrawiam, gl & hf
 
 
     
 darx1204



Informacje
LPG: Tak
Pomógł: 2 razy
Wiek: 37
Dołączył: 18 Cze 2009
Posty: 136
Skąd: Lędziny
Wysłany: 3 Wrzesień 2011, 13:27   

Nooo nic ja to zostawię bez komentarza trudno jeśli to tak odebrałeś Twoja sprawa...

Koniec Spamu Co z tym spotem?? robimy coś czy nie bardzo?? bo jak nie to ja też odpuszczam bo to bez sensu
 
 
     
  tuning090



Informacje
Pomógł: 1 raz
Wiek: 34
Dołączył: 03 Lip 2011
Posty: 80
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 4 Wrzesień 2011, 10:37   

Czy 17 dam rady to jeszcze nie wiem, natomiast 24 będę na pewno.Według mnie to fajnie by było aby ten spot odbył się o jak najwcześniejszych godzinach(ja wiem np 11 albo 12) tak żeby potem jeszce można było na summer cars party podjechać,bo termin koliduje
 
 
     
 DAMIAN1991
Demon is always in memory



Informacje
slaskie

LPG: Nie
Imię: Damian
Pomógł: 27 razy
Wiek: 32
Dołączył: 25 Mar 2009
Posty: 870
Skąd: Pszczyna
Wysłany: 2 Listopad 2011, 09:39   
   Moje auto: Corsa Razy Dwa X12SZ i X12SZna Stożku z LPG


Wiecie do świat co prawda Daleko ale Trzeba by było się zastanowić nad kontynuacją pewnej tradycji związanej z FKC.... W zeszłym roku bodaj w II dzień świąt zjechaliśmy się na Parkinku CH II Stawy w Katowicach na Tak zwany "spot Świąteczny" teraz ponad miesiąc przed tym mam Pytanie w Tym roku w ogóle ktoś Myśli nad tym?? Będziemy próbować robić taki Spot.. Tylko bez wygłupów typu wszyscy na Hurra ze tak a potem przyjade znów Ja i Darx(tu szacunek).. Ostatnio Spoty w FKC obumarły.. wiem Ceny paliwa, pogoń za pieniążkami ale Raz na jakiś Czas warto by się było chyba spotkać... :nocom2:

Napiszcie co O Tym Sądzicie?? Potem w odpowiednim momencie jeśli będą chętni sporządzi się temacik w Dziale ogólnym z Listą może coś się zbierze ..
 
 
     
 darx1204



Informacje
LPG: Tak
Pomógł: 2 razy
Wiek: 37
Dołączył: 18 Cze 2009
Posty: 136
Skąd: Lędziny
Wysłany: 2 Listopad 2011, 11:05   

Wiesz Damianku ze ja zawsze jestem za akurat tej tradycji nie odpuszczę bo wtedy było fajnie choćby z tego względu że mogliśmy poszaleć na pustym parkingu:):)

nie wiem czy Pamiętacie:):)
 
 
     
 DAMIAN1991
Demon is always in memory



Informacje
slaskie

LPG: Nie
Imię: Damian
Pomógł: 27 razy
Wiek: 32
Dołączył: 25 Mar 2009
Posty: 870
Skąd: Pszczyna
Wysłany: 2 Listopad 2011, 11:20   
   Moje auto: Corsa Razy Dwa X12SZ i X12SZna Stożku z LPG


Jeśli chodzi o sam Film- jeśli bedzie to kreci go osoba która Furać bokami nie bedzie... aa I dla każdego tyle samo czasu antenowego :krzesłem:

A co do Tradycji... Było Mega.. choć ja i tak miałem Swoją Adventure z Tomkiem :D
 
 
     
  tuning090



Informacje
Pomógł: 1 raz
Wiek: 34
Dołączył: 03 Lip 2011
Posty: 80
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 4 Listopad 2011, 18:14   

Jestem za
 
 
     
 DAMIAN1991
Demon is always in memory



Informacje
slaskie

LPG: Nie
Imię: Damian
Pomógł: 27 razy
Wiek: 32
Dołączył: 25 Mar 2009
Posty: 870
Skąd: Pszczyna
Wysłany: 7 Styczeń 2012, 17:01   
   Moje auto: Corsa Razy Dwa X12SZ i X12SZna Stożku z LPG


Siemanko Wszystkim....
Spoty na śląsku są rzadkością, no cóż $$ nie ma spotów też... Ale Co Powiecie na jakiś Spot w okolicach 21 Stycznia??
Ogólnie ten weekend 21-22 Stycznia

Miejsce jak Dla mnie dowolne Czekam na Propozycję, Moje to Mikołów bądź Jakiś miły zakątek gdzie będzie Ciepło bo pogoda nie rozpieszcza a Marznąć pewnie nikomu się nie będzie chciało....

Kolejne Moje zapytanie Co sądzicie o Co miesięcznych spotach... Najlepiej Co miesiąc gdzie indziej jeśli by się dało ?? choć co Miesiąc to Samo miejsce tez będzie fajne ??
 
 
     
 Rumcajs



Informacje
LPG: Nie
Imię: Rumek
Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 144
Skąd: Będzin
Wysłany: 10 Styczeń 2012, 21:52   
   Moje auto: GSI 94'


Witam,a więc co do spota muszę zerknąć w grafik czy mam wolne , jeśli tak to będę.Co do miesięcznych spotów hmm może na stałe bym nie wprowadzał żeby nie było ze każdy musi być a będzie ze dwie osoby.bardziej zrobić to na zasadzie rzucić pytanie będą chętni to organizować. choćby i co 3 miesiące czy i dłużej jeśli tylko zjawi się więcej osób.Miejsca bym zmieniał bo ciągle to samo może się znudzić.a w ogóle Gratulacje Damianie:)
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu Strona 6 z 7 
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Witamy w klubie! » Grupy FKC » Grupa śląskie » Ślónsko spamerka czyli gadka o przyszłych spotach itp
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.