Przesunięty przez: Kaszubski
1 Marzec 2016, 11:05
Gdzie znaleźć masę w kabinie? Opis funkcji pilota
Autor Wiadomość
 Pablo-87



Informacje
mazowieckie

LPG: Nie
Imię: Paweł
Wiek: 36
Dołączył: 07 Maj 2010
Posty: 68
Skąd: WZU / Olsztyn
Wysłany: 4 Czerwiec 2010, 20:07   Gdzie znaleźć masę w kabinie? Opis funkcji pilota
   Moje auto: Corsa B


Chyba zadałem dość głupie pytanie ale jestem po całym dniu montażu centralnego zamka i jeszcze nie jest do końca wszystko na miejscu. Otóż została mi do podpięcia centralka sterowania z pilota. Pół dnia się z tym męczyłem aby to odpowiednio podpiąć. I głupie pytanie - gdzie w okolicach lewego nadkola znaleźć masę? Pytam się profilaktycznie bo nie pamiętam czy mogę to podłączyć pod minus od kabla zasilającego całą centralkę. I drugie pytanie. Czy posiada ktoś centralkę firmy carprotect bx40? Jeśli tak to proszę powiedzieć za co odpowiada drugi od dołu przycisk na pilocie??
 
 
     
 Finos
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 4 Czerwiec 2010, 20:15   

Pablo-87 napisał/a:
I głupie pytanie - gdzie w okolicach lewego nadkola znaleźć masę?


Pierwsza lepsza śrubka wkręcona w nadwozie.

Pablo-87 napisał/a:
Pytam się profilaktycznie bo nie pamiętam czy mogę to podłączyć pod minus od kabla zasilającego całą centralkę.


Jak najbardziej możesz podłączyć ta masę pod jakiś kabel minusowy.

http://www.bowi.com.pl/instrukcje/BX40.pdf
 
     
 Pablo-87



Informacje
mazowieckie

LPG: Nie
Imię: Paweł
Wiek: 36
Dołączył: 07 Maj 2010
Posty: 68
Skąd: WZU / Olsztyn
Wysłany: 4 Czerwiec 2010, 20:24   
   Moje auto: Corsa B


Dzięki za odpowiedź na pierwsze pytanie. Co do drugiego - mam te schematy ale tam nigdzie nie mogę znaleźć opisu przycisków pilota - pierwsze dwa odpowiadają za otwieranie/zamykanie auta, ostatni - podłączyłem tam kierunki i pulsują przez pół minuty. Niestety zrobiło się ciemno i już nie dam rady posprawdzać wszystkich połączeń.

Posiadam syrenkę od alarmu - gdzie ją najlepiej podpiąć?? Czy można to wpiąć pod kierunkowskazy?? Co do tego przycisku to wydaje mi się, że jest to tzw. ciche zamknięcie/otworzenie samochodu ale mogę się mylić.
 
 
     
 Finos
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 4 Czerwiec 2010, 20:30   

Pablo-87 napisał/a:
Posiadam syrenkę od alarmu - gdzie ją najlepiej podpiąć?? Czy można to wpiąć pod kierunkowskazy?? Co do tego przycisku to wydaje mi się, że jest to tzw. ciche zamknięcie/otworzenie samochodu ale mogę się mylić.


Ja tez tak myślałem ze może od tego ten przycisk.
Patrzę na ten schemat i chyba podłączenie syreny pod ten przewód do kierunków to jedyna opcja.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa B - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Corsa B » Układ elektryczny, zapłon » Gdzie znaleźć masę w kabinie? Opis funkcji pilota
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.