Przesunięty przez: Kaszubski
20 Marzec 2016, 11:15
Podświetlenie konsoli -czy ta listwa ledowa będzie pasowała?
Autor Wiadomość
 Pablo-87



Informacje
mazowieckie

LPG: Nie
Imię: Paweł
Wiek: 36
Dołączył: 07 Maj 2010
Posty: 68
Skąd: WZU / Olsztyn
Wysłany: 24 Maj 2010, 19:10   Podświetlenie konsoli -czy ta listwa ledowa będzie pasowała?
   Moje auto: Corsa B


W ostatni weekend rozkładałem konsolę środkową, ponieważ żarówka przy lewym pokrętle się przepaliła. Jak się okazało - nowa też nie świeci. Ale mniejsza z tym. Postanowiłem nie męczyć się z szukaniem miejsca awarii. Chcę zamiast żarówek założyć diody led. Żeby się nie męczyć postanowiłem poszukać na allegro.pl gotowych, elastycznych przewodów z zamontowanymi diodami. I w związku z tym mam pytanie - czy ta listwa http://moto.allegro.pl/it...iodowe_hit.html zmieści się w tą białą część pod pokrętłami? Czy ktoś miał już z czymś takim do czynienia - jeśli tak to niech się wypowie czy ta lista jest bardzo elastyczna.
 
 
     
 Finos
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 24 Maj 2010, 19:17   

Miałem do czynienia. Dokładnie od tego sprzedawcy. Niby pod pokrętłami jest sporo miejsca i powinna się zmieścić ale nie gwarantuje ze tak będzie. Ona ma około 1 cm grubości i jest dość elastyczna, ale tez bez przesady, jak pasek średnio twardej gumy. No i musisz liczyć się tez ze ta listwa świeci mocniej niż te 2 standardowe żarówki.
 
     
 Pablo-87



Informacje
mazowieckie

LPG: Nie
Imię: Paweł
Wiek: 36
Dołączył: 07 Maj 2010
Posty: 68
Skąd: WZU / Olsztyn
Wysłany: 24 Maj 2010, 20:13   
   Moje auto: Corsa B


Dzięki za odpowiedź i jeszcze jedno pytanie - czy ta listwa o długości 24 cm wystarczy, dobrze oświetli cały panel nawiewów?
 
 
     
 Finos
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 24 Maj 2010, 20:25   

Raczej tak. Ja u siebie oświetlałem nimi podłogę. Tylko ze zielonymi.

Tu masz efekt czterech takich listw:
http://www.klubcorsa.pl/t...os-a-vt2480.htm
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa B - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Corsa B » Wyposażenie wnętrza » Podświetlenie konsoli -czy ta listwa ledowa będzie pasowała?
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.