III Zlot FKC
Autor Wiadomość
 Finos
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 3 Maj 2010, 19:01   III Zlot FKC

Moi drodzy „Wszystko co piękne jest przemija” i tak minął nam III Zlot Fan Klub Corsa. Postaram się krótko opisać co się wydarzyło przez te 3 dni.

Zlot oficjalnie rozpoczęliśmy w sobotę. Po przywitaniu się i poznaniu osób których nie znaliśmy do tej pory i po zakwaterowaniu, wyruszyliśmy naszymi samochodami, na objazd po okolicy. Jak w zeszłym roku udaliśmy się na górę Szybowcową, gdzie wykonaliśmy sesje zdjęciową w tle z piękną panoramom Karkonoszy i Jeleniej Góry. Po powrocie do ośrodka, odbyła się wspólna biesiada, na której to wręczono nagrody za konkurs Corsa Roku 2009 oraz członkowie naszego klubu, wręczyli Westowi, PiotrowiK65 (wirtualnie, za pomocą Skypa) oraz Finosowi, upominki za wkład pracy w działanie naszego Klubu. Odczytaliśmy też list napisany do nas przez PiotraK65. Bawiąc się świetnie przy grillu, zakończyliśmy pierwszy dzień zlotu.

W kolejny dzień zlotu czekała nas masa atrakcji, już rano po śniadaniu wyruszyliśmy na trasy naszych południowych sąsiadów, Czechów. Odwiedziliśmy przepięknie położona miejscowość Harrachov. Na początek udaliśmy się pod mamucią skocznie narciarską gdzie większość z nas z większym lub mniejszym trudem zdobyła tzw. bule skoczni. Oczywiście Zyzio nie mógł nas zawieść, wraz z Aina99, pucinmz i kamilos666 wszedł na rozbieg skoczni. Po tych wojażach cała grupa udała się na pyszny czeski obiad, po którym wróciliśmy do Przesieki.
Na miejscu zorganizowaliśmy konkursy. I tak oto przedstawiam listę zwycięzców:

- Glebogryzarka: 1) ilmi, 2) Karola, 3) Nadira
- Głowa w chmur: 1) kara, 2) Karola, 3) Nadira
- Rzut tarczą hamulcową, w kategorii kobiet: 1) kara, 2) Aina99, 3) Molly
- Rzut tarczą hamulcową, w kategorii mężczyzn: 1) blazejwol, 2) west 3) kamilos666
- Najstarsza gaśnica: West (ważność straciła w sierpniu 1983)
- Wiedza ogólna: Lukbud

Po konkursach powtórzyliśmy biesiadę z dnia poprzedniego. Tym razem w jej trakcie rozdaliśmy dyplomy i nagrody za konkursy. Dodatkowo Oli otrzymał dyplom za najbardziej dymiąca Corsę Zlotu. Wypuszczone zostały "lampiony szczęścia", które utworzyły fantastyczne widowisko. W Tak miłej atmosferze minął nam kolejny dzień zlotu.

W poniedziałek, ze względu na pogorszenie się pogody, zakończenie zlotu odbyło w ośrodku. Po pożegnaniu się większość wyruszyła do domów, a część chętnych osób udała się dodatkowo na wycieczkę do Kowarskich Sztolni.

W ten oto sposób III Zlot Fan Klub Corsa, stał się już historią…

Mam nadziej że wszyscy bez większych przygód dotrą do domów, zdrowi, bezpieczni i zadowoleni.

Pragnę dodać także kilka osobistych słów od siebie. Bardzo dziękuje wam wszystkim za tą imprezę. Dziękuje szczególnie osobom które przyczyniły się do tego iż ten zlot się odbył. Dziękuje bardzo, osobie która przygarnęła mnie do swojej Corsy. Część z was znałem osobiście, część poznałem dopiero w sobotę i jak zwykle nie zawiodłem się na FKC. Mam nadzieje ze za rok spotkamy się w jeszcze większym gronie i powtórzymy niezapomniane chwile. Mam również nadzieje ze osoby które były są zadowolone i nie zawiodły się. Chciałbym również tutaj podziękować osobom które nie były na zlocie, ale które doceniły moją prace na forum. Czas spędzony z wami nie jest dla mnie czasem straconym, a miny ludzi widzących nas na takich imprezach jak ów zlot, ich podziw dla nas i szacunek – bezcenny. Finos

Teraz kilka spraw technicznych:
Proszę w temacie wklejać linki do fotek (najlepiej albumy typu Picassa), filmów, podziękowania. Zostaną one podłączone do mojej wypowiedzi i w ten sposób powstanie pamiątka po III Zlocie. Informuje również ze wpisy typu: „super, szkoda ze mnie nie był”, będą traktowane jako OT, usuwane, a osoba piszącą to dostanie warna.


===============================================
Zdjęcia:
http://picasaweb.google.p...CN7Amaa1laOqAg# - foto by Oli
http://picasaweb.google.pl/corsaklub/IIIzlot# foty West
http://picasaweb.google.p...eat=directlink# foty Kara
http://picasaweb.google.pl/spidan77/3ZlotFKC# foty Spidan
http://picasaweb.google.p...CN_3ipiulvqZTw# foty Nadhira
http://picasaweb.google.pl/lukbud86/Fkc# foty LukBud, autorzy różni :)

Filmy:

http://www.youtube.com/watch?v=rSx1Akasb7A - Szybowcówka


http://www.youtube.com/watch?v=o2eucT_wS1Q - Harrachov

lub http://rapidshare.com/fil...rachov.mp4.html


http://rapidshare.com/fil.../grill.mp4.html ==> Grill z rozdaniem nagród









Ostatnio zmieniony przez Finos 8 Sierpień 2010, 08:24, w całości zmieniany 22 razy  
 
     
 west
Zasłużeni
widoczni.org



Informacje
wielkopolskie

LPG: Nie
Imię: Bartek
Pomógł: 43 razy
Wiek: 41
Dołączył: 12 Gru 2007
Posty: 1485
Skąd: Księstwo Poznańskie
Wysłany: 3 Maj 2010, 19:22   
   Moje auto: Porshe 911


Chciałbym podziękować wszystkim za przybycie! Było naprawdę GIT! :)
Było sporo atrakcji: disco disco, wypadówy, grill, konkursy i Pan z Golfa kult stajl - kupa śmiechu!
Brakowało nam tylko dwóch osób... kogo? sami wiecie :) Piotra i Beatki!

Jeszcze raz DZIĘĘĘĘĘKUUUUUJĘĘĘĘĘĘ! full wypas! oby rok przeleciał bardzo szybko!


aha: Lenka jest zadowolona ze spacerów, bujania, karmienia, pilnowania, bekania, bąków ( Adzi ;) ))))) )

za to wszyscy mają pościągane warny tak jak obiecałem!

Nowe osoby w Klubie tak jak Blazejwol oraz Rumcajs mogą napisać jak się bawili!

Pozdros Amigos! :hurra:
 
     
 OL!
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 3 Maj 2010, 19:26   

OLi - serdeczne podziękowania dla tych którzy byli obecni na III Zlocie FKC
szczególnie dla organizatorów, osób które przyczyniły się do zrobienia dyplomów wlepek, nagród oraz codziennej organizacji czasu w ciągu dnia.
Było świetnie - miło oraz zabawnie
Gratulacje dla tych którzy zdobili nagrody oraz dyplomy między innymi za Corse roku oraz za udział w konkursach na Zlocie
Szacunek za to że Myszka podzieliła się nagroda za I miejsce wraz ze Spidanem.

Tobie Piotr za to że byłeś z nami - wirtualnie - ale byłeś - my też byliśmy, jesteśmy i będziemy z Wami - zdrowia i to bardzo dużo.

Wam West i Myszko - że jesteście przyjaciółmi za których można ręczyć i wierzyć że mimo nie zawsze miłych rozmów jesteście razem i mogę w jakimś stopniu być razem z wami. Wielkie całusy dla Lenki która była grzeczna - zresztą każdy wie o co chodzi :)

A teraz coś dla mojej żony - przepraszam za sytuacje które w pewnym stopniu przyczyniły się do tego że nie mogliśmy spędzić każdego wieczoru razem...
PRZEPRASZAM

przepraszam również tych tych którzy musieli jechać za mną samochodem ;p

jak coś jeszcze wymyśle to dopisze ;)

FKC :cmok2:
 
     
 lukbud
Luk "Tatra" Łoker



Informacje
opolskie

LPG: Nie
Klub: Astra Club
Pomógł: 17 razy
Wiek: 37
Dołączył: 09 Maj 2008
Posty: 511
Skąd: Ozimek / OPO
Wysłany: 3 Maj 2010, 19:48   
   Moje auto: Opel Astra G


No to teraz może coś ode mnie!
Również dziękuję wszystkim uczestnikom za niezapomniane chwile :gutpost: Warto było czekać ten rok, żeby ponownie się spotkać- i to w znacznie większym gronie niż podczas pierwszego zlotu ;) Specjalne podziękowania dla organizatorów- osób, które poświęciły swój prywatny czas, żeby impreza wyglądała tak, jak mogliśmy ją widzieć i w niej uczestniczyć ;) Mam nadzieję, że z roku na rok będziemy się spotykać w coraz większym towarzystwie i każda majowa impreza będzie po prostu GIT! :witat:

Z mojej strony specjalne podziękowania dla:
PiotrK65- że był z nami wizualnie i dźwiękowo ;)
West- dzięki, któremu moja Corsa stała się ekologiczną hodowlą ślimaków ;p
Myszka- która pozwoliła zaopiekować się wujkowi Luk'owi Lenką
Lenka- za niesamowity spokój i cierpliwość dla wszystkich wrzasków klubowiczy (moich również :D )
Molly- że "pilnowała" mi kieliszka pierwszego dnia :nocom:
Kara- że przygarnęła mnie do swojej rakiety 1.0 ;)
Ilmi- która uratowała mój żywot w Harrachovie
OLi- dzięki jego Corsie mogłem poczuć w swojej zapach frytek :lolo:
... dziękuję również "Mikołajowi", który zamontował mi w Corsie kartonowy tłumik Ultera :lolo:
oraz wszystkim tym, którzy sprawili, że nie chciało się dzisiaj wyjeżdżać do domu!!
Wszyscy jesteście "Kolesiami Git" :gutpost: :hurra:
ps: dziękuję również moim współlokatorom za to, że pozostawili umywalkę drożną :majty:

Jeszcze raz dzięki wszystkim i do zobaczenia jak najszybciej!! :piwo:
ps: zdjęcia z mojego aparatu (wykonane przez niewiadomego autora podczas sobotniego grilla) podepnę w 1 poście jak tylko wywalę te, na których totalnie nic nie widać ;)
Ostatnio zmieniony przez lukbud 3 Maj 2010, 20:24, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
 PiotrK65
i Beatka na zawsze



Informacje
pomorskie

Pomógł: 9 razy
Wiek: 58
Dołączył: 14 Lis 2008
Posty: 386
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 3 Maj 2010, 19:59   

No to i ja się wypowiem... Dziękuję wszystkim za podziękowania. Zaangażowanie w organizację gadżetów to była czysta przyjemność, a nie poświęcenie... Dziękuję również za to, że moglem z wami być chociaż wirtualnie, no i dzięki temu czuję się również uczestnikiem zlotu. Pozdrawiam wszystkich których znam osobiście oraz również tych, których niestety nie miałem okazji poznać, ale obiecuję, że kiedyś to nadrobimy :)
 
 
     
 Myszka
Zasłużeni



Informacje
Pomogła: 1 raz
Wiek: 39
Dołączyła: 24 Lut 2008
Posty: 58
Skąd: Poznań
Wysłany: 3 Maj 2010, 20:13   

Było super!!!

Z mojej strony :cmok: dla Oliego za wsparcie duchowe. Oli wie o co chodzi :)

Podziękowania dla Oliego, Karoli, Adzi, Lukbuda, Spidana, Kary za opiekę nad Lenką.
Dzięki wam mogłam zjeść śniadanko i obiadek :)

Werce dziękuję za pomoc w przewijaniu Lenki ;p

Osobne podziękowania dla Adzi za karmienie, bekanie i bąki z moją dzidzią.

Całej reszcie ukłony z mojej strony za świetną zabawę i rewelacyjną atmosferę.

No i oczywiście podziękowania dla mojego mężusia Westa, za to że publicznie docenił moje 1-kwietniowe męki porodowe, oraz dla Lenusi, że była kochaniutka i pozwoliła mamusi skorzystać z majówki.

A co do dzielenia się nagrodą ze Spidanem i Zyziem, to uważam, im się należało, a poza tym będą lepiej wyglądać w bluzie i koszulce ;p
 
 
     
 pucinmz



Informacje
pomorskie

LPG: Nie
Pomógł: 2 razy
Wiek: 39
Dołączył: 12 Wrz 2009
Posty: 91
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 3 Maj 2010, 20:18   
   Moje auto: Vectra C


Ok... również chciałbym wszystkim podziękować za miło spędzony czas, było rewelacyjnie, Pogoda dopisała, atrakcji było co nie miara. Nic dodać nic ująć rewelacja.

:) ...dzięki za wszystko. Pozdrawiamy razem z Aina99 :)
Ostatnio zmieniony przez pucinmz 4 Maj 2010, 08:31, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
 Kara



Informacje
malopolskie

Pomogła: 1 raz
Wiek: 37
Dołączyła: 03 Sty 2009
Posty: 96
Skąd: Skawina k/Krk
Wysłany: 3 Maj 2010, 20:28   

Panie i Panowie! co tu dużo mówić, było CZADOWO!!!
III zlot to juz wspomnienie, cieszę się bardzo że w tym roku mogłam tam być z Wami. Atmosfera zlotu niesamowita! Tego nie da się opisać to trzeba PRZEŻYĆ!!!
Poznać Was to był zaszczyt!
Wielkie dzięki dla wszystkich uczestników za mile spędzony czas!
Mam nadzieję że za rok również się spotkamy!

link do moich fotek:
http://picasaweb.google.p...feat=directlink
 
 
     
 blazejwol



Informacje
Wiek: 37
Dołączył: 27 Lut 2010
Posty: 33
Skąd: Wolsztyn
Wysłany: 3 Maj 2010, 20:40   

Ja z swojej strony chciałbym bardzo podziękować wszystkim obecnym za bardzo miłe przyjęcie oraz wszystkim którzy wpadli na pomysł żeby takie spotkania organizować, za ich prace i poświęcony prywatny czas aby wszystko tak super zorganizować :graty:
Co do moich odczuć to bawiłem się świetnie w waszym towarzystwie, nie nudziłem się i mam nadzieję że tak jak powiedział West rok szybko przeleci ;) i pojawię się za rok obronić tytuł :)
 
 
     
 Rumcajs



Informacje
LPG: Nie
Imię: Rumek
Dołączył: 07 Kwi 2010
Posty: 144
Skąd: Będzin
Wysłany: 3 Maj 2010, 23:34   
   Moje auto: GSI 94'


Ok,dopiero teraz mam czas na spokojnie,więc powiem konkretnie:

Nie wiem może ma przeczucie może nie ale wiedziałem że jadąc na zlot będzie super i tak było :) Poznałem super ludzi,był super klimat ,było o czym pogadać, pośmiać było generalnie to czego do życia potrzeba i jeszcze więcej;) dziękujemy razem z Justyną<Hanką> za miłe przyjęcie,pomoc i miło spędzony czas ;) no i...na pewno się jeszcze zobaczymy :)


Wielkie Dzięki Wszystkim :) Super forum,super ekipa;)

Ps. Spidan&Karola zbieram na maszynę do podawania tarcz,mam nadzieję że pomożecie he he ; p
Ps.2 Ilmi-zastanów się nad tym swapem drugi raz taka okazja się nie powtórzy<dorzucę jeszcze skrzynkę piwa ;p ;) >
Ps.3 West uważaj na cyfry na znakach oznaczonych literą"t",i na obierane parówki <haha>
Ps.4 Luk Nie dorabiaj jako autobus ;) <skręt w prawo :D >
Ps.5 Zyzio...Po prostu Disco Disco Zohan!
Ps.6 Kara Ładna corsa :)
Ps.7 Oli-jazda z "gazem/dymem"! :D
Ps.8 Wojtek - \m/ <wiesz o co chodzi,chyba że nie pamiętasz rozmowy bo promile zadziałały na pamięć : )) >
Ps.9 Kamil-Człek Złota rączka :D
Ps.10 Adzi&Zbychu dzięki za przejażdżkę :)
Ps.11 Daria&Lena -Nierozłączna para i ciągle wytrwała<respekt>
Ps.12 Już mam chaos w głowie :D
Ps.13 Błażej Broń tytułu a roczek dzielnie!
Ps.14 Wybaczcie ale resztę osób<jak mnie nie zbanują : ))> doliczę już jutro bo dziś już padam naprawdę:D
Ps. Finos-Tak wiem że zaśmiecam teraz właśnie forum :) Dzięki za pomoc od początku do końca ;)
Ps.8 Mógłbym tak jeszcze dłużej :D ;p


Najważniejsze to pozytywnie się bawić!:)

Pozdrawiamy Wszystkich :)

[ Dodano: 4 Maj 2010, 00:35 ]
Aha no i w końcu odwiedziłem swój dom czyli Czechy:D bo w końcu Rumcajs tam koczował w lasach :D
 
 
     
 spidan
Zasłużeni
Beatka + 29.10.2010



Informacje
dolnoslaskie

LPG: Tak
Klub: Astra Club
Pomógł: 29 razy
Wiek: 46
Dołączył: 24 Maj 2008
Posty: 993
Skąd: Zgorzelec
Wysłany: 4 Maj 2010, 07:16   
   Moje auto: ASTRA G


Klubowiczki i klubowicze było w c!pke :) następny zlot za rok ale przecież widzimy się w Zawadzkiem !!!!!

Dziękuję wszystkim za dobrą zabawę :cmok:
 
 
     
 Adzi
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 4 Maj 2010, 09:58   

Co mam napisać - było elegancko! W imieniu moim i Zbyszka dziękujemy wszystkim za przybycie, organizatorom za przypilnowanie całej bandy oraz za niezapomnianie chwile przy blasku grilla ;)
Do następnego! Pozdrówka dla wszystkich! :witat:
 
     
 Hanka81


Informacje
Wiek: 42
Dołączyła: 03 Maj 2010
Posty: 3
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 4 Maj 2010, 10:07   

Witam :hurra: Hanka od Rumcajsa z tej strony ;) :piwo:
tylko wcisnę parę słów ode mnie ;P
Dzięki wszystkim za to, że nas "nowych" tak miło przyjęliście ;) i za super zabawę! ekipa i miejsce- rewelacja! :piwko:
Dzięki za wszystko :graty: , Oby do szybkiego następnego!! :witat: ;)
 
 
     
 Nadhira



Informacje
dolnoslaskie

LPG: Nie
Imię: Gosia
Pomogła: 3 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 25 Maj 2009
Posty: 163
Skąd: Wrocław
Wysłany: 4 Maj 2010, 18:15   
   Moje auto: Opel Corsa 1.7 DTI


Huh końcu dotarliśmy do domku :) Powiem krótko: było GIT... Dziś stwierdziłam, że ten zlot za szybko się skończył :)
Do administracji: super organizacja, nie było nawet minuty żeby się nudzić :)
Do wszystkich uczestników: cieszę się niezmiernie, że w końcu udało się poznać was wszystkich osobiście. Mam nadzieję, że będzie dużo okazji żeby się spotykać, i dobrze bawić tak jak w Przesiece
Do zobaczenia (na pewno) w Zawadzkiem

Od Piotrusia: Ja też się świetnie bawiłem i z całą pewnością będę z Gosią na każdym następnym zlocie

Link do zdjęciówek http://picasaweb.google.p...CN_3ipiulvqZTw#
 
 
     
 pawel20


Informacje
dolnoslaskie

Dołączył: 01 Maj 2010
Posty: 1
Skąd: Wrocław
Wysłany: 5 Maj 2010, 14:02   

west napisał/a:
Było sporo atrakcji: disco disco, wypadówy, grill, konkursy i Pan z Golfa kult stajl - kupa śmiechu!

Dokładnie kupa śmiechu :hurra: Sam później się z tego śmiałem;)
Sytuacja wyglądała tak:
Pojechałem sobie na tesco, tak o... Zobaczyłem dużo cors;) Pomyślałem, że zlot mają;) heh
A jechałem sobie na szybowcową... Jednak, że leciała za mną corsa, która próbowała mnie wyprzedzić... Jednak jej się nie udało, bo silnik 1.0 z gazem nie dał rady zwykłemu VW. Później corsy się zatrzymały pojechałem dalej.. Ale jednak Pan z corsy nie odpuścił, wyprzedził mnie i się zatrzymał, podbiegł do szyby i krzyczał, żebym wypier****ał z samochodu, to otworzyłem drzwi, a zdenerwowany pan złapał mnie za szyje, co mnie bardzo zdenerwowało, i wyszedłem z samochodu odpychając Pana na drugą stronę ulicy, zobaczył, że sam nie da rady to koledzy z tylu przybiegli na pomoc... :nocom:
I powiedział, żeby wsiadał do samochodu i pojechał heheh
Tyle z gangsterskiej zagrywki pana z corsy...
Podsumowując, źle się zachowałem nie dając się wyprzedzić corsie z silnikiem 1.0 z gazem i zderzakami z siatką, plus do tego lexusy na tyle... Ale jakieś takie głupie zagranie, bo nie lubię sitaki i Wieś tuningu..
Po drugie, gratuluję reakcji Panu co jechał za nami oplem jakimś terenowym, gdzie prawie zatrzymał się na mojej klapie bagażnika, gdy pan z corsy w siatce zahamował;)
Tak mój samochód jest robiony w cult stylu....
Bardzo się cieszę, że zlot wam się udał;) Nie które corsy były ok, można było popatrzeć. Gratuluję ludziom którzy mają choć troszkę stylu i nie niszczą tej marki tuningiem wieś...
Proszę również moderatora o nie usuwanie tego postu, ze względu na moją prywatną opinie do której mam prawo;)
Pozdrawiam serdecznie Pana z corsy!!
 
 
     
 west
Zasłużeni
widoczni.org



Informacje
wielkopolskie

LPG: Nie
Imię: Bartek
Pomógł: 43 razy
Wiek: 41
Dołączył: 12 Gru 2007
Posty: 1485
Skąd: Księstwo Poznańskie
Wysłany: 5 Maj 2010, 14:45   
   Moje auto: Porshe 911


pawel20 napisał/a:
I powiedział, żeby wsiadał do samochodu i pojechał heheh
Tyle z gangsterskiej zagrywki pana z corsy...


nie dodałeś Panie że w gaciach zrobiło sie mokro, i że nie wysiadłeś sam, tylko ci pomogłem.
Zapomniałeś jak krzyczałeś Panowie gdzie kultura a Twoja Pani płakała ze strachu?

Napiszę tylko że: zachowanie tego pajaca
- zagrożenie jakie spowodował (redukcja i niepozwolenie wyprzedzić swojej padaki na bardzo krótkim odcinku) jest karygodne!
Panie mój byłeś tak wystraszony że nie zauważyłeś że terenówką jechała kobieta!

pawel20 napisał/a:
Podsumowując, źle się zachowałem nie dając się wyprzedzić corsie z silnikiem 1.0 z gazem i zderzakami z siatką, plus do tego lexusy na tyle... Ale jakieś takie głupie zagranie, bo nie lubię sitaki i Wieś tuningu..


kolejny dowód że strach nie pozwolił ci sie nawet przyjrzeć CB! niestety ja nie mam siatki w zderzakach...

co do wieś tunu... co to za pędzlem malowane kołpaki? z czerwonymi ringami?, kupa naklejek???

koniec OT bo kolorowy miś trochę przesadził :brawo: :brawo: :brawo:
 
     
 spidan
Zasłużeni
Beatka + 29.10.2010



Informacje
dolnoslaskie

LPG: Tak
Klub: Astra Club
Pomógł: 29 razy
Wiek: 46
Dołączył: 24 Maj 2008
Posty: 993
Skąd: Zgorzelec
Wysłany: 5 Maj 2010, 17:01   
   Moje auto: ASTRA G


west napisał/a:
Napiszę tylko że: zachowanie tego pajaca
- zagrożenie jakie spowodował (redukcja i niepozwolenie wyprzedzić swojej padaki na bardzo krótkim odcinku) jest karygodne!


Jak dla mnie rachunek jest prosty, gdybym wtedy zdążył to byśmy to załatwili tak:

art. 97 - nie korzystanie z pasów bezpieczeństwa - 100 zł
art. 97 - kierowanie pojazdem przewożącym pasażerów nie korzystających z pasów bezpieczeństwa - 100 zł
art. 90 lub 97 - zwiększanie prędkości przez kierującego pojazdem wyprzedzanym - 350 zł
art. 97 - używanie pojazdu w sposób zagrażający bezpieczeństwu osoby znajdującej się w pojeździe lub poza nim - 200 zł
art. 86 - spowodowanie niebezpieczeństwa w ruchu drogowym - 200 do 500 zł

Zsumuj sobie sam :) pewnie jeszcze by się coś znalazło żeby puścić Cię w samych trampkach bez tego "fajnego golfa".
pawel20 Ciesz się kolego że to skończyło się tak jak się skończyło i nie masz na sumieniu czyjegoś życia. No i kiedyś możesz trafić na mniej wyrozumiałych ludzi ... :wryj: ( bo nie oszukujmy się ale zasłużyłeś na to).
To że Ci się nie podoba czyjś styl to nie powód do tak debilnych zachowań !!!
 
 
     
 ilmi



Informacje
dolnoslaskie

Imię: Ilona
Pomogła: 6 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 08 Maj 2009
Posty: 56
Skąd: Jelenia Góra
Ostrzeżenia: ( 1/3 )
Wysłany: 5 Maj 2010, 19:07   
   Moje auto: Vectra C


A teraz ja dodam jeszcze swoje 3 grosze odnośnie zlotu.

Było po prostu git!!! :hurra: :hurra:

Chciałam podziękować wam wszystkim za wspaniałe towarzystwo, miłą atmosferę, fajną zabawę i świetną organizację :cmok: szkoda tylko że tak krótko :smutas:

To będą na pewno niezapomniane chwile.

Miło było mi was wszystkich poznać i do zobaczenia za rok albo i szybciej.

Ps.
LukBud - czułam się zobowiązana Ci pomóc, nie mogłam tak Cię zostawić
Rumcajs - bardzo kusząca propozycja, ale jeszcze się muszę nad nią zastanowić (wiem że taka okazja może mi się więcej nie powtórzyć) ;p
Finek - doceniam to że tak starałeś się być dla mnie dobry i dziękuję za różowe bezpieczniki ;p
Kara - sorki za budzenie w środku nocy :wstyd:
 
 
     
 Molly



Informacje
dolnoslaskie

LPG: Tak
Pomogła: 1 raz
Wiek: 42
Dołączyła: 06 Cze 2009
Posty: 44
Skąd: Zgorzelec
Wysłany: 5 Maj 2010, 19:13   
   Moje auto: Corsa C


No i na mnie czas przyszedł...

Robaczki kochane!!
Dziękuję za fantastyczny czas spędzony w Waszym towarzystwie!! Co się pobawiliśmy, co się pośmialiśmy, co zobaczyliśmy i co wypiliśmy to nasze!!

Nie ma to tamto DISCO DISCO!!!!

ale patrzcie... zając!!!!! Spidan strzelaj ;)
 
 
     
 Zyzio
Zasłużeni
LukBud ajm jór fader


Informacje
slaskie

LPG: Tak
Imię: Krzysiek
Pomógł: 12 razy
Wiek: 42
Dołączył: 19 Mar 2009
Posty: 431
Skąd: Mikołów
Wysłany: 5 Maj 2010, 19:50   
   Moje auto: VW Golf 4


Więc pora i na mnie ;p
Dziękuję Wszystkim za przybycie na Zlot ( Rajd )
Chciałem podziękować za super imprezę ;p
Karoli i Spidanowi za przygarnięcie mnie w piątek na śniadanie i za wycieczkę po Görlitz
Molly za gut pilotaż w drodze go przesieki oraz za pomoc przy ściąganiu butów ;p
Ilmi - za transport do harrachova ;p i że musiała znieść moje towarzystwo ;p

Myszce za koszulkę :d będę ją dumnie nosić :D

Lukbud - Tyś mi uciekł spod kieliszka ale się nadrobi w zawadzkiem ;p

Rumcajsowi - za drogę powrotną :D

OLi - za regulację obrotów :d

Jeżeli kogoś pominąłem to sorka ale ogólnie jeszcze raz dziękuję wszystkim za GIT IMPREZE!! do zobaczenia za rok ;p albo i szybciej :krzyk:
:sex: :sex: :sex:
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 1 z 2 
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Zloty/ Spoty regionalne » Archiwalne imprezy z udziałem FKC » III Zlot FKC
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.