Przesunięty przez: Kaszubski
16 Marzec 2016, 13:16
[Corsa D] witam! chcę kupić:)
Autor Wiadomość
 Nathan


Informacje
Dołączył: 17 Sie 2010
Posty: 4
Skąd: Poznań
Wysłany: 17 Sierpień 2010, 15:05   

pozwólcie, że podepnę się do tematu.

teściowa bowiem chce wymienić swoje autko na corsę d. dotychczas od nowości użytkowała pande 1.1. w związku z powyższym zainteresowała mnie ta oferta:

http://auto-sebax.otomoto...-C14235467.html

VIN W0L0SDL0876091086

zapoznałem się już z różnymi opiniami na temat silnika 1l w corsie i sam nie wiem, co mam o nim myśleć. opinie są bowiem różne.

nie mniej jednak autko będzie użytkowane tylko w poznaniu i średni roczny przebieg to 5 tyś km. corsy szukam tylko w wlkp. i w komisach bo po kraju jeździć nie zamierzam, a pande teściowej chcę oddać w rozliczeniu. mój maksymalny budżet do dopłaty to 20 tyś zł.

co zatem myślicie o powyższy modelu?

z góry serdecznie dziękuję za odpowiedzi i podpowiedzi.

pozdrawiam.
 
 
     
 xxyy777e



Informacje
mazowieckie

LPG: Nie
Imię: m
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 29 Lis 2009
Posty: 350
Skąd: Warszawa
Wysłany: 17 Sierpień 2010, 17:48   
   Moje auto: Nissan Juke 1.5 dCi & Fiesta MK7


Wydaje mi się, że jak na auto z 2007 i silniczek 1.0, cena prawie 28 tyś to dużo.
 
 
     
 Nathan


Informacje
Dołączył: 17 Sie 2010
Posty: 4
Skąd: Poznań
Wysłany: 26 Sierpień 2010, 12:39   

witam.

zdecydowałem się kupić powyższe autko teściowej. corsa poszła na wymianą z dopłatą na fiata padnę ( polecam ewentualnym zainteresownym ).

corsa sprawdzona - bezwypadek, komputer żadnych błędów nie wykazywał. klocki, filtry, oleje i płyny wymienione. reszta elementów eksploatacyjnych w dobrym stanie - wyniki z serwisu w normie. lakierowy był przedni zderzak ( auto z włoch ). teściowa już śmiga po poznaniu i się cieszy!
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu Strona 2 z 2 
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Giełda » Kupię samochód » Corsa D » [Corsa D] witam! chcę kupić:)
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.