Przesunięty przez: Kaszubski
28 Luty 2016, 11:38
Opony bieżnikowane
Autor Wiadomość
 robin31


Informacje
podkarpackie

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 07 Mar 2010
Posty: 11
Skąd: Rudnik nad Sanem
Wysłany: 26 Kwiecień 2010, 17:51   Opony bieżnikowane

Witam,dzisiaj byłem w wulkanizacji chciałem kupić jakieś opony używane,i mam pytanie jak odróżnić opony bieżnikowane (nalewane) od nie bieżnikowanych.Koleś pokazał mi opony ,bieżnik był jak nowy ,w bieżniku były odlane takie kółeczka na środku pierwszy raz widzę takie opony i pomyślałem że może bieżnikowane .Koleś powiedział że opony nie są bieżnikowane i przyjechały z Niemiec,ale jakoś mu nie wieże.
 
 
     
 Finos
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 26 Kwiecień 2010, 18:00   

Na oponach bieżnikowanych powinien być z boku napis - opona bieżnikowana. Wiem bo miałem kiedy takie w 126p.
 
     
 Lech


Informacje
malopolskie

Dołączył: 24 Wrz 2009
Posty: 9
Skąd: Kraków
Wysłany: 6 Maj 2010, 16:31   

Nie wiem czy jest jeszcze sens kupować opony bieżnikowane, bo można naprawdę tanio kupić nowe opony.
Ja kupowałem dosłownie tydzień temu 165/65R14 do naszej corsy i wziąłem sava perfecta (może nie szczyt marzeń, ale na miasto wystarczą) i płaciłem po 103pln za sztukę.

Tu jest namiar na tanią hurtownię pod Krakowem, gdzie ostatnio kupowałem: http://www.oponykrakus.pl/main/ ale oczywiście warto porównać ceny na portalach internetowych.
No i 13" będzie jescze tańsze...

A jakie potrzebujesz?
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa B - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Corsa B » Koła, felgi i opony » Opony bieżnikowane
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.