Przesunięty przez: Kaszubski
6 Lipiec 2016, 20:02
sterownik do centralnego zamka!
Autor Wiadomość
 tHe_mariO



Informacje
opolskie

Wiek: 36
Dołączył: 07 Lut 2010
Posty: 7
Skąd: Kędzierzyn-Koźle
  Wysłany: 9 Kwiecień 2010, 18:02   sterownik do centralnego zamka!

Witam wszystkich,

Chciał bym prosić was o pomoc w zamontowaniu sterownika do centralnego zamka, parę dni temu kupiłem na allegro takie cosik allegro mam także instrukcje mniej więcej wiem jak to podłączyć, ale mam problem ze znalezieniem kabli do "sterowania centralnego zamka" jest tu niby do znalezienia 6 kabli(pomarańczowy, biały żółty, pomar.-czarny, biało-czarny, żółto-czarny) to są kable które wychodzą z tego sterownika i nie wiem czy analogicznie takie same kolory kabi będą odpowiedzialne za centralkę w mojej korsie i jeszcze jeden problem. Mianowicie chciał bym się dowiedzieć która "skrzyneczka" jest odpowiedzialna za ten centralny zamek już zamontowany w mojej korsie, bo po stronie kierowcy pod wykładziną mam dwie carne skrzyneczki i nie mam pojęcia która jest odpowiedzialna za centralkę:|

P.S. Jak najłatwiej jest się podłączyć pod klakson, bo mój alarm jako syreny używa klaksonu? I ile by mogło kosztować podłączenie tego u elektryka?

Z Góry Dziękuje!!

[ Dodano: 18 Kwiecień 2010, 07:33 ]
Temat do usunięcia ponieważ już sobie poradziłem z podłączeniem:)
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa B - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Corsa B » Układ elektryczny, zapłon » sterownik do centralnego zamka!
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.