[Corsa B] Corsa by dawpio
Autor Wiadomość
 Hakus



Informacje
mazowieckie

LPG: Tak
Pomógł: 11 razy
Wiek: 36
Dołączył: 04 Paź 2009
Posty: 100
Skąd: Radom
Wysłany: 5 Kwiecień 2010, 08:44   
   Moje auto: Vmax: 170 km/h


ja mam 16" felgi szerokości 7" na oponie 205/45/16 et35 i przy seryjnym zawiasie nic nie obciera. a w planach jeszcze gleba ;) więc się nie stresuj. :majty:
 
 
     
 tnj86


Informacje
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 04 Wrz 2008
Posty: 31
Skąd: Ostrów WLKP
Wysłany: 7 Kwiecień 2010, 13:40   

No 14 przód 7 cali i tył 8 cali i będzie ok wiem bo sam takie kupiłem niedawno i wkrótce zawitają na mojej CB jak będziesz chciał to prześle Ci fotki jak to wygląda. Tylko patrz na ET jak będziesz kupował takie felgi i na to czy ewentualnie mają dystanse czy nie? Ponieważ felga RH ma seryjnie noski które służą do wprowadzenia dystansu i dodatkowym kosztem jest zakup dystansów a bez nich przy 7 calowej feldze przy et 45 będzie Ci haczyć o drążek kierowniczy w przodzie.

Pozdrawiam i udanych modów
 
 
     
 dawpio



Informacje
pomorskie

LPG: Nie
Pomógł: 5 razy
Wiek: 33
Dołączył: 08 Sty 2010
Posty: 131
Skąd: Gdynia/Rekowo Górne
Wysłany: 6 Listopad 2010, 19:42   
   Moje auto: VW Passat B4 1,9 TDI


Już długo nić się nie działo, ale pora coś napisać. Zawitały nowe oponki zimowe na przód a z tyłu są zimówki z mojego pierwszego autka (Ascony). Do tego zamontowałem pompkę bo stara odmówiła posłuszeństwa no i płyn zimowy do spryskiwaczy. :piwo:

[ Dodano: 23 Marzec 2011, 09:12 ]
W piątek moim oczom ukazał się taki widok:

W związku z tym wymieniłem olej filtr oraz uszczelkę miski. A i oficjalnie mogę powiedzieć że Corsa stała się moja własnością, wiec mam nadzieje, że w najbliższym czasie troszkę będzie się działo :D

[ Dodano: 8 Styczeń 2012, 19:11 ]
Temacik można zamknąć :zamykam: Corsa została sprzedana :wstyd:
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa B - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Prezentacja naszych pojazdów » [Corsa B] Corsa by dawpio
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.