Przesunięty przez: Kaszubski
15 Lipiec 2016, 14:32
problem z regulacją fotela w Corsie C
Autor Wiadomość
 seboo1
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 13 Marzec 2010, 03:14   problem z regulacją fotela w Corsie C

Witam

mam spory problem z fotelem pasażera w niedawno przeze mnie kupionej Corsie C. Problem polega na tym, że dziecko poprzedniego właściciela nieco wyciągnęło to kółko regulujące położenie oparcia tego fotela, tak że teraz "reguluje" się tylko jedna strona tego oparcia (ta bliżej tego kółka regulującego), a druga strona fotela jest zablokowana. Wydaje mi się, że jest to związane z tym że to kółko regulujące oparcie jest nieco wysunięte. Czy nie wiecie jak można wcisnąć je spowrotem tak jak było na oryginalnie? Sprawa jest dosyć uciążliwa bo nie mogę regulować połóżenia oparcia. Będę bardzo wdzięczny za pomoc.

Pozdrawiam, S.
 
     
 Zeniu



Informacje
Pomógł: 4 razy
Wiek: 35
Dołączył: 27 Maj 2009
Posty: 208
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 13 Marzec 2010, 09:07   
   Moje auto: Laguna II PHII


hmm, trzeba je wcisnąć.... zapewne coś się przesunęło jeżeli nie da się tego zrobić, wsadź tam głowę to będziesz widział ;]
 
 
     
 seboo1
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 14 Marzec 2010, 13:21   

Zeniu napisał/a:
wsadź tam głowę to będziesz widział ;]


takiej odpowiedzi oczekiwałem...

A tak na prawdę to chciałem się dowiedzieć jak taki fotel rozkręcić, żeby tak się do tego bolca dostać...
 
     
 mai_ki


Informacje
malopolskie

Wiek: 39
Dołączył: 25 Mar 2009
Posty: 25
Skąd: Kraków
Wysłany: 14 Marzec 2010, 21:42   

no więc kolego odpowiadam, bo podobny problem miałem

siedzenie ściągasz odkręcając 4 śruby trzymającego na na szynach. potem obracasz bokiem, tak aby strona po której spadła ośka była do góry, ściągasz plastik (jest na zatrzaski) i obracając ośką celujesz w otwór (który jest w kształcie krzyża).
 
 
     
 seboo1
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 20 Marzec 2010, 03:35   

Dzięki kolego. Dzisiaj się z tym trochę pomęcze, ale mam nadzieje, że cała operacja zakończy się sukcesem.

Pozdrawiam.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa C - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Corsa C » Wyposażenie wnętrza » problem z regulacją fotela w Corsie C
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



katalog tkanina na pokrowce ogrodowe krzewinski.pl okna plastikowe
   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.