Zamknięty przez: west
2 Sierpień 2010, 07:11
FKC - 31.07-01.08.2010 - II festyn w Zawadzkim
Autor Wiadomość
 west
Zasłużeni
widoczni.org



Informacje
wielkopolskie

LPG: Nie
Imię: Bartek
Pomógł: 43 razy
Wiek: 41
Dołączył: 12 Gru 2007
Posty: 1485
Skąd: Księstwo Poznańskie
  Wysłany: 7 Marzec 2010, 20:14   FKC - 31.07-01.08.2010 - II festyn w Zawadzkim
   Moje auto: Porshe 911


Kochani!
Organizacja Festynu w Zawadzkim ruszyła! Pieczę jak w zeszłym roku trzyma Marcin (Mkass)
Jest on głównodowodzącym w tej sprawie!
Mam nadzieje że tak jak w zeszłym roku impreza wypali! Poszukujemy sponsorów oraz pomocnych rąk! Zakładam temat w imieniu Marcina i Klaudyny i mam nadzieje że się na ludziach z FKC nie zawiedziemy!
Dodam tylko że spróbujemy połączyć siły z innymi klubami!
Więcej informacji napisze Marcin :brawo:

Data: 31.07-01.08.2010
Ostatnio zmieniony przez west 22 Październik 2012, 12:04, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
 mkass



Informacje
opolskie

LPG: Nie
Pomógł: 2 razy
Wiek: 39
Dołączył: 08 Lip 2009
Posty: 146
Skąd: Zawadzkie
Wysłany: 7 Marzec 2010, 20:26   

Na chwilę obecną tak jak napisał Bartek jest ustalony termin i parę innych rzeczy.
Co na pewno mamy na dzień dzisiejszy to ustalona datę, scenę z nagłośnieniem, nocleg dla przyjezdnych(tylko jeszcze nie wiem ile pokoi dla ilu osób) oraz coś co bardzo mile mnie zaskoczyło.
Jak widać w temacie data to 31.07-01.08.2010 z tym że drugi dzień jest dla nas i tak jak my organizujemy coś dla tych dzieciaków tak dzieciaki i Urząd Gminy Zawadzkie organizują coś dla nas w podziękowaniu za imprezę a ma być to spływ kajakowy Doliną Małej Panwi.
O dalszych ustaleniach będę informował na bieżąco i tak jak nasz Prezes napisał liczę na to że w tym roku nie zawiedziemy tych dzieciaków i że pojawimy się w o wiele większym gronie niż w roku poprzednim. Ci co byli widzieli jaką radość tym podopiecznym DPS w Zawadzkiem spełnia przyjazd osób z zewnątrz.
 
 
     
 Adzi
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 7 Marzec 2010, 20:39   

Ja z z0mbie jedziemy na 100% ;) :witat:
3mamy kciuki za organizację całego festynu!
 
     
 Nadhira



Informacje
dolnoslaskie

LPG: Nie
Imię: Gosia
Pomogła: 3 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 25 Maj 2009
Posty: 163
Skąd: Wrocław
Wysłany: 7 Marzec 2010, 20:45   
   Moje auto: Opel Corsa 1.7 DTI


Ja z Piotrkiem też będziemy. Możecie liczyć na naszą pomoc :) Mogę się zabrać za poszukiwanie sponsorów.
 
 
     
 lukbud
Luk "Tatra" Łoker



Informacje
opolskie

LPG: Nie
Klub: Astra Club
Pomógł: 17 razy
Wiek: 37
Dołączył: 09 Maj 2008
Posty: 511
Skąd: Ozimek / OPO
Wysłany: 7 Marzec 2010, 21:01   
   Moje auto: Opel Astra G


ja też postaram się być!! Chociaż data odległa i ciężko planować tak daleko
 
 
     
 skald54
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 7 Marzec 2010, 21:15   

cześć podaj nr. konta osobiście nie mogę być ale za sponsoruje z poważaniem skald54
 
     
 Rikku



Informacje
opolskie

LPG: Nie
Klub: Astra Club
Imię: Łukasz
Pomógł: 3 razy
Wiek: 36
Dołączył: 13 Sie 2009
Posty: 95
Skąd: Opole
Wysłany: 7 Marzec 2010, 22:01   
   Moje auto: GTC


Chętnie bym się zjawił, jednak do września bardzo daleko...Szlachetny cel. Może by w tym roku zwrócić na to większą uwagę mediów? :brawo:
 
 
     
 PiotrK65
i Beatka na zawsze



Informacje
pomorskie

Pomógł: 9 razy
Wiek: 58
Dołączył: 14 Lis 2008
Posty: 386
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 7 Marzec 2010, 22:07   

Rikku termin to 30.07 - 01.08 a nie wrzesień

Jeśli nic nie stanie na przeszkodzie to na pewno jestem...
 
 
     
 spidan
Zasłużeni
Beatka + 29.10.2010



Informacje
dolnoslaskie

LPG: Tak
Klub: Astra Club
Pomógł: 29 razy
Wiek: 46
Dołączył: 24 Maj 2008
Posty: 993
Skąd: Zgorzelec
Wysłany: 7 Marzec 2010, 22:46   
   Moje auto: ASTRA G


Góry przeniesiemy, rzeki zawrócimy a w Zawadzkiem sie stawimy !!!!!
Spidan i Karola
 
 
     
 Karola



Informacje
dolnoslaskie

Pomogła: 1 raz
Wiek: 43
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 20
Skąd: Zgorzelec
Wysłany: 7 Marzec 2010, 22:56   

spidan napisał/a:
Góry przeniesiemy, rzeki zawrócimy a w Zawadzkiem sie stawimy !!!!!
Spidan i Karola


Chociaż nie wiem co by się działo...będziemy... :) :krzyk:
 
 
     
 west
Zasłużeni
widoczni.org



Informacje
wielkopolskie

LPG: Nie
Imię: Bartek
Pomógł: 43 razy
Wiek: 41
Dołączył: 12 Gru 2007
Posty: 1485
Skąd: Księstwo Poznańskie
Wysłany: 8 Marzec 2010, 07:42   
   Moje auto: Porshe 911


Wraz z Piotrem dostaliśmy nie dawno ofertę na koszulki z nadrukiem (sitodruk) Koszt 1 koloru + koszulka to ok 8zł - 9zł, można by pomyśleć o większej zrzucie i zrobieniu okolicznościowych koszulek na tą okazję, Każdy dzieciak oraz uczestnik otrzymałby taką koszulkę...
Piotr będzie pisał do osoby która się kontaktowała z nami w tej sprawie, może da się coś z ceny jeszcze urwać, ewentualnie poprosić możemy potencjalnych sponsorów o dofinansowanie w tej sprawie,
 
     
 mkass



Informacje
opolskie

LPG: Nie
Pomógł: 2 razy
Wiek: 39
Dołączył: 08 Lip 2009
Posty: 146
Skąd: Zawadzkie
Wysłany: 8 Marzec 2010, 10:09   

Rikku napisał/a:
Może by w tym roku zwrócić na to większą uwagę mediów?


Ja się tym zajmę. :krzyk:
 
 
     
 fredzia55


Informacje
dolnoslaskie

Pomogła: 2 razy
Wiek: 68
Dołączyła: 16 Mar 2009
Posty: 70
Skąd: Zgorzelec
Wysłany: 8 Marzec 2010, 12:41   

Cytat:
Wraz z Piotrem dostaliśmy nie dawno ofertę na koszulki z nadrukiem (sitodruk) Koszt 1 koloru + koszulka to ok 8zł - 9zł, można by pomyśleć o większej zrzucie i zrobieniu okolicznościowych koszulek na tą okazję, Każdy dzieciak oraz uczestnik otrzymałby taką koszulkę...
Piotr będzie pisał do osoby która się kontaktowała z nami w tej sprawie, może da się coś z ceny jeszcze urwać, ewentualnie poprosić możemy potencjalnych sponsorów o dofinansowanie w tej sprawie,

chętnie coś dorzucę na koszulki- pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez west 8 Marzec 2010, 18:13, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
 PiotrK65
i Beatka na zawsze



Informacje
pomorskie

Pomógł: 9 razy
Wiek: 58
Dołączył: 14 Lis 2008
Posty: 386
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 8 Marzec 2010, 17:58   

W dniu dzisiejszym napisałem maila do Firmy, która przesłała nam swoją ofertę

Cytuję:
"Witam serdecznie, niedawno otrzymaliśmy z Pana Firmy ofertę handlową w sprawie koszulek z nadrukiem z sitodruku. W dniach 31.07.2010 - 01.08.2010 nasz Klub organizuje kolejny raz Festyn dla Domu Pomocy Społecznej w Zawadzkiem (województwo opolskie). Jeśli miałby Pan chwilę czasu i ochoty zapraszam do przejrzenia filmów i zdjęć z festynu, który zorganizowaliśmy 19 wrześniu ubiegłego roku.
http://www.klubcorsa.pl/t...2009-vt2331.htm (odnośniki do zdjęć i filmów znajdują się w pierwszym poście ww. tematu)
Zdjęcia i filmy niestety tylko w części potrafią oddać klimat festynu i przedstawić pensjonariuszy Ośrodka. Jak wiadomo, przy organizacji tego typu imprez charytatywnych liczy się każdy grosz i w związku z tym mam pytanie czy moglibyśmy liczyć na jakiś upust ze strony Waszej Firmy przy zamówieniu 100 koszulek ? Bylibyśmy bardzo wdzięczni i nie ukrywam, że zaoszczędzone pieniądze pomogłyby zapenić tym chłopakom jeszcze więcej atrakcji.
Chętnie poznam Pana opinię na ten temat.

Pozdrawiam
Piotr Kornath - Fan Klub Corsa"

Teraz będziemy czekać na odzew.

Dodano: 08.02.2010 godz. 18:53
I po około godzinie dostałem odpowiedź

"Witam serdecznie,
Z pewnością zrobimy je tak tanio jak tylko się da. Do wyceny potrzebuję jednak wzoru do nadruku, oraz informacji w jakim kolorze mają być koszulki.
Pozdrawiam
Mateusz Kamiński"

O ustaleniach będę informował na bieżąco
 
 
     
 west
Zasłużeni
widoczni.org



Informacje
wielkopolskie

LPG: Nie
Imię: Bartek
Pomógł: 43 razy
Wiek: 41
Dołączył: 12 Gru 2007
Posty: 1485
Skąd: Księstwo Poznańskie
Wysłany: 8 Marzec 2010, 21:26   
   Moje auto: Porshe 911


Dzisiaj napisałem zaproszenie do Klubów - Frontery - partnera zeszłorocznego festynu
oraz KTK - jako nowo zaproszonych gości

Opracowaliśmy wstępne logo na koszulki

 
     
 Finos
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 8 Marzec 2010, 21:39   

Z tymi klubami na koszulce to ja bym się wstrzymał, poczekał na ich odpowiedź, bo jak wiadomo różnie bywa.

Co do akcji - już przy poprzedniej pisałem ze super.

Nie pisze czy będę czy nie bo to jeszcze ogrom czasu i nie chcę się deklarować.
Ostatnio zmieniony przez Finos 8 Marzec 2010, 21:45, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
 PiotrK65
i Beatka na zawsze



Informacje
pomorskie

Pomógł: 9 razy
Wiek: 58
Dołączył: 14 Lis 2008
Posty: 386
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 8 Marzec 2010, 21:43   

Przesłałem wstępny projekt do producenta... Czekam na wycenę

Cytat:
Z tymi klubami na koszulce to ja bym się wstrzymał, poczekał na ich odpowiedź, bo jak wiadomo rożnie bywa.

Spoko Finos... napisałem, że to wstępny projekt i napis z adresami może się zmienić. Chciałbym po prostu jak najszybciej poznać wstępną wycenę, żeby wiedzieć, czy warto się tym zając, czy szukać kolejnego producenta
 
 
     
 Dżola
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 9 Marzec 2010, 11:38   

Ja podobnie jak w zeszłym roku również postaram się zjawić :) impreza była świetna, w tym roku pewnie będzie jeszcze lepsza :) pozdrawiam!
 
     
 mkass



Informacje
opolskie

LPG: Nie
Pomógł: 2 razy
Wiek: 39
Dołączył: 08 Lip 2009
Posty: 146
Skąd: Zawadzkie
Wysłany: 9 Marzec 2010, 12:07   

Mam już dogranych kilka szczegółów odnośnie festynu:
1. Miejsce to tak jak w roku poprzednim niestety będzie ośrodek(MOSiR nie zgodził sie na udostępnienie nam stadionu sportowego),
2. W plan imprezy który w chwili obecnej ustalam z z-cą Burmistrza Zawadzkiego jest przejazd w kolumnie przez całą gminę Zawadzkie(pod eskortą policji),
3. Dzisiaj dostałem odpowiedź z KPP w Strzelcach Opolskich że z wielką chęcią zrobią pokaz na festynie a dokładnie będzie pokaz tresury psów które służą w policji oraz coś na styl pokazów antyterrorystów,
4. Zmobilizowane zostaną lokalne zespoły które będą grały na festynie i 2 już potwierdziły chęć uczestnictwa w imprezie

Teraz tak ponieważ same koncerty i pokaz policji to jest kropla w morzu mam do was pytanie co jeszcze można zorganizować czyli propozycje konkursów i inne atrakcje. Czekam na propozycje
 
 
     
 Nadhira



Informacje
dolnoslaskie

LPG: Nie
Imię: Gosia
Pomogła: 3 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 25 Maj 2009
Posty: 163
Skąd: Wrocław
Wysłany: 9 Marzec 2010, 12:22   
   Moje auto: Opel Corsa 1.7 DTI


A może niech podopieczni wybiorą najładniejszy samochód Festynu :)
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 1 z 6 
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Witamy w klubie! » Klubowe wiadomości » Nasza działalność » FKC - 31.07-01.08.2010 - II festyn w Zawadzkim
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.