[Corsa B] Moja Corsinka :)
Autor Wiadomość
 tizzue



Informacje
Wiek: 33
Dołączył: 07 Cze 2009
Posty: 34
Skąd: Siemianowice
  Wysłany: 24 Luty 2010, 17:29   [Corsa B] Moja Corsinka :)

MODEL: CORSA B
ROK PRODUKCJI: 2000
SILNIK: X15DT
UKŁAD WYDECHOWY: seria
ELEKTRONIKA: seria
UKŁAD NAPĘDOWY: seria
ZAWIESZENIE: seryjne McPhersony
FELGI: lato seryjne alumy R14, zima stalówki R13
OPONY: Do kupienia :)
UKŁAD HAMULCOWY: seria
ŚRODEK: seria
CAR-AUDIO: radio Pioneer DEH-1100 MPB
WYPOSAŻENIE: ABS,4 poduszki powietrzne, Wspomaganie,Immo(jak coś sie wspomni to dopisze :)

OPIS MOJEJ FURY - KRÓTKA HISTORIA:
Kupiłem te wspaniałą Corse w czerwcu 2009 roku :) Widać że dosyć duzo przeszła ponieważ stan karoserii pozostawia wiele do zyczenia, różne rysy, zadrapania i skutki nieudolnych prób zlikwidowania rdzy(jak zdołałem się dowiedzieć to kobieta nią jeździła więc troche poobijała :D ).Ale jestem szczęśliwy z jej posiadania i będe się starał wszytskie te niedociągnięcia zlikwidować choć narazie budżet mi na to nie pozwala :( Przeszła już jedną poważną awarię , rozsypał się alternator ale za to silnik w idealnym stanie i jak na diesla to nawet cichy.

CO DOTĄD ZROBIŁEM:
Jak narazie to zakupiłem do niej nowe radyjko Pionner, niebieskie pokrowce, zmieniłem podświetlenie licznika na niebiesko, zainwestowałem w nową tylną półkę ponieważ stara była popękana i to chyba narazie na tyle.Jestem JESZCZE biednym uczniem i trudno na cos konkretnego pozbierać kasę.

PLANY NA PRZYSZŁOŚĆ:
Pomalowac alumy bo są porysowane troszkę,poprawić ubytki w lakierze bądź odnowić cały lakier, nowe twardsze zawieszenie, kupić jakieś fajne tylne lampy(najlepiej Cleary), jakieś car audio( skrzynia basowa, nowe głośniki na przód, wzmacniacz), kilka rzeczy z wyposażenia wnętrza m.in gałka zmiany biegów, mieszki i dużo dużo mniejszych rzeczy, mam tyyyyle planów ale jak narazie trudno je zrealizować.

A oto Fotki :)





Może jakość nie jest oszałamiająca ale to tylko z telefonu było robione.
Jak coś sobie przypomnę to dopiszę do treści :)
Ostatnio zmieniony przez tizzue 25 Luty 2010, 13:29, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
 emil_Z



Informacje
mazowieckie

Wiek: 40
Dołączył: 13 Wrz 2009
Posty: 32
Skąd: Otwock
Wysłany: 24 Luty 2010, 19:09   
   Moje auto: ISUZU POWER :)


Samochodzik ładny, do tego z odpowiednim silnikiem ;) Dbaj o niego i powodzenia w modach :) .
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa B - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Prezentacja naszych pojazdów » [Corsa B] Moja Corsinka :)
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.