[ Inne] Rejestracja
Autor Wiadomość
 morhol


Informacje
LPG: Tak
Wiek: 36
Dołączył: 21 Cze 2009
Posty: 117
Skąd: Pszczyna
Wysłany: 23 Luty 2010, 14:53   

Jest ciekawy temat o rejestracji po swapie, pozwolę sobie zacytować użytkownika "kamiloooo", uwagę zwrócić na przedostatni cytat:
Cytat:
ja napisze jak zrobilem to w tamtym roku:
przeglad zwykly + dodatkowy, z tym do urzedu, tam wpis o nowej pojemnosci, do ubezpieczalni zglosic inna pojemnosc i mamy legalny pojazd

Cytat:
zrobilem wszystko w 100% legalnie,
dignsota sprawdzill mocowania silnika, zrobil kartoteke samochodu na przegladzie.....
oplaty za dodatkowy przeglad i zwykly bo jezdzilem 1,5 roku bez
no i w urzedzie placilem za nowy dowod bo w starym braklo miejsca na pieczatki
pozniej zadzwonilem do ubezpieczalni (juz nie pamietam jakiej) a tam mi pan powiedzial ze niemozliwe zebym mial corse 3.0, ze sie pomylilem zebym poszedl jeszcze raz sprawdzic bo nie ma takiej opcji

Cytat:
legalnie zarejestrowalem i mam 3 litry w dowodzie, czyli przeszedl przeglad zwykly i dodatkowy

Cytat:
ta kartoteke zrobil nie wiem czy sam sobie tak czy jak ale porobil zdejcia ze wszystkich stron, pod maska, choc kolega rejestrowal tam golfa I z vr6 i nie robil mu fotek..... wiec i pewnie kartoteki nie zalozyl...
wydal na przegladzie dodatkowym ze auto przystosowane do zwiekszonej mocy itd.
niestety nie moge znalezc tego pisma zeby pokazac jak to wyglada, jak znajde to wkleje

co do nieznajomosci to na innym przegladzie powiedzieli ze w polsce nie ma mozliwosci zeby zarejestrowac auto z silnkiem ktory nie byl seryjnie produkowany

Cytat:
wiem ze gosc ktory mi to wystawil mial tytul diagnosta- rzeczoznawca wiec moze ma inne uprawnienia
poszukam papierka i wkleje

Jeśli ktoś chce to info na PW i prześlę link do tematu.
Ostatnio zmieniony przez 26 Luty 2010, 16:32, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
     
 BigBadWolf
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 25 Luty 2010, 09:12   

No więc wyglada na to że poprostu trzeba znaleźć odpowiedniego człowieka z głową na karku co górek nie będzie robił. Taki kraj :wstyd:
 
     
 Andre42212
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 26 Luty 2010, 15:07   

Powiem tak , robi się przedląd jedzie do urzędu i na podstawie pisma z przeglądy wyrabiają nowy dowód z tym silnikiem :krzesłem:
 
     
 morhol


Informacje
LPG: Tak
Wiek: 36
Dołączył: 21 Cze 2009
Posty: 117
Skąd: Pszczyna
Wysłany: 26 Luty 2010, 16:35   

No jasne, diagnosta też człowiek, nie musi wiedzieć wszystkiego choć powinien. Najlepiej pojeździć i popytać, jak jeden kręci nosem to jadę do drugiego, tym bardziej że jak widać rejestracja z innym silnikiem jest możliwa.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Techniczny » SWAP - zmiany i modyfikacje silników » [ Inne] Rejestracja
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.