Przesunięty przez: Kaszubski
20 Marzec 2016, 11:15
podświetlenie kokpitu
Autor Wiadomość
 coachu


Informacje
LPG: Nie
Dołączył: 30 Sty 2010
Posty: 13
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 6 Luty 2010, 19:56   podświetlenie kokpitu

Hej chłopaki i dziewczyny.
Miałem dzisiaj w Corsie mojej lubuej porobić kilka rzeczy ale z racji tego, że prawdopodobnie poszła przepływka skoncentrowałem się tylko na wymianie oświetlenia deski. No i powiem, że rzeczywiście ktoś kto to konstruował nie myślał za bardzo trzeźwo, szczególnie mam tu na myśli dwie żarówki pod pokrętłami do cyrkulacji powietrza.... ależ dzisiaj nakurwowa....em. W mojej Belli 146 jest dużo lepiej.
A co do samego podświetlenia to zastosowałem zwykłe żarówki kolor niebieski firmy BOSMA i powiem szczerze-nie polecam. Świecą bardzo blado. Będę musiał zamienić jednak na diody ale te dwie żarówki w konsoli środkowej sobie daruję, mam je gdzieś. No a do tych żaróweczek w przełączniku świateł i regulacji wysokości świateł i przeciwmgielnej zastosuję chyba lakier niebieski do żarówek. Tam też jest sporo zabawy. Dobrze, że miałem zapasowe kulki bo jedna mi gdzieś poleciała...
 
 
     
 west
Zasłużeni
widoczni.org



Informacje
wielkopolskie

LPG: Nie
Imię: Bartek
Pomógł: 43 razy
Wiek: 41
Dołączył: 12 Gru 2007
Posty: 1485
Skąd: Księstwo Poznańskie
Wysłany: 6 Luty 2010, 20:12   
   Moje auto: Porshe 911


jak brzmi pytanie??? :krzyk:
 
     
 dawidi89



Informacje
LPG: Tak
Pomógł: 1 raz
Wiek: 34
Dołączył: 17 Lis 2009
Posty: 55
Skąd: Śrem
Ostrzeżenia: ( 1/3 )
Wysłany: 6 Luty 2010, 22:36   

west napisał/a:
jak brzmi pytanie??? :krzyk:


west, kolega widocznie nie oczekuje żebyśmy mu w czymś pomogli tylko po prostu chce kolega się pochwalić nieudana robota ;p Ale potwierdzam że diody wymienione na niebieskie w miejscu pokręteł nawiewu to szkoda czasu i kasy bo efektu i tak nie ma....
 
 
     
 Finos
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 6 Luty 2010, 23:08   

dawidi89 napisał/a:
Ale potwierdzam że diody wymienione na niebieskie w miejscu pokręteł nawiewu to szkoda czasu i kasy bo efektu i tak nie ma....


Bo jak się do czegoś zabierać to robić to z głową i porządnie, a jak się samemu nie umie to dać komuś do roboty.

Efektu nie widać? Zobacz tu: http://www.klubcorsa.pl/t...finos-vt636.htm

Tylko że to efekt dobrych diod i kilku godzin roboty.
 
     
 west
Zasłużeni
widoczni.org



Informacje
wielkopolskie

LPG: Nie
Imię: Bartek
Pomógł: 43 razy
Wiek: 41
Dołączył: 12 Gru 2007
Posty: 1485
Skąd: Księstwo Poznańskie
Wysłany: 7 Luty 2010, 10:05   
   Moje auto: Porshe 911


dawidi89! nadgorliwy jesteś! może zauważyłeś że kolega ze śląska pisze i pisze i pisze.... a takich stwierdzeń które na temat diod, kokpitu, podświetlenia były dziesiątki! Chcę koledze przypomnieć co widnieje za obrazek jak kliknie się na button odpowiedz lub nowy temat!
Druga kwestia! jest temat jak pisać i odpowiadać w tematach już istniejących! mam nadzieje że nie dyskutuje z dziećmi z przedszkola bo to się mija z sensem mojej wypowiedzi!
Jeżeli irytuje Was moja odpowiedź! zapraszam na stronę Google i tam można znaleźć kilka fajnych stronek o Corsie! :graty: :zamykam:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa B - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Corsa B » Wyposażenie wnętrza » podświetlenie kokpitu
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.