Przesunięty przez: Kaszubski
6 Lipiec 2016, 19:51
Brak prawego tylnego mijania w Corsie B
Autor Wiadomość
 kuca_3


Informacje
Wiek: 34
Dołączył: 29 Wrz 2009
Posty: 13
Skąd: Grudziadz
  Wysłany: 12 Styczeń 2010, 11:07   Brak prawego tylnego mijania w Corsie B

Witam
Mam malutki problem ponieważ ostatnio zauważyłem że nie mam lewego STOPu no i oczywiście sprawdziłem żarówki i jedna mi podpadała więc ją wyjąłem i postanowiłem że sprawdzę jeszcze tą żarówkę w prawej lampie no i sprawdziłem no i okazało się że żarówka nie pali więc pozamykałem wszystko no i pojechałem kupić ale patrze....nie mam prawego tylnego mijania no to se myślę może to przez to ze nie mam w lewej lampie włożonej tej żarówki STOPu więc kupiłem żaróweczkę włożyłem w lewą lampę stopu i stop jest sprawdzam mijania i dupa prawej dalej nie mam...sprawdziłem czy gniazdko z kabelkami dobrze siedzi i dalej nic...wymieniłem żarówkę od prawego mijania i dalej nic...:/ ma ktoś jakiś pomysł jak mi pomóc i co mam zrobić.....?aaa i dodam że wszystki bezpieczniki są ok bo też sprawdziłem.
 
 
     
 Hakus



Informacje
mazowieckie

LPG: Tak
Pomógł: 11 razy
Wiek: 36
Dołączył: 04 Paź 2009
Posty: 100
Skąd: Radom
Wysłany: 12 Styczeń 2010, 13:17   
   Moje auto: Vmax: 170 km/h


weź jakiś preparat typu " kontakt 60 " jest to preparat do czyszczenia styków i przeczyść sobie styki, ścieżki i styki wtyczek. możliwe że coś zaśniedziało a po naruszeniu przy wymianie żarówki po prostu to wyszło. Myślę, że to powinno ci pomóc. ;)
 
 
     
 west
Zasłużeni
widoczni.org



Informacje
wielkopolskie

LPG: Nie
Imię: Bartek
Pomógł: 43 razy
Wiek: 41
Dołączył: 12 Gru 2007
Posty: 1485
Skąd: Księstwo Poznańskie
Wysłany: 12 Styczeń 2010, 14:29   
   Moje auto: Porshe 911


sprawdź masę
 
     
 kuca_3


Informacje
Wiek: 34
Dołączył: 29 Wrz 2009
Posty: 13
Skąd: Grudziadz
Wysłany: 12 Styczeń 2010, 17:58   

Ok jutro oglądne dokłądnie styki i zobaczymy jeszcze sie odezwe na tą chwile dzieki za wskazówki
 
 
     
 pirat


Informacje
mazowieckie

LPG: Nie
Wiek: 47
Dołączył: 13 Paź 2008
Posty: 4
Skąd: Warszawa
Wysłany: 13 Styczeń 2010, 00:01   

Zobacz też połączenie przewodu między lampą prawą ,a oświetleniem tablicy rejestracyjnej. Sam miałem brak z tyłu światła był przerdzewiały kabel i styk w oprawce.
 
 
     
 StitchRD
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 13 Styczeń 2010, 08:36   

Nie chcę być być złośliwy ale jeżeli z tyłu nie masz świateł mijania to wszystko jest w jak najlepszym porządku, bo z tyłu są tylko pozycyjne:PP A tak na serio ja też mam czasem problem z prawą tylną lampą ale uderzenie w nią pomaga. Weź miernik i po prostu posprawdzaj czy jest 12V i masa jeśli nie to wyeliminujesz styki przy lampie.
 
     
 Hakus



Informacje
mazowieckie

LPG: Tak
Pomógł: 11 razy
Wiek: 36
Dołączył: 04 Paź 2009
Posty: 100
Skąd: Radom
Wysłany: 13 Styczeń 2010, 15:21   
   Moje auto: Vmax: 170 km/h


StitchRD napisał/a:
A tak na serio ja też mam czasem problem z prawą tylną lampą ale uderzenie w nią pomaga.


Fakt u mnie uderzenie też zazwyczaj pomagało ale teraz przy ziemie musiałem chwile poświęcić na czyszczenie no i na razie wszystko jest ok.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa B - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Corsa B » Oświetlenie » Brak prawego tylnego mijania w Corsie B
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



www.kobeko.com.pl
   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.