Zamknięty przez: west
7 Styczeń 2010, 08:01
Sprawa ogłoszenia Allegro BronQa Corsy C
Autor Wiadomość
 Myszka
Zasłużeni



Informacje
Pomogła: 1 raz
Wiek: 39
Dołączyła: 24 Lut 2008
Posty: 58
Skąd: Poznań
Wysłany: 5 Styczeń 2010, 12:13   

ja również
 
 
     
 PiotrK65
i Beatka na zawsze



Informacje
pomorskie

Pomógł: 9 razy
Wiek: 58
Dołączył: 14 Lis 2008
Posty: 386
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 5 Styczeń 2010, 13:29   

Wracając do tematu:
Cytat:
Temat warunkowo otwieram. Po korespondencji z autorem uznałem sprawę za wyjaśnioną... Nie ulega wątpliwości, że autor nie zachował się całkiem w porządku, ale postanowiłem dać mu drugą szansę.

emil_Z napisał/a:
Według mnie najlepiej poczekać jeszcze dzień czy dwa, jeśli nie pokaże dowodów to będzie znaczyło że znowu ściemnia i próbuje tylko ratować tyłek. Pogrąży się całkowicie i wtedy ewentualnie będzie można mu "pokazać drzwi".

Brak reakcji
Myszka napisał/a:

Z całym szacunkiem i sympatią do PiotrK65, po raz pierwszy nie zgadzam sie z jego decyzją co do dalszej egzystencji użytkownika borneq na forum.

No taka była moja decyzja... zgadzam się, że kontrowersyjna
spidan napisał/a:
PiotrK65 chciał dać bronqowi szansę na wytłumaczenie. Jednak w obecnym stanie rzeczy, dla mnie i dla wielu innych klubowiczów jest to lekceważenie kolegów. Za kłamstwo i oszustwo należy się kara. Stawiamy na jakość a nie na ilość.
Dlatego oficjalnie wnioskuję o „Usunięcie konta tego użytkownika”.

I takie widzę jest zdanie wielu innych użytkowników forum.

W związku z powyższym, po przemyśleniu i wysłuchaniu Waszych argumentów - Z uwagi na fakt, że wszystkie głosy są "Przeciw", ani jedna osoba nie stanęła po stronie broneq - usuwam tego użytkownika z szeregów klubowych... Tak jak piszecie... nie przedstawił dowodów na przebieg silnika, a mi również zależy na dobrej atmosferze w Klubie.
 
 
     
 OL!
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 5 Styczeń 2010, 18:17   

więc broneq :czerwkart:
broneq :wypad: FKC

:nocom2:
 
     
 cwirus88



Informacje
LPG: Nie
Dołączył: 14 Cze 2009
Posty: 67
Skąd: Świętochłowice
Wysłany: 6 Styczeń 2010, 18:33   

robert_j napisał/a:
Urzekła mnie twoja historia, gadasz jak handlarz z komisu.


nie dziwie sie, bo polak to ogólnie maruda przy kupowaniu auta:

-niski przebieg
-bezwypadek
-młody rocznik
-full wypas wersja
-stan salonowy
-cena 5 tys zł.

Zanim zaczniesz oceniać handlarzy z komisu, pogadaj może z paroma, powiedzą Ci jak ciężko auto sprzedać. Takie a nie inne praktyki handlarzy dyktuje rynek zbytu samochodów używanych w Polsce. A że rynek w dużym stopniu to konsument - jego obraz masz wyżej. Dlatego uważam że w ogłoszeniach oficjalnie powinno pisać że przebieg do uzgodnienia, bo chyba tylko Polska jest krajem gdzie warunkiem stanu technicznego oraz jego atrakcyjności jest przebieg.

Taka moja luźna sugestia do tematu. Do merytorycznej strony dyskusji się nie odnoszę, mam to w nosie.
 
 
     
 lukbud
Luk "Tatra" Łoker



Informacje
opolskie

LPG: Nie
Klub: Astra Club
Pomógł: 17 razy
Wiek: 37
Dołączył: 09 Maj 2008
Posty: 511
Skąd: Ozimek / OPO
Wysłany: 6 Styczeń 2010, 18:52   
   Moje auto: Opel Astra G


cwirus88 napisał/a:
Polska jest krajem gdzie warunkiem stanu technicznego oraz jego atrakcyjności jest przebieg.

święte słowa!!! Jak przeciętny Polak widzi 200.000km na liczniku to ominie go szerokim łukiem- cofnięty do 130.000km od razu wygląda atrakcyjniej. Dzisiejsze auta to nie duże fiaty czy inne pojazdy z poprzedniej epoki gdzie duży przebieg równał się z jeżdżącym złomem. Obecnie auta potrafią dożyć w dobrej kondycji dużych przebiegów, dlatego tak jak cwirus88 napisał- nie tylko przebieg jest gwarancją stanu technicznego auta :faqq:

ps: Osobiście wolałbym kupić od bronQa auto z faktycznym przebiegiem i prawdziwą historią, ale przebiegami kręcą prawie wszyscy także takie życie :nocom2:
 
 
     
 west
Zasłużeni
widoczni.org



Informacje
wielkopolskie

LPG: Nie
Imię: Bartek
Pomógł: 43 razy
Wiek: 41
Dołączył: 12 Gru 2007
Posty: 1485
Skąd: Księstwo Poznańskie
Wysłany: 6 Styczeń 2010, 19:56   
   Moje auto: Porshe 911


żeby uszczuplić licznik z 90 na 50k to już jest śmiech!
Zrobić petycję do sejmu! i tak jak w Szwecji! za takie wałki idzie się kiblować na długie lata! wyroki bez zawiasów!


co to tematu - nie brałem w nim udziału, Piotr miał sam rozwiązać tą sprawę... :graty:
 
     
 cwirus88



Informacje
LPG: Nie
Dołączył: 14 Cze 2009
Posty: 67
Skąd: Świętochłowice
Wysłany: 6 Styczeń 2010, 21:20   

west napisał/a:
żeby uszczuplić licznik z 90 na 50k to już jest śmiech!


Raczej rzeczywistość. Byłem świadkiem jak licznik był przekręcony z blisko 600 tys na 180 tys... auto poszło jak ciepła bułeczka.

west napisał/a:
i tak jak w Szwecji! za takie wałki idzie się kiblować na długie lata! wyroki bez zawiasów!


Kiepskie porównanie - poziom życia w Polsce i w Szwecji to zupełnie inne dwa światy. Przy zarobkach 10 razy większych niż w kraju Orła Białego wątpie żeby ktokolwiek robił sobie trud z przekręceniem liczników.
Raz że mają fioła na punkcie ekologii, więc starych trupów tam nie zobaczysz, dwa raczej kupuje się nowe auta.
 
 
     
 marek-rz
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 6 Styczeń 2010, 23:53   

Cwirus88 ma 100% rację pomyślcie jak chcieliście sprzedać auto stan faktyczny był opisany w 100% prawdziwy nie wydaje mi się zawsze jakaś usterka została ukryta!!!!
 
     
 west
Zasłużeni
widoczni.org



Informacje
wielkopolskie

LPG: Nie
Imię: Bartek
Pomógł: 43 razy
Wiek: 41
Dołączył: 12 Gru 2007
Posty: 1485
Skąd: Księstwo Poznańskie
Wysłany: 7 Styczeń 2010, 07:10   
   Moje auto: Porshe 911


cwirus88 napisał/a:
Kiepskie porównanie - poziom życia w Polsce i w Szwecji to zupełnie inne dwa światy.

nie o to mi chodziło ile się zarabia tylko że mamy do Du$y przepisy, pierwsze stwierdzenie też źle zrozumiałeś, bo po co kręcić licznik o 40 tyś ?? przy tak małym stanie 90k
 
     
 spidan
Zasłużeni
Beatka + 29.10.2010



Informacje
dolnoslaskie

LPG: Tak
Klub: Astra Club
Pomógł: 29 razy
Wiek: 46
Dołączył: 24 Maj 2008
Posty: 993
Skąd: Zgorzelec
Wysłany: 7 Styczeń 2010, 07:48   
   Moje auto: ASTRA G


marek-rz napisał/a:
zawsze jakaś usterka została ukryta!!!!


odmładzanie przebiegu o 50 tys i więcej nazywasz "usterką" - weź się zastanów o piszesz!!! :krzesłem:

Nie chodzi wcale o standard życia itp. Tak czy inaczej - to jest oszustwo i żadne tłumaczenia tu nie pomogą. Nikt nie chce być oszukiwany i wprowadzany w błąd.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 1 z 2 
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Offtopic - na każdy temat! » Wolna amerykanka » Ogólne » Sprawa ogłoszenia Allegro BronQa Corsy C
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.