2 lata już razem - przeczytaj!
Autor Wiadomość
 west
Zasłużeni
widoczni.org



Informacje
wielkopolskie

LPG: Nie
Imię: Bartek
Pomógł: 43 razy
Wiek: 41
Dołączył: 12 Gru 2007
Posty: 1485
Skąd: Księstwo Poznańskie
Wysłany: 12 Grudzień 2009, 11:26   2 lata już razem - przeczytaj!
   Moje auto: Porshe 911


Dzisiaj obchodzimy 2 lata Fan Klub Corsa!

Nie będę opisywał tak jak w zeszłym roku (historię itp), tylko napiszę krótko i treściwie!

Dziękuję Wszystkim że jesteście! To Wy tworzycie FKC!

Szczególne podziękowania dla Teamu który poświęcają część życia prywatnego by opanować ten cały bałagan!

Dziękuję WEST



 

PiotrK65

Finos

Oli

Spidan

Fahoo

2SHAE

Lukbud

Zyzio

Myszka & West

 
     
 WojT90
Zasłużeni



Informacje
malopolskie

LPG: Nie
Imię: Wojtek
Wiek: 33
Dołączył: 31 Maj 2009
Posty: 156
Skąd: Kraków
Wysłany: 12 Grudzień 2009, 12:02   
   Moje auto: GOLF IV


A Fkc dziękuje Westowi , że stworzył ten klub :) i razem z modami utrzymuje tutaj porządek :D oby tak dalej :witat: :witat: no i Prezesowej :] za to , że pozwala mu to robić :D


:brawo: :brawo:
 
 
     
 Finos
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 12 Grudzień 2009, 14:38   

Co do 2 latek: Ja również dziękuje wszystkim których poznałem dzięki FKC! Nie spędziłem tu całych 2 lat ale nie żałuje żadnej chwili z 623 dni spędzonych razem z wami! Życzę sobie i Wam żebyśmy za kilka lat dalej funkcjonowali w tak zgranym składzie!
Ostatnio zmieniony przez Finos 15 Grudzień 2009, 20:43, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
 OL!
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 12 Grudzień 2009, 15:16   

:brawo: :brawo:
2 lata minęły - może nie jestem w klubie pełne 2 lat - może trochę mniej - może początek nie był najlepszy :zlydzial: ale nie żałuje żadnej chwili spędzonej tutaj na forum - na zlotach i z ludźmi których poznałem właśnie przez ten klub ....

naprawdę świetna z was ekipa i by kolejne lata mijały w jak najlepszym porządku i tym by na każdym kolejnym zlocie pojawiały się nowi równie mili ludzie i wspaniali jak do tej pory ;)

:urodziny:

:piwo:

ps:



:plff:
 
     
 lukbud
Luk "Tatra" Łoker



Informacje
opolskie

LPG: Nie
Klub: Astra Club
Pomógł: 17 razy
Wiek: 37
Dołączył: 09 Maj 2008
Posty: 511
Skąd: Ozimek / OPO
Wysłany: 12 Grudzień 2009, 16:14   
   Moje auto: Opel Astra G


Ja również dzięki wszystkim!! Podobnie jak Finos i OLi, nie jestem tu od początku, ale FKC jest otwarte na każdego nowego użytkownika ;)
Dzięki za wszystkie posty, pomoc, zlot, spoty i inne wydarzenia, dzięki którym możemy pogadać, powymieniać się doświadczeniami, :pijok: heheh i oddawać się swojej pasji ;)
Dzięki FKC i West za Twój pomysł! :urodziny: :hurra:

No i życzę dalszego tak dynamicznego rozwoju i funkcjonowania na rynku www jeszcze dłuugi czas :krzyk:
 
 
     
 PiotrK65
i Beatka na zawsze



Informacje
pomorskie

Pomógł: 9 razy
Wiek: 58
Dołączył: 14 Lis 2008
Posty: 386
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 12 Grudzień 2009, 16:44   

Dołączam się do wypowiedzi poprzedników. Ale pełne dwa lata to jest tylko west :) Również dziękuję WSZYSTKIM za to że jesteśmy razem...
 
 
     
 marces
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 12 Grudzień 2009, 16:50   

No to ja też powiem co mogę - ogromne podziękowania za to że jest ten klub bo bez niego niezaczoł bym bawić się w tuning corsy przed otrzymaniem ulotki i zajechaniem na pierwszy spot była gadka o sprzedaniu corsy i kupnie czegoś innego dziekuje że mnie ten klub uratował od takiej głupoty. Wszystkie osoby które poznałem osobiście i te które narazie tylko po przez internet są naprawde niesamowitymi ludzmi których bardzo cenie i szanuję. Naprawde klub jest genialny mam co do niektórych rzeczy swoje zdanie ale może z czasem się ktoś do tego przekona ;p Jestem tutaj już roczek i dziekuje za każdą chwilę :urodziny: :piwko: :piwo:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Offtopic - na każdy temat! » Wszystko i o wszystkim co związane z Corsą » Historia Opli na świecie » 2 lata już razem - przeczytaj!
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.