Przesunięty przez: Kaszubski
7 Lipiec 2016, 17:12
Wskaźnik poziomu paliwa- Corsa D
Autor Wiadomość
 mauro



Informacje
lodzkie

LPG: Nie
Pomógł: 3 razy
Wiek: 38
Dołączył: 28 Kwi 2009
Posty: 356
Skąd: Łódź
Wysłany: 7 Grudzień 2009, 16:34   Wskaźnik poziomu paliwa- Corsa D
   Moje auto: Bagażnik Flex Fix


Witam, irytuje mnie pewna sprawa i chciałem się z wami tym podzielić :) Jeżeli tankuję na stacji powiedzmy z 5 L oleju to wskaźnik poziomu paliwa w ogóle nie reaguje podnosi się powiedzmy dopiero po zatankowaniu ok 10 L i trwa to ok. godziny, myślałem że to jakaś usterka, ale .... w mojej drugiej CD jest dokładnie to samo oraz u kolegi w CD też i w Astrze 3 też, a czy w benzynówkach też i czy u każdego tak jest? :nocom2:
Ostatnio zmieniony przez lukbud 7 Grudzień 2009, 16:56, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
 lukbud
Luk "Tatra" Łoker



Informacje
opolskie

LPG: Nie
Klub: Astra Club
Pomógł: 17 razy
Wiek: 37
Dołączył: 09 Maj 2008
Posty: 511
Skąd: Ozimek / OPO
Wysłany: 7 Grudzień 2009, 16:54   
   Moje auto: Opel Astra G


W Astrze III 1,7 Cdti mojego taty też tak jest- ani komputer, ani wskaźnik paliwa nie reaguje jeżeli zatankuję do 7 litrów. Dopiero powyżej tej ilości, widać jakąś różnicę na wskaźniku.
Więc może to taka przypadłość...
 
 
     
 mauro



Informacje
lodzkie

LPG: Nie
Pomógł: 3 razy
Wiek: 38
Dołączył: 28 Kwi 2009
Posty: 356
Skąd: Łódź
Wysłany: 7 Grudzień 2009, 18:49   
   Moje auto: Bagażnik Flex Fix


ale lipa.....
 
 
     
 mauro



Informacje
lodzkie

LPG: Nie
Pomógł: 3 razy
Wiek: 38
Dołączył: 28 Kwi 2009
Posty: 356
Skąd: Łódź
Wysłany: 7 Grudzień 2009, 21:53   
   Moje auto: Bagażnik Flex Fix


wiesz mam ją od roku i dopiero teraz zwróciłem na to uwagę, bo zawsze z żoną tankujemy raz na miesiąc i zawsze do pełna, a teraz po przejechaniu 100 km chciałem zobaczyć ile mi spaliła w jeździe po mieście i po zatankowaniu nie całych 7 litrów wsiadam kasuje licznik przebiegu dziennego i patrze a wskazówka nic..... dlatego zainteresowałem się tematem i sprawdziłem w mojej drugiej CD i to samo, po czym popytałem się znajomych co też mają ople i .... to samo ..... :pff: zirytowało mnie to, a kolega w astrze ma jeszcze pełny komputer pokładowy i jemu nie tylko wskazówka się nie zmienia ale RANGE też nie i mówił mi że ostatnio przejechał 100 km na RANGE 0 km ..... badziewie. A astrę ma salonową za 85k i on jest jeszcze bardzie zirytowany problemem. Pozdro
 
 
     
 runpyr
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 8 Grudzień 2009, 09:17   

U mnie też tak się dzieje. Walczyłem z serwisem, wymieniali mi pływak a nawet licznik i nic :) taki urok tych modeli. Po zatankowaniu 10 litrów dopiero się dźwiga ale to tak odrazu, a nie jak u Ciebie że po godzinie. Musimy z tym żyć :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa D - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Corsa D » Układ paliwowy » Wskaźnik poziomu paliwa- Corsa D
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.