Przesunięty przez: Kaszubski
19 Marzec 2016, 20:18
TID w corsie B
Autor Wiadomość
 kamilo1990
[Usunięty]

Informacje
  Wysłany: 11 Czerwiec 2008, 16:18   TID w corsie B

Witam wszystkich. Mam problem. Jestem posiadaczem Corsy B osiem lat nigdy mnie nie zawiodła ale jakieś dwa tygodnie temu zobaczyłem ze nie świeci wyświetlacz mianowicie:
zawsze gdy nawet nie miałem kluczyków a włączyłem radio TID się świecił a teraz jak przekręcę zapłon też sie nie zaświeca dopiero jak przekręcę na włączanie świateł się zaświeca. Czy ktoś może mi powiedzieć czym może być to spowodowane ponieważ zawsze mi to świeciło a teraz nie co mnie denerwuje. Czekam na jakieś podpowiedzi. :)
Ostatnio zmieniony przez 11 Czerwiec 2008, 17:15, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
 mietek
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 16 Czerwiec 2008, 22:34   

witam ja właśnie też mam taki problem i nie wiem jak go rozwiązać nikt nie jest w stanie mi powiedzieć co w tym jest
 
     
 dudu
elektronika/audio pokrewne


Informacje
Imię: Łukasz
Pomógł: 29 razy
Wiek: 35
Dołączył: 06 Mar 2008
Posty: 943
Skąd: Pleszew
Wysłany: 18 Czerwiec 2008, 00:52   
   Moje auto: Citroen C3 1.4 HDI


hmm.... to może być coś z przewodem zasilającym. nie wiem dokładnie jak tam są rozmieszczone przewody, ani który to który, ale podejrzewam, że to właśnie przewód zasilający. Choć mogę się mylić.
 
 
     
 OL!
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 19 Październik 2008, 13:26   

kamilo1990, sprawdź przewody przy stacyjce :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa B - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Corsa B » Wyposażenie wnętrza » TID w corsie B
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.