Przesunięty przez: Kaszubski
7 Lipiec 2016, 11:37
Zgrzyt po odpaleniu.
Autor Wiadomość
 Bania26



Informacje
LPG: Nie
Pomógł: 10 razy
Dołączył: 27 Maj 2009
Posty: 433
Skąd: Białystok
Wysłany: 16 Listopad 2009, 09:05   

Witam, z tym zgrzytaniem z rana to jest przez to, że po nocy akumulator daje słaby prąd na rozrusznik, a zgrzyta bendiks, ja miałem to samo u siebie, poczyść klemy przykręć je porządnie ( oczywiście bez przesady), poczyść też kable przykręcone do rozrusznika, na razie ci nie zgrzyta bo jest jeszcze ciepło, jak będzie mróz to może znowu zacząć zgrzytać, zgrzyta dla tego, że bendiks słabo zazębia na koło zamachowe a po uruchomieniu silnika sprężyna powrotna nie ma siły porządnie odbić..
 
 
     
 savila
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 16 Listopad 2009, 17:12   

akumulator mam nowy, klemy czyste i dobrze zakręcone, a to zgrzytanie to było już dużo wcześniej jak było jeszcze cieplej niż jest teraz, to właśnie od kiedy zrobiło się zimniej to przestało zgrzytać
 
     
 ZMoRa
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 16 Listopad 2009, 19:49   

sprawdziłem zgrzyta tylko na zimnym silniku. U mnie sprawa podobna jak u savilii, nowy akumulator.
 
     
 savila
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 16 Listopad 2009, 19:50   

ZMoRa to poczekaj z miesiac to samo się naprawi hehehe :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa D - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Corsa D » Silnik i osprzęt » Zgrzyt po odpaleniu.
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.