Przesunięty przez: Kaszubski
16 Marzec 2016, 13:17
kupno Corsy C od 2003r
Autor Wiadomość
 motylek
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 4 Listopad 2009, 21:19   kupno Corsy C od 2003r

Chce kupić Corsę C z 2003 r. Wiem, że pod koniec tego roku był mały lifting. Czy ktoś może mi powiedzieć na czym on polegał.
 
     
 lukbud
Luk "Tatra" Łoker



Informacje
opolskie

LPG: Nie
Klub: Astra Club
Pomógł: 17 razy
Wiek: 37
Dołączył: 09 Maj 2008
Posty: 511
Skąd: Ozimek / OPO
Wysłany: 4 Listopad 2009, 21:42   
   Moje auto: Opel Astra G


Czym się różniły wersje po liftingu
Od 2000 roku do 2001 Corsy przedliftowe wyglądały tak:



Czyli dość skromny grill przedni bez chromu, tylne zderzaki z dość dużą plastikową listwą i światłami przeciwmgielnymi poniżej tylnej klapy

W 2001 wrzucili taką oto listwę na przód... tył wyglądał bez zmian


Od 2003 Corsy wyglądały mniej więcej tak...



Czyli nowy przód, z chromowanym grillem, a z tyłu mniej plastiku na zderzaku, a przeciwmgielne powędrowały na sam dół zderzaka.

Co do silników- nowa technologia Twinport w silniku 1.0 i 1.4 (mają po parę KM więcej)- rok 2003. W 2004 zmodyfikowali silnik 1.2 (80KM zamiast 75) i diesle CDTI 1.3 i 1.7
 
 
     
 motylek
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 4 Listopad 2009, 21:47   

Dzięki bardzo za odpowiedź. Czaję się na Corsę z 2003-2004. Szukam na Allegro jakieś czarnej strzały ale nie ma nic ciekawego. Jeszcze raz dzięki
 
     
 lukbud
Luk "Tatra" Łoker



Informacje
opolskie

LPG: Nie
Klub: Astra Club
Pomógł: 17 razy
Wiek: 37
Dołączył: 09 Maj 2008
Posty: 511
Skąd: Ozimek / OPO
Wysłany: 4 Listopad 2009, 21:52   
   Moje auto: Opel Astra G


motylek, polecam ten link. Jest tam poradnik o Corsie C :)
Może Ci się przyda ;)

http://www.klubcorsa.pl/t...ania-vt1405.htm
 
 
     
 motylek
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 4 Listopad 2009, 22:00   

A co powiecie na to ????



http://www.otomoto.pl/ind...ow&id=C10452409
 
     
 lukbud
Luk "Tatra" Łoker



Informacje
opolskie

LPG: Nie
Klub: Astra Club
Pomógł: 17 razy
Wiek: 37
Dołączył: 09 Maj 2008
Posty: 511
Skąd: Ozimek / OPO
Wysłany: 4 Listopad 2009, 23:33   
   Moje auto: Opel Astra G


Silnik 1.2 wystarczy do niej.
Nie podoba mi się ta dokładka z przodu, ale to kwestia gustu :plff:
Szkoda, że nie ma zdjęć wnętrza, bo prawdziwości przebiegu nie da się ocenić tylko z takich zdjęć jakie dali w ogłoszeniu ;)
Nie ma informacji o bezwypadkowości- nie wiem po co rzucili dodatkową fotkę prawego błotnika- żeby się pochwalić, jak go fajnie wyszpachlowali? :>
Na zdjęciu przodu widać, że maska lekko nierówno jest spasowana z prawym błotnikiem właśnie
 
 
     
 motylek
[Usunięty]

Informacje
  Wysłany: 6 Listopad 2009, 09:49   

Mąż był obejrzeć tą Corsę. Środek brudny i trochę śmierdziało, chyba była wystrzelona poduszka pasażera i paliła się lampka kontrolna komputera. No cóż szukam dalej :ojj: Na nakładka z przodu też mi się nie podobała
 
     
 maarcinn13
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 30 Listopad 2009, 18:45   

Witam Panowie
Nie chcę zakładac nowego tematu dlatego podpina tutaj. Znalazłem taką corsę C i ciekaw jestem waszych opnini. Oto link http://otomoto.pl/opel-co...a-C9583723.html

Z góry dziękuję za pomoc.
 
     
 lukbud
Luk "Tatra" Łoker



Informacje
opolskie

LPG: Nie
Klub: Astra Club
Pomógł: 17 razy
Wiek: 37
Dołączył: 09 Maj 2008
Posty: 511
Skąd: Ozimek / OPO
Wysłany: 30 Listopad 2009, 19:46   
   Moje auto: Opel Astra G


Kurde, ale piękna!! :D Plus, że pochodzi z polskiego salonu, zarejestrowana w Nysie na Opolszczyźnie, czyli pewnie historię będzie można sprawdzić bez problemu w ASO Opla.
Szkoda, że zdjęcia są dość ciemne i trudno powiedzieć czy była bita czy nie... Co do przebiegu- nie uwierzę! :plff: Corsy C bardzo dobrze znoszą zużycie dlatego nieuczciwi pracownicy komisu potrafią dość znacznie cofać liczniki. Najprościej zobaczyć pedał sprzęgła, bo w tym aucie gumy na pedałach są niezdejmowalne i trzeba wymieniać cały pedał co nie jest opłacalne. Przy takim przebiegu jaki jest podany pedał sprzęgła powinien wyglądać mniej więcej tak świeżo jak pedał hamulca, a jeżeli jest wyślizgany na "0" to mamy przebieg rzędu 200.000 km

Co do silnika- idealny wybór do tego auta :)
Tyle ode mnie.
YOOO i pozdrawiam! :witat:

ps: Jednak do czegoś się przyczepię :krzesłem: Jakoś źle spasowana jest prawa strona z przodu (zderzak i błotnik) + nie ma informacji o bezwypadkowości pojazdu ;) I jeszcze 1 sprawa- czemu auto nie ma 3 zagłówka i normalnego pasa bezpieczeństwa dla pasażera tylnej kanapy?? Corsy C na polski rynek miały te elementy wyposażenia, więc może auto było sprowadzone zza granicy, a komis wpisał kraj pochodzenia- POLSKA?? Nie wiem.
 
 
     
 Bania26



Informacje
LPG: Nie
Pomógł: 10 razy
Dołączył: 27 Maj 2009
Posty: 433
Skąd: Białystok
Wysłany: 30 Listopad 2009, 22:18   

Czarny kolorek ładny, ale ten przebieg... aż trudno uwierzyć chyba, że jeździł nim przez te 5 lat emeryt :) i wyszło tylko 34 tys... brak zagłówka środkowego... na zdjęciu z tyłu z prawej strony jakoś dziwnie schodzi się klapa z bokiem, chyba, że to takie zdjęcie..
 
 
     
 maarcinn13
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 1 Grudzień 2009, 08:48   

Witam
Samochod wcale nie byl krajowy, tylko sprowadzony rok temu z Niemiec, przebieg też nie był udokumentowany. Klamstwa w tresci juz dyskwalifikowaly tego sprzedawce w mych oczach, ale postanowilem zapytać o to czy auto mialo jakies przygody blacharsko-lakiernicze. Wtedy Pan (zajmujacy sie zawodowo handlem samochodami) stwierdzil, ze nie wie. Na koniec sie na mnie obrazil i prawie rzucil sluchawka ot i tyle. Uznałem, że nie warto tam jechac.

Pozdrawiam i zalecam ostroznosc.


##############################################






Na forum należy bezwzględnie używać polskich znaków. Proszę poprawić post. Następnym razem będzie WARN

Pozdrawiam Myszka
Ostatnio zmieniony przez Myszka 1 Grudzień 2009, 13:48, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
 lukbud
Luk "Tatra" Łoker



Informacje
opolskie

LPG: Nie
Klub: Astra Club
Pomógł: 17 razy
Wiek: 37
Dołączył: 09 Maj 2008
Posty: 511
Skąd: Ozimek / OPO
Wysłany: 1 Grudzień 2009, 14:37   
   Moje auto: Opel Astra G


Tak jak się spodziewałem :)
 
 
     
 mauro



Informacje
lodzkie

LPG: Nie
Pomógł: 3 razy
Wiek: 38
Dołączył: 28 Kwi 2009
Posty: 356
Skąd: Łódź
Wysłany: 3 Grudzień 2009, 23:24   
   Moje auto: Bagażnik Flex Fix


Ale ładnie się prezentowała :) zresztą zdradził ją zagłówek :P
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Giełda » Kupię samochód » Corsa C
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.