Przesunięty przez: Kaszubski
6 Lipiec 2016, 11:38
Usuwanie odprysków z lakierow niemetalicznych.
Autor Wiadomość
 crash
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 4 Listopad 2009, 22:02   Usuwanie odprysków z lakierow niemetalicznych.

Witam i na wstępie przepraszam za painta ,ale najłatwiej było mi to poukładać właśnie tam.
Metoda nie jest wyszukana ,ale wiem ,że w pewnej części warsztatów usuwają w ten sposób rysy które czasami idą przez całe elementy. Czytając forum spotkałem sie z kilkoma osobami które szukały takiego info więc mając chwile trochę to wyjaśniam.

Sorki za błędy ,ale jak je zobaczyłem ,to już mi się niechciało tego poprawiać i pisać od nowa.

ps Jeśli się komuś to przyda to ew . mogę opisac podobną metodę usuwania rys z lakierów metaliczyn i tych ,które są pokryte clarem.
Ostatnio zmieniony przez PiotrK65 4 Listopad 2009, 22:05, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
 marces
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 5 Listopad 2009, 00:42   

Fajny opis , spoko projekcik. Ja polecam pastę G3 jest droższa ale naprawdę zakrywa drobne rysy świetnie nada się do spolerowania naprawionego miejsca lakieru. A następnie Politura SONAX-u i jest cacy.
 
     
 crash
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 5 Listopad 2009, 18:36   

Ogólnie używam g3 i g10 ,ale w przypadku ,gdy polerujemy ręcznie nie spisuje się tak jak powinna. Pozatym koszt tej pasty w najtańszej hurtowni we wroclawiu to 26 zł + gąbka co najmniej 18 zl (nie jakieś badziewie) przy czym jak ktoś niema polerki to raczej lipa z tego bedzie.
 
     
 Ziembol


Informacje
LPG: Nie
Wiek: 33
Dołączył: 20 Wrz 2010
Posty: 19
Skąd: Piła
Wysłany: 17 Październik 2010, 23:15   

Całkiem sprytne :) Z chęcią zobaczę jak postępować z metalikami :P
 
 
     
 glista14


Informacje
lubuskie

Wiek: 36
Dołączył: 26 Kwi 2010
Posty: 78
Skąd: Lublin
Wysłany: 20 Październik 2010, 10:10   

Fajny opisik na pewno się przyda. Co prawda na corsie nie mam rys, ale nissan dziewczyny już trochę przeszedł. Mam trochę lakieru bo zostało po zaprawkach, to sprawdzę tą metodę. Czekam na opis do metalików.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa B - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Corsa B » Karoseria » Usuwanie odprysków z lakierow niemetalicznych.
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.