Moja Corsunia :D
Autor Wiadomość
 Nikonen
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 26 Październik 2010, 23:17   

Lampy zawitają chyba w czwartek (dzięki bardzo za nie, wyglądają super:D) Spolerowany rant mam na 15" na letnich oponach, ale na zimę odpada, bo jak miałem te 15stki to zrobiły się mocne wżery, a clar`u nie chcę kłaść bo przy hamulcach na aluminium nie zbyt się spisuje na dłuższą metę.

Hondzina dojechała:D Okazało się, że nie ma płynu od sprzęgła, na trzeciej stacji znalazłem płyn hamulcowy i chodzi jak ta lala :D
 
     
 tnj86


Informacje
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 04 Wrz 2008
Posty: 31
Skąd: Ostrów WLKP
Wysłany: 27 Październik 2010, 08:29   

A no chyba że tak z tymi felgami ja ogólnie przygotowuje felgi na sezon typowo wiosenno letni, a na zimę jak wiadomo stalówki i zimówki ;] 14". No ale czekam na fotorelacje z felg ;]
 
 
     
 Nikonen
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 5 Listopad 2010, 16:20   

Po założeniu lamp i zimówek, Corsa wygląda tak (tylko jeszcze po poszerzaniu sierpy do poprawy):

 
     
 Cz@rek



Informacje
opolskie

Imię: Jarek
Pomógł: 2 razy
Wiek: 40
Dołączył: 22 Lip 2009
Posty: 163
Skąd: Opole
Wysłany: 5 Listopad 2010, 17:22   
   Moje auto: Corsa C 1.2 Black&Silver


Hmmm nie wiedziałem ze mamy na forum kolejna Corse"D" Black & White - a tak poza tym super się prezentuje dużo lepiej a niżeli na tych 15

PS. Może jakieś delikatnie przyciemnione szybki i przemalowanie na czarny mat oznaczeń na tylnej klapie
 
 
     
 Nikonen
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 5 Listopad 2010, 19:23   

Właśnie Wszyscy mówią, że na tych 14" lepiej, a mi się wydają jakieś takie małe;p (zimówki 14/55/185), ciemne szyby będą na pewno prędzej czy później, waham się tylko z "mocą" przyciemnienia, wstępnie: tylna szyba: 60-80%, tylne boczne: 80-100%, przednie boczne ~40%


Oznaczenia na klapie są czarne:)
 
     
 Finos
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 5 Listopad 2010, 20:08   

Nikonen napisał/a:
przednie boczne ~40%


I po dowodzie rejestracyjnym.
Koszt przeglądu po zabraniu dowodu 100 zł, a folie i tak trzeba będzie zerwać.

:buu2:
 
     
 Cz@rek



Informacje
opolskie

Imię: Jarek
Pomógł: 2 razy
Wiek: 40
Dołączył: 22 Lip 2009
Posty: 163
Skąd: Opole
Wysłany: 5 Listopad 2010, 20:19   
   Moje auto: Corsa C 1.2 Black&Silver


Finos ma racje z przodu minimum to 30% a znaczki fakt są czarne wydawało mi się ze są lekko chromowane. A te twoje 15 wybacz ale jak dla mnie strasznie stercza na boki te 14 są w sam raz
 
 
     
 Finos
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 5 Listopad 2010, 20:24   

Tylko zauważ ze przednie szyby są już minimalnie przyciemnione seryjnie i to jest to dopuszczalne 30%. Po prostu przednich szyb się nie przyciemnia jak się chce mieć dowód i tyle. Temat już był poruszany na forum.
 
     
 DAMIAN1991
Demon is always in memory



Informacje
slaskie

LPG: Nie
Imię: Damian
Pomógł: 27 razy
Wiek: 32
Dołączył: 25 Mar 2009
Posty: 870
Skąd: Pszczyna
Wysłany: 5 Listopad 2010, 22:31   
   Moje auto: Corsa Razy Dwa X12SZ i X12SZna Stożku z LPG


Corsa Teraz Wygląda Naprawdę świetnie :) A co do szybek można by delikatnie zrobić wszystkie Tak naprawdę tylko "zszarzyć" i będzie lala:)
 
 
     
 Nikonen
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 6 Listopad 2010, 00:04   

Finos napisał/a:
Tylko zauważ ze przednie szyby są już minimalnie przyciemnione seryjnie i to jest to dopuszczalne 30%. Po prostu przednich szyb się nie przyciemnia jak się chce mieć dowód i tyle. Temat już był poruszany na forum.


Nie pomyślałem w ten sposób, że seryjnie są już przyciemnione... troszkę to psuje mój plan, co nie zmienia faktu, że trzeba trafić na "upierdliwego" policjanta, żeby wziął za ciemne szyby dowód (jeździłem wcześniej e30, która miała piecowo przyciemnione szyby i mimo kilku-kilkunastu kontroli nie doczepili się...)


15" sterczą troszkę, ale auto klei się niesamowicie do drogi mimo seryjnego zawieszenia, natomiast na 14" na odpowiednim ET niestety traci stabilność... coś kosztem czegoś (teraz się czuje jakby mi wspomaganie założyli :D )
 
     
 Cz@rek



Informacje
opolskie

Imię: Jarek
Pomógł: 2 razy
Wiek: 40
Dołączył: 22 Lip 2009
Posty: 163
Skąd: Opole
Wysłany: 6 Listopad 2010, 01:12   
   Moje auto: Corsa C 1.2 Black&Silver


Nikonen napisał/a:
15" sterczą troszkę, ale auto klei się niesamowicie do drogi mimo seryjnego zawieszenia, natomiast na 14" na odpowiednim ET niestety traci stabilność... coś kosztem czegoś (teraz się czuje jakby mi wspomaganie założyli :D )

To może jakiś zawias tak max -30
 
 
     
 Andi



Informacje
LPG: Nie
Pomógł: 4 razy
Wiek: 43
Dołączył: 13 Wrz 2009
Posty: 154
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 9 Listopad 2010, 23:17   

Cytat:
Nie pomyślałem w ten sposób, że seryjnie są już przyciemnione... troszkę to psuje mój plan, co nie zmienia faktu, że trzeba trafić na "upierdliwego" policjanta, żeby wziął za ciemne szyby dowód (jeździłem wcześniej e30, która miała piecowo przyciemnione szyby i mimo kilku-kilkunastu kontroli nie doczepili się...)


Bo nie mieli prawa sie do czego doczepić. Przyciemnione piecowo szyby to zupełnie inna bajka niz folie. Ja osobiście niedawno robiłem folie u sibiebie w cb 80% przyciemnienia wszystkie 3 tylne. Jestem zadowolony bo przynajmniej w nocy jak cofam to spokojnie mozna cos dostrzec z tyłu a w dzień dodaja corsinie dodatkowego uroku. 100% przyciemnienia i juz nic nie zobaczysz...zwłaszcza jak zrobi sie szaro. Miałes okzje zobaczyc jak to wyglada u mnie w realu na spocie.
A swoja drogą fele prezentuja sie fajnie. Kawał dobrej roboty.
Pozdrawiam i powodzenia w dalszych modach.
 
 
     
 Nikonen
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 23 Grudzień 2010, 21:10   

Cz@rek napisał/a:
To może jakiś zawias tak max -30


Mimo, że uważam, że auto na lekkiej glebie wygląda lepiej, oraz, że lepiej wygląda,
to niestety moja Corsa często uczestniczy w wypadach leśnych/polnych i wszelakich gdzie czym wyższe auto tym lepiej:p

Teraz zresztą czas na troszkę inne wydatki, tj.:



Mała pamiątka po rajdzie "Świętego Mikołaja".
Dzisiaj rozkręciłem przód, na szczęście chłodnica cała, chociaż belka "przykleiła" ją do korektora:D
Postanowiłem cały pas przedni wspawać nowy, gdyż bierze go troszkę rdza, a skoro już rozkręcona jest...

Gdyby ktoś miał tanio do sprzedania Black Clear`y na przód to jestem chętny!!
No i zastanawiam się czy nową maskę malować na biało, czarno, czarny półmat czy [tylko się nie śmiejcie] czarną strukturę (taką jak zderzaki)

Mogę też wziąć za darmo zderzak po lifcie, ale troszkę popękany, więc nie wiem czy znajdę czas na zrobienie go, jeżeli tak, to zawita na Corsinie :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 2 
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa B - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Prezentacja naszych pojazdów » Moja Corsunia :D
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.