Przesunięty przez: Kaszubski
19 Marzec 2016, 13:37
Amortyzatory-Corsa B
Autor Wiadomość
 anetagau
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 4 Czerwiec 2008, 22:00   Amortyzatory-Corsa B

Witam. Mam takie pytanie. Ponieważ muszę wymienić amortyzatory, i chyba od razu najlepiej sprężyny polecacie jakąś konkretną firmę? rodzaj? nieukrywam kompletnie się na tym nie znam :D a ponieważ moje autko jest troszke stuningowane niestety tylko zewnątrz :) spoilery progi :) zależy mi żeby je troszkę podnieść do góry :) ktoś ma jakiś pomysł?
 
     
 lukasi525
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 5 Czerwiec 2008, 22:01   

kup normalne orginalne amory :mrgreen: a sprezyny mozesz zmierzyc i porownac z nowymi bedziesz wie :shock: dzial czy padly
 
     
 Grzegorz Zając
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 9 Czerwiec 2008, 08:37   

Witaj towarzyszu. Powiadasz amortyzatory ? Z własnego doświadczenia mogę Tobie doradzić - SACHS ADWANTARGE - (może pomyliłem pisownie). Są to amortyzatory dwururowe gazowe , więc technologia ok. jakość wykonania super. Po założeniu autko ciut się podniesie ponieważ są to twarde sztuki. Nie masz szans na schowanie trzpienia w rękach :-) , przejechałem na nich od nowości 140 tys km w 9 lat i nadal są w dobrym stanie. Warte swojej ceny.
 
     
 anetagau
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 9 Czerwiec 2008, 18:23   

a mam jeszcze jedna sprawe odnosnie amortyzatorow. Jadac po naszych rewelacyjnych drogach, prawie za kazdymn razem jak jest jakies wzniesienie (a zdarza sie to dosc czesto) tyl samochodu robi duze klaps.. po oponach :evil: slychac tylko taki zgrzyt... wiec :) wymieniac same amortyzatory czy rozejrzec sie tez za sprezynami?? :<
 
     
 Grzegorz Zając
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 11 Czerwiec 2008, 19:50   

Pytanko - jakie oponki posiadasz? tzn rozmiar? Podejrzewam koniec zywota amorków Twojej corsiczki ale bez próby organoleptycznej nic nie jestesmy sprawdzić :D
Mozna kupic tanio nowe spręzyny, niekoniecznie obnizające ale juz na amorki to ... nie załowac , nie załowac złociszków :mrgreen:
 
     
 Rizo
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 25 Czerwiec 2008, 16:21   

a ja jeszcze jedno pytanie mam bo też musze zmienic prawdopodobnie. Wiec tak - gazowe,olejowe czym sie różnią i które polecacie.
 
     
 anetagau
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 25 Czerwiec 2008, 19:15   

no wlasnie :) jakie najlepsze?? a co do opon to mam felgi 15
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa B - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Corsa B » Układ zawieszenia » Amortyzatory-Corsa B
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.