Przesunięty przez: Kaszubski
16 Lipiec 2016, 16:50
Agresywny wygląd
Autor Wiadomość
 wojtas_7


Informacje
podkarpackie

Wiek: 38
Dołączył: 07 Lut 2009
Posty: 229
Skąd: Sanok
Wysłany: 28 Październik 2009, 15:56   Agresywny wygląd

Witam
Posiadam corsę B i chciałbym jej nadać bardziej agresywny wygląd poprzez przednie lampy...
Czy można tylko dokupić brewki i lampy typu angel eyes?
A gdyby już kupić te brewki to czy tylko są takie półokrągłe czy na prosto...
 
 
     
 Adzi
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 28 Październik 2009, 16:41   

Dla mnie brewki to wiejski tuning style.. Jeśli chcesz naprawdę dodać troszkę agresywności swojej cosi to postaraj się o przedłużoną maskę- o wiele lepiej to wygląda, lampy angel'ki albo arteb'ki, gleba no i jakieś felgi. Tyle wystarcza :) :witat:
 
     
 Jasioracek



Informacje
LPG: Nie
Pomógł: 1 raz
Wiek: 34
Dołączył: 08 Mar 2009
Posty: 118
Skąd: Racibórz
Ostrzeżenia: ( 2/3 )
Wysłany: 28 Październik 2009, 16:45   

Popatrz na inne auta to będziesz wiedział
 
 
     
 holek2008



Informacje
dolnoslaskie

LPG: Nie
Wiek: 40
Dołączył: 09 Paź 2009
Posty: 24
Skąd: zgorzelec
Wysłany: 28 Październik 2009, 17:01   

Mam pytanie ją mam taky corse b tylko że to jest nafta a nie benzyna czy można dizla też troszku tuningowac czy to będzie wiocha
 
 
     
 spidan
Zasłużeni
Beatka + 29.10.2010



Informacje
dolnoslaskie

LPG: Tak
Klub: Astra Club
Pomógł: 29 razy
Wiek: 46
Dołączył: 24 Maj 2008
Posty: 993
Skąd: Zgorzelec
Wysłany: 28 Październik 2009, 17:06   
   Moje auto: ASTRA G


holek2008 napisał/a:
Mam pytanie ją mam taky corse b tylko że to jest nafta a nie benzyna czy można dizla też troszku tuningowac czy to będzie wiocha


hołek o co Ci chodzi??? Pisz po Polsku, nie rób NAM wstydu :(
 
 
     
 marces
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 28 Październik 2009, 17:19   

:ojh2: dziwny temat

Agresywny wygląd corsie , gleba przodu , tył nieco wyżyj czarne lampy czarna maska , ewentualnie ten brzydki bedlook , ale jako przedłużenie maski
 
     
 Smalcyk



Informacje
mazowieckie

LPG: Nie
Wiek: 36
Dołączył: 11 Lip 2009
Posty: 33
Skąd: płock
Ostrzeżenia: ( 1/3 )
Wysłany: 28 Październik 2009, 17:46   

Adzi napisał/a:
Dla mnie brewki to wiejski tuning style.. Jeśli chcesz naprawdę dodać troszkę agresywności swojej cosi to postaraj się o przedłużoną maskę- o wiele lepiej to wygląda, lampy angel'ki albo arteb'ki, gleba no i jakieś felgi. Tyle wystarcza :) :witat:



dobrze gada polać koleżance :piwo:
 
 
     
 Zyzio
Zasłużeni
LukBud ajm jór fader


Informacje
slaskie

LPG: Tak
Imię: Krzysiek
Pomógł: 12 razy
Wiek: 42
Dołączył: 19 Mar 2009
Posty: 431
Skąd: Mikołów
Wysłany: 28 Październik 2009, 17:53   
   Moje auto: VW Golf 4


tak szczególnie z tym bad lockiem to kolega może się pożegnać z dowodem rejestracyjnym przy lepszej kontroli drogowej nie wspominając o przeglądzie na stacji kontroli pojazdów (chyba że ma znajomości) polecił bym dobrze przeglądnąć net a na pewno znajdziesz tam corse na której możesz się wzorować (polecam jak większość arteby ....gleba według uznania nasze drogi nie są za rewelacyjne ;) fajna felga 16 lub 16 na tył jakieś clear-y i będzie dobrze :)
 
 
     
 wojtas_7


Informacje
podkarpackie

Wiek: 38
Dołączył: 07 Lut 2009
Posty: 229
Skąd: Sanok
Wysłany: 28 Październik 2009, 19:06   

Dzięki za odpowiedzi ale mam już aluski,corsa ma kolor czarny więc jest ok,z tyłu też jest ok.
Chodzi mi tylko o przód.Mówicie że przedłużona maska tak?A niby skąd ją wziąść i czy przez to nie zostałby mi zatrzymany dowód rej.?
 
 
     
 holek2008



Informacje
dolnoslaskie

LPG: Nie
Wiek: 40
Dołączył: 09 Paź 2009
Posty: 24
Skąd: zgorzelec
Wysłany: 28 Październik 2009, 19:28   

Spidan ok w takim razie będę robił tuning zobaczysz w maju
 
 
     
 Adzi
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 28 Październik 2009, 19:32   

Możesz sam ją zrobić, a jeśli Ci się nie chce bawić to poszukaj na allegro albo napisz na forum, może akurat ktoś będzie miał na stanie. Dowód mogą Ci zabrać jeśli lampy są za bardzo zasłonięte przez naciągnięta maskę- wiadomo, musisz coś widzieć na drodze ;) (chyba dobrze piszę? :P )
 
     
 marces
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 28 Październik 2009, 19:48   

Więc tak bedlook to albo brewki albo przedłużenie maski które robi się u blacharza wygląda to tak
Kod:
http://www.furious.pl/article/opelcorsa/corsa1.jpg


No i właśe za takie coś mogą zawinąć dowód , tak samo jak i za brewki ( a dwa że brewki wyglądaja nie estetycznie i wogóle do bani )

Jak masz czarną corsę to ja proponuje zrobić z niej tak zwanego bandyte ... czyli wszystko w czerń. Arteby black ok ale lepiej będzie się prezętować na zwykłych kloszach z czarnym wnętrzem. Tak jak to jest u mnie.
 
     
 cwirus88



Informacje
LPG: Nie
Dołączył: 14 Cze 2009
Posty: 67
Skąd: Świętochłowice
Wysłany: 28 Październik 2009, 21:35   

holek2008 napisał/a:
Spidan ok w takim razie będę robił tuning zobaczysz w maju


Po twoim stylu pisania wnioskuję że będzie to fura roku :uuu: :krzesłem: :wstyd:

Co do niebieskich - jak mają zły dzień to przyczepią się do koloru nadwozia i... po dowodzie. Ja przypominam że jeździłem czymś co raczej nie miało prawa jeździć po drodze i kilka kontroli przeżyłem bez problemu.

Co do meritum tematu - corsie by agresywnie wyglądała wystarczy lekki badlook, gsi front, fajna felga, gleba, lotka i już się prezentuje bardzo miło.
 
 
     
 Dawwwidek



Informacje
podkarpackie

Wiek: 37
Dołączył: 17 Wrz 2008
Posty: 18
Skąd: Jasło [RJS]
Wysłany: 28 Październik 2009, 23:23   

wojtas_7 jak będziesz miał szczęście to znajdziesz na allegro.pl albo szrot [wątpliwe],
ale najpewniej iść bo blacharza-lakiernika i wytłumaczyć mu o co Ci chodzi,
ewentualnie wydrukuj zdjęcie i pokaż mu.
Wg mnie angel eyes nie pasują do CB, ale tj tylko moje zdanie. A pomysłu na swoją Corsę szukaj kolego w główce ;) nie plagiatuj ;p
 
 
     
 PrzemoXE
[Usunięty]

Informacje
  Wysłany: 31 Październik 2009, 11:11   

Witam. Corsa dobrze wygląda na glebie i czarnych stalówkach, toyo 195/50/15 z tym że przednie kola ustawione są w lekkim negatywie -1, -1.5. Miałem tak u siebie i wyglądalo to groźnie :wstyd: , do tego przednie lampy z czarnymi wkładami i gładką szybką, na tył lampy black mhw. Dodam że możliwość ustawienia negatywu dawal mi gwint supersporta, nie rozwiercalem żadnych otworow. Czarny, mocno połyskujacy metalik i przyciemnione na fioletowo tylnie szyby, było naprawde git. Bez brewek i siateksów i ble ble ble. Pozdro! :piwo:
 
     
 marces
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 31 Październik 2009, 11:20   

PrzemoXE. no to co poradziłeś , jest naprawde spoko...
 
     
 holek2008



Informacje
dolnoslaskie

LPG: Nie
Wiek: 40
Dołączył: 09 Paź 2009
Posty: 24
Skąd: zgorzelec
Wysłany: 7 Listopad 2009, 19:23   

cwirus88 nic nie mówię ale chce wlorzyć trochę siana w autko. :fkc: więcej chyba staram się o auto niż o dziewczynę.



##################################





Poprawiłam Ci ten post, bo pozjadałeś polskie znaki. Jedno słowo sam poprawisz.
Ostatnio zmieniony przez Myszka 9 Listopad 2009, 11:06, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa B - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Corsa B » Tuning optyczny i mechaniczny » Agresywny wygląd
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.