Przesunięty przez: Kaszubski
16 Marzec 2016, 13:29
proszę oceńcie
Autor Wiadomość
 eupeus


Informacje
dolnoslaskie

Wiek: 41
Dołączył: 24 Maj 2010
Posty: 9
Skąd: Lubiechowa
Wysłany: 24 Maj 2010, 19:55   Proszę o inspekcję

Witajcie !!!
Proszę zerknijcie na ten model co o nim sądzicie. Jestem z Jeleniej Góry i do Konina mam kawał drogi. Czy jest u Was taka opcja sprawdzenia auta przez kogoś z okolic, bądź też pomoc przy zakupie ?
Niestety dysponuje TYLKO :ojj: 6 tysiącami, wiem że nie poszaleje w tej kwocie, ale mimo wszystko liczę na pomoc. Autko mogę kupić z województwa dolnośląskiego bądź województw przylegających.
Tu jest ta z Konina
http://www.otomoto.pl/ind...ow&id=C13287162
myślałem jeszcze o tej:
http://www.otomoto.pl/ind...ow&id=C13082664
Naturalnie jeśli coś macie godnego uwagi czekam na propozycje.
Pozdrawiam i czekam na info.
Jarek
 
 
     
 PiotrK65
i Beatka na zawsze



Informacje
pomorskie

Pomógł: 9 razy
Wiek: 58
Dołączył: 14 Lis 2008
Posty: 386
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 24 Maj 2010, 20:06   

Z przedstawionych propozycji to na pewno wersja z linku drugiego nie pochodzi z roku 1998. Zderzaki są przedliftowe... zarówno przedni jak i tylny. Te zderzaki były w Corsach do lipca 1997 roku.

corsa z linku pierwszego była bita w przód... zwróć uwagę na szpary między reflektorem a maską... po stronie kierowcy te szpary są zdecydowanie szersze.

To tak na szybko nie miałem czasu bliżej przyjrzeć się zdjęciom
 
 
     
 Finos
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 24 Maj 2010, 20:20   

Tą drugą, 1.2 odpuściłbym sobie ze względu na moc. Na naszym jeleniogórskim terenie 45KM to zbyt mało. Na miasto jeszcze może, ale gdzieś obok, po górkach, będzie brakowało Ci mocy. Poza tym ten rocznik mnie dziwi niby 98 czyli powinna być już po lifcie a jest przed. Poza tym w środku już widać mocno ten przebieg. :uuu: Lewy próg, z przodu - coś było zamalowane? Rdza?


Ta pierwsza, jak by maska była źle spasowana. Listwa na prawych drzwiach krzywo przyklejona. Jakieś wkręty w tapicerce w środku.

Ogólnie nie pojechałbym oglądać ani jednej ani drugiej. Corsę w dobrym stanie nie jest łatwo kupić, trzeba uzbroić się w cierpliwość. Pilnuj forum bo czasem ludzie od nas sprzedają fajne okazy. Ale jak już kupisz to zapraszam na nasze spoty w Jeleniej Górze.
Jakiś miesiąc temu była fajna 1.2 w JG, po Niemczech, bez dzwonu, ale poszła w ciągu dwóch dni. Komisy w JG też omijaj szerokim łukiem.
 
     
 eupeus


Informacje
dolnoslaskie

Wiek: 41
Dołączył: 24 Maj 2010
Posty: 9
Skąd: Lubiechowa
Wysłany: 24 Maj 2010, 21:23   

Dzieki za pierwsze trafne spostrzeżenia, znając życie już bym pędził kawał drogi i pewnie na darmo. Finos mam do Jeleniej 18 km mieszkam koło Świerzawy wiec jakby trafiło by Ci się coś godnego uwagi proszę daj info, 15 min i jestem :) autko ma być dla mojej kobietki i dojazdy przez kapele faktycznie z silnikiem 1.2 troche kiepsko widzę. Czekam na jakiekolwiek informacje i raz jeszcze dziękuję.
Pzdr
 
 
     
 Finos
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 24 Maj 2010, 21:27   

Spoko, jak coś będę widział to dam znać.
 
     
 eupeus


Informacje
dolnoslaskie

Wiek: 41
Dołączył: 24 Maj 2010
Posty: 9
Skąd: Lubiechowa
Wysłany: 26 Maj 2010, 09:53   

Finos napisał/a:
Spoko, jak coś będę widział to dam znać.


Cześć Finos !! Powiedz czy dostajesz moje wiadomości na PW bo nie wiem czy dochodzą, mam jakiś problem z odpisaniem, cały czas siedzą w skrzynce "do wysłania".
 
 
     
 eupeus


Informacje
dolnoslaskie

Wiek: 41
Dołączył: 24 Maj 2010
Posty: 9
Skąd: Lubiechowa
Wysłany: 27 Maj 2010, 06:02   proszę oceńcie

Witam ponownie !!!

Ja z uporem maniaka dalej siedzę i wertuje. Chciałem być widoczny więc założyłem nowy temat i mam nadzieję że Moderatorzy za to mnie oszczędzą. Jeśli macie odrobinę czasu i ochoty to proszę zerknijcie na te ślicznoty i dajcie swoje opinie. Dla mnie w zasadzie każda wygląda super, ale Wy :) to już inne oko !!!

1. http://www.otomoto.pl/ind...ow&id=C13356117
2. http://www.otomoto.pl/ind...ow&id=C13357713
3. http://www.otomoto.pl/ind...how&id=C9219305
4. http://www.otomoto.pl/ind...ow&id=C13341651

Błagam tylko nie mówcie że widać że każda bita bo się pochlastam. Czekam na info. PZDR
 
 
     
 Nadhira



Informacje
dolnoslaskie

LPG: Nie
Imię: Gosia
Pomogła: 3 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 25 Maj 2009
Posty: 163
Skąd: Wrocław
Wysłany: 27 Maj 2010, 08:49   
   Moje auto: Opel Corsa 1.7 DTI


Hmmm mi osobiście nie podoba się to, że tylko pod linkiem nr 3 jest zdjęcie silnika... W linku nr 2 nie ma prawie żadnych info..
Zdjęcia wyglądają ok, ale niestety nie wszystko można zobaczyć na zdjęciu, najlepiej gołym okiem.
Tak więc generalnie dla mnie najbardziej ok wygląda 3.
 
 
     
 Nikonen
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 27 Maj 2010, 09:04   

1. Szkoda, że zdjęcia są zrobione na mokrym aucie, opis faktycznie zachęca, na pierwszy rzut oka wygląda na ładniutką...
2. W drugiej już wszystko aż tak pięknie nie wygląda i nie pasuje idealnie do siebie, ale jest ok, na plus poduszka i elektryczne szyby
3. Duża cena jak za golasa 1.2
4. Jak na moje była w tył uderzona, więc dziwi mnie dopisek "bezwypadkowa", pokrowce na siedzeniach straszą, za to wyposażenie najlepsze.


Z tych chyba numer 1 wygląda najlepiej..
 
     
 Finos
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 27 Maj 2010, 12:00   

1 - Dla mnie na + ze Corsa z Polski, Resztę o niej powiedziałem Ci już przez telefon.
2 - Jak by trochę zniszczony lakier, brak znaczka Opla z przodu (pewnie ukradli).
3 - 1.2, wersja przejściowa przed pełnym liftem. Nie za ta kasę.
4 - walona z tyłu, zderzak przed liftem. Do poprawek lakierniczych. Pokrowce nie muszą oznaczyć nic złego.

Ogólnie 1 albo 2. Ale tak jak powiedziałem Ci przez telefon. Ja bym oglądał 1.
 
     
 eupeus


Informacje
dolnoslaskie

Wiek: 41
Dołączył: 24 Maj 2010
Posty: 9
Skąd: Lubiechowa
Wysłany: 27 Maj 2010, 12:55   

W takim razie jadę jutro oglądać nr 1 do Wrocławia, 3 i 4 raczej z miejsca już odpadają, a 2 z Zielonej Góry ? Gadałem z gościem to za bardzo nie wie co sprzedaje, mówi ze 2 właściciel, ale nawet nie wie z którego miesiąca jest auto no i jakieś "malutkie" jak to nazwał ogniska rdzy na drzwiach i klapie. Tą z 1 natomiast zachwalał niesamowicie (ale to raczej normalne), ponoć nie ma mowy o rdzy, przebieg potwierdzony książką, tradycyjnie jeździł dziadek i tak dalej. Ogólnie same superlatywy, ale to się okaże jutro na miejscu.
Naturalnie jak dojdzie do zakupu to pochwalę się ślicznotą i tak jak zapraszał mnie FINOS 12 czerwca może spotkamy się na zlocie w Jeleniej.
Pzdr

[ Dodano: 28 Maj 2010, 06:10 ]
WITAM !!!

Temat można zakończyć >>> furmanka w garażu :)

Pragnę z tego miejsca wszystkim BARDZO podziękować za pomoc !!! Naprawdę bardzo mi pomogliście, bez was na bank tak by to nie wyglądało. Szczególne podziękowania należą się dla kolegi FINOS który pomógł mi bardzo. W ogóle FKC to bardzo przyjazne miejsce !!!
Naturalnie z biegiem czasu pochwale się autkiem tylko dajcie mi się trochę ogarnąć, bo teraz tylko praca,praca... mam nadzieję również iż będzie mi dane spotkać się z Wami na zlocie. JESZCZE RAZ DZIĘKUJĘ :hurra:
POZDRAWIAM

ps.
zapomniałbym, zakupiony pojazd nr 1
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Giełda » Kupię samochód » Corsa B
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.