Przesunięty przez: Kaszubski
6 Maj 2017, 18:33
Pogaduchy trójmiejskie
Autor Wiadomość
 evalla


Informacje
pomorskie

LPG: Nie
Dołączyła: 01 Wrz 2009
Posty: 30
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2 Styczeń 2010, 12:27   

nie mówię nie :)

[ Dodano: 16 Styczeń 2010, 11:34 ]
zaczynam na własnej skórze przekonywać się że samochód to skarbonka.

Byłam u mechanika umówić się na wymianę tarcz hamulcowych a on dopatrzył się że i rozrząd trzeba wymienić, i uszczelka pod głowicą zaczyna przeciekać.... za wszystko wstępnie( bo pewnie po robocie cena bedzie inna) zaśpiewał 1300 zł. Czyli 1/4 wartości samochodu.... :smutas:

[ Dodano: 27 Styczeń 2010, 22:09 ]
Coś kiepsko w rankingu wypadamy. Trzeba głosować! ;)
http://fanklubmoto2010.au...fan-klub-corsa/
 
 
     
 marces
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 29 Styczeń 2010, 00:14   

A może pokażesz się na spocie ? Już jedna nowa osoba z Gdyni była i oby przybywała częściej. Mam nadzieje że niedługo zacznie się akcja z ulotkami to może powiększy się nasze grono. Dzisiaj rozmawiałem z kolego z Astra Klub Polska i zaprsza nas na ich spoty co czwartek o godzinie 20:00 w Galerii Przymorze. On zadelklarował się że wpadnie do nas ! tak że coś się znowu zacznie dziać. A tak apropo co z ekipą Opla 24?
 
     
 evalla


Informacje
pomorskie

LPG: Nie
Dołączyła: 01 Wrz 2009
Posty: 30
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 29 Styczeń 2010, 06:07   

z chęcią bym się pokazała, ale w tygodniu nie ma mnie w Trójmieście, a w niedzielę jak jest spot to siedzę w pociągu. Dlatego głosowałam za sobotą ;)
 
 
     
 dawpio



Informacje
pomorskie

LPG: Nie
Pomógł: 5 razy
Wiek: 33
Dołączył: 08 Sty 2010
Posty: 131
Skąd: Gdynia/Rekowo Górne
Wysłany: 29 Styczeń 2010, 19:23   
   Moje auto: VW Passat B4 1,9 TDI


Ostatnio nie mogłem być na spocie, ale teraz będę na 100% ;)
 
 
     
 robsien
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 11 Luty 2010, 19:54   

Hejka. Nadeszła wiekopomna chwila. Mieliśmy okazję zakupić z żoną inne, większe auto i chcielibyśmy sprzedać naszą corsę. Ciężko się z nią rozstawać, ale jedno auto nam wystarczy. Do rzeczy: corsa b '96r. 1.4 16V w bardzo dobrym stanie. Zadbana. Na bieżąco naprawiałem usterki. Jestem jego pierwszym właścicielem w kraju. Ściągnięta z Niemiec. Czarna, szyber dach, wspomaganie kierownicy, dwie poduszki powietrzne. Ostatnio (dwa tygodnie temu) wymieniony rozrząd, uszczelka pod pokrywą zaworów, wahacze, świece, końcówki drążków, gumy przegubów. Oczywiście po wymianie drążków, zbieżność została ustawiona. Wcześniej wymienione: zrobione podłużnice, obniżone zawieszenie, kolektor wydechowy na tzw. baran 4-2-1, wydech podwójny ulter sport, Przyciemnione tylne, boczne szyby. Skóra na kierownicy założona przeze mnie :) Zegary z obrotomierzem od opla tigry. Przebieg na nich około 230 tys. Oryginalny przebieg o około 100tys. mniej. Świadczy o tym naklejka po wymianie rozrządu około rok temu. Nic nie cieknie, silnik chodzi równo. Corsa stoi teraz na stalowych felgach z oponami zimowymi. Do kompletu dodaję alufegi z oponami letnimi w bardzo dobrym stanie. Dodaję również radio z cd pioneer. Moja cena: 4000 tys. dla osób w FKC trójmiasto. Chętnych zapraszam na jazdę próbną. Zdjęcia mogę wysłać na maila, bo nie wiem jak się je tutaj wkleja :ojj: Mój numer tel. 696 051 062. Pozdrawiam
 
     
 andrzej_m55


Informacje
pomorskie

LPG: Tak
Dołączył: 14 Lis 2009
Posty: 26
Skąd: Gdynia
Wysłany: 11 Luty 2010, 20:10   

Witam po małej nie obecności. 14-tego wybieram się do was.
Liczę na to że dojadę
 
 
     
 marces
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 11 Luty 2010, 20:53   

Musze przyznać robert smutna sprawa :( ... ale takie jest życie. Autko jak najbardziej polecam , niechcesz może sprzedać lub zamienić jakiś gratów np. liczniki od Tigry bym dał moje za twoje skoro i tak sprzedajesz A u Ciebie to plug and play ( o ile masz linke do licznika ? )

Andrzeju zapraszamy zapraszamy
 
     
 robsien
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 11 Luty 2010, 21:34   

marces, zegary dodają uroku wnętrzu. Chcę sprzedać wszystko tak jak jest. Oczywiście jak w końcu będzie pasować to na jakimś spocie się pojawimy :)
 
     
 PiotrK65
i Beatka na zawsze



Informacje
pomorskie

Pomógł: 9 razy
Wiek: 58
Dołączył: 14 Lis 2008
Posty: 386
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 11 Luty 2010, 22:02   

robsien no cóż trudno... :ojh2: Wasza decyzja. Mam tylko nadzieję, że polecisz nowemu nabywcy nasz klubik i oczywiście serdecznie zapraszamy na spoty... nieważne jakim autkiem.
 
 
     
 marces
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 11 Luty 2010, 22:33   

No ok szkoda ;p Ale zgadzam się ze wszystkim co Piotr napiszał !
 
     
 robsien
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 12 Luty 2010, 06:14   

Oczywiście, że polecę FKC. Sam z chęcią bym nadal przyjeżdżał na spoty, ale godzina na razie w ogóle nie pasuje. Jak coś się zmieni, dam znać. Pozdrawiam
 
     
 sylwester27



Informacje
pomorskie

LPG: Tak
Pomógł: 2 razy
Wiek: 43
Dołączył: 22 Paź 2008
Posty: 44
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 12 Luty 2010, 18:16   

Robsien nie sprzedawaj!!!!! nie sprzedawaj !!! zostań z nami !!!!!!!!!!!!!!!!!!! :hurra:
 
 
     
 evalla


Informacje
pomorskie

LPG: Nie
Dołączyła: 01 Wrz 2009
Posty: 30
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 13 Luty 2010, 21:34   

ja próbuje dalej ulepszać moją Crosinkę. Dziś dostała radio Kenwooda KDC-W4044U. Radio fajnie gra,ale wiadomo że przy fabrycznych głośnikach nie pokazuje na co go stać. No i moje pytanie: jakie głosniki do drzwi ? Nie należę do grupy wybrednych audiofilów... ;)
Przyszłościowo oczywiście chciałabym głośniki do tyłu. Ale póki co chciałabym zamontować antenę zew bo mam tylko wew naklejaną.
Dużo przy tym jest roboty ? Może znacie jakiś warsztat który to dobrze i w miarę tanio zrobi w Gdańsku ?
 
 
     
 marces
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 14 Luty 2010, 00:55   

Jaśkowa Dolina 73 Audio expert Alarmy&car audio , mi robią tanio ;p niewiem jak normalnie ale napewno doradzą jakie głośniki na przód ja mam magnaty które kosztowały 119zł w media markt polecam !
 
     
 evalla


Informacje
pomorskie

LPG: Nie
Dołączyła: 01 Wrz 2009
Posty: 30
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 14 Luty 2010, 10:06   

anteny też montują ?
A co trzeba zrobić żebydostać Twoje ceny ?;)
 
 
     
 marces
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 14 Luty 2010, 14:39   

Trzeba mieszkać tam gdzie mieszka pracownik hehe ;p wszystko Ci tam zrobią.
 
     
 pucinmz



Informacje
pomorskie

LPG: Nie
Pomógł: 2 razy
Wiek: 40
Dołączył: 12 Wrz 2009
Posty: 91
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 14 Luty 2010, 15:03   
   Moje auto: Vectra C


Podzielam zdanie Marcesa, że ci faceci znają się na wszystkim co związane z elektryką. Audio u nich to istna rewelacja...byłem u nich z ostatnią usterką ze spotu sprzed tygodnia :) i na własne uszy słyszałem jak kończyli montaż audio u jednego kolesia. Dodam jeszcze, że Koleś naprawił mi Centralny i radio w 5 min. :) z czego 30 sek. to włożenie bezpiecznika w odpowiednie miejsce a pozostały czas to tylko dopięcie kabli :)
 
 
     
 PiotrK65
i Beatka na zawsze



Informacje
pomorskie

Pomógł: 9 razy
Wiek: 58
Dołączył: 14 Lis 2008
Posty: 386
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 17 Luty 2010, 17:37   

Przypominam, że kolejny spot regionalny odbędzie się w Galerii PRZYMOPRZE - parking podziemny (w rogu po prawej od wjazdu) w dniu 21.02.2010 godz. 18.00.
 
 
     
 andrzej_m55


Informacje
pomorskie

LPG: Tak
Dołączył: 14 Lis 2009
Posty: 26
Skąd: Gdynia
Wysłany: 17 Luty 2010, 19:29   

Przyjadę i mam nadzieję że będę wcześniej. Bez błądzenia
PiotrK65, dowiedz się o tej współpracy
 
 
     
 PiotrK65
i Beatka na zawsze



Informacje
pomorskie

Pomógł: 9 razy
Wiek: 58
Dołączył: 14 Lis 2008
Posty: 386
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 18 Luty 2010, 18:41   

Zrobiłem dzisiaj małe porządki w dziale... usunąłem tematy o imprezach które już są nieaktualne.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu Strona 5 z 14 
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Witamy w klubie! » Grupy FKC » Grupa pomorskie » Pogaduchy trójmiejskie
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.