Przesunięty przez: Kaszubski
6 Maj 2017, 17:33
Pogaduchy trójmiejskie
Autor Wiadomość
 pablo731



Informacje
pomorskie

LPG: Tak
Wiek: 32
Dołączył: 08 Lut 2009
Posty: 59
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 30 Listopad 2009, 16:59   

Może oprócz spotów zrobilibyśmy jakiś wypad, bo widzę że jak na razie nie ma chętnych na gokarty, w sumie się nie dziwie bo jest to dosyć droga zabawa, ale moglibyśmy wyskoczyć gdzieś np na łyżwy moglibyśmy też wynająć sale pograć w piłę. Teraz oczekuję na jakieś pozytywne odpowiedzi od Was ;)
 
 
     
 marces
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 30 Listopad 2009, 17:14   

Ile takie wynajęcie sali żeby w piłkę pograć myślę że max na godzinkę. ?

Jak dla mnie każda propozycja jest spoko , bo żeczywiście nudne robią się te spoty.
W sobotę można by gdzieś wyskoczyć , niewiem czy ktoś się orientuje ale w Gdyni jest muzeum motoryzacji może tam by się skoczyło !

http://www.gdynskie-muzeum-motoryzacji.pl/
 
     
 pablo731



Informacje
pomorskie

LPG: Tak
Wiek: 32
Dołączył: 08 Lut 2009
Posty: 59
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 30 Listopad 2009, 17:23   

Na Niedźwiedniku za wynajęcie sali na 2 godziny kosztuje 50 zł. Godzina szybko mija i się nie opłaca, myślę że jakby pojechałoby się i pogadało że np że wynajęcie sali dla klubu to może nawet taniej byłoby. Jeśli chodzi o łyżwy to wiem że lodowisko jest na parkingu reala na Osowej za darmo ( jutro jadę zobaczyć jak to wygląda). Gdyńskie Muzeum Motoryzacji uważam że też bardzo ciekawy pomysł. Trzeba jakoś ożywić te nasze spotkania, może gdyby były jakieś atrakcje to na pewno więcej ludzi by chciało przyjeżdżać
 
 
     
 marces
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 4 Grudzień 2009, 18:08   

Więc tak powstał nowy rok gokartowy na który chciał bym abyśmy się wybrali. Byłem tam dzisiaj z pablo731, mega wpożądku właściciel wszystko nam opowiedział gokarty mają 9KM mocy. Co daje im miano najszybszych w 3City. Ceny są w miarę przystępne. 30zł/8min Jest to w Gdyni zjeżdżając z obwodnicy przy TESCO skręcamy w lewo ( nie w prawo w miasto ) i jedziemy jakieś 1,5 km po lewej stronie stoją stare zniszczone budynki POLIFARMU tam skręcamy. W tą niedziele jest tam impreza mikołajkowa każdy przebrany za mikołaja ma 20% zniżki więc fajnie by było się wybrać !

oto fotki;

 
     
 evalla


Informacje
pomorskie

LPG: Nie
Dołączyła: 01 Wrz 2009
Posty: 30
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 7 Grudzień 2009, 00:11   

kontynuując z wątku spotów (grzecznie przeniosłam się na pogaduchy ;) ) konsulium mechaników amatorów stwierdziło że powodem tego że moja corsinka odmówiła współpracy jest albo filtr albo pompa paliwa. Oczywiście bez wizyty u znachora się nie obędzie... no i właśnie pytanie ile taka zabawa (robocizna i części ) może kosztować ? Chodzi o rząd wielkości bo nie wiem czy już na wstępie nie pójdę z torbami. Gdzie w Gdańsku najlepiej to zrobić ? żeby nie trafić na jakiegoś mechanika który wymieni dobre częsci na dobre ;)
 
 
     
 sylwester27



Informacje
pomorskie

LPG: Tak
Pomógł: 2 razy
Wiek: 42
Dołączył: 22 Paź 2008
Posty: 44
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 7 Grudzień 2009, 21:56   :)

Jeżeli jest to filtr paliwa to koszt filtra to około 30 zł a nowa pompa paliwa to koszt od 140 zł wzwyż .Najlepiej niech ci sprawdzi to ktoś co się troszkę zna bo pojedziesz do warsztatu to skasują cię tam ostro a okaże się, ze to może jakaś pierdoła a po co płacić w ciemno. :krzyk:

[ Dodano: 7 Grudzień 2009, 22:02 ]
A jeszcze przydałoby się sprawdzić świece i przewody wysokiego napięcia jeżeli nie chce odpalić. Nie wiem jakie masz objawy?.Napisz coś więcej :uuu:
Ostatnio zmieniony przez sylwester27 8 Grudzień 2009, 08:44, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
 evalla


Informacje
pomorskie

LPG: Nie
Dołączyła: 01 Wrz 2009
Posty: 30
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 8 Grudzień 2009, 06:39   

No właśnie cała reszta była chyba sprawdzana i stanęło na tym że to pewnie filtr lub pompa. No chyba że jednak nie ;)

Od kwietnia był to samochód raczej krótkodystansowy. W weekend zrobiłam nią 200 km. Przed wyjazdem zatankowałam (miała jakieś 10 litrów w baku) do pełna. Po przejechaniu 140 km, jak ją zgasiłam to przy starcie odmówiła współpracy. Odpaliła po tym jak odkręciłam wlew paliwa i 'przewietrzyłam' bak.

Ale po przejechaniu 2 km, po tym jak ją zgasiłam już nie chciała odpalić. Objawy są takie że jak próbuje ją chyba uruchomić to kręci, dostaje obroty takie że powinna zaskoczyć, ale nic z tego. Po tym jak po przejażdzce 2 km nie chciała odpalić zostawiłam ją w spokoju na noc i jak postała przez noc to po potrzymaniu jej na zapłonie 20-30 sek, odpaliła. I w ciągu dnia odpalała za każdym razem (zawsze czekam ok. 20 sek z włączonym zapłonie - światła, nawiew, radio etc wyłączone).
 
 
     
 west
Zasłużeni
widoczni.org



Informacje
wielkopolskie

LPG: Nie
Imię: Bartek
Pomógł: 43 razy
Wiek: 41
Dołączył: 12 Gru 2007
Posty: 1485
Skąd: Księstwo Poznańskie
Wysłany: 8 Grudzień 2009, 08:03   
   Moje auto: Porshe 911


przepływ paliwa, może filtr zapchany smrodylami...
gdyby padła pompa paliwa to byś nie odpaliła, ani na ciepłym ani na zimnym silniku
 
     
 evalla


Informacje
pomorskie

LPG: Nie
Dołączyła: 01 Wrz 2009
Posty: 30
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 8 Grudzień 2009, 18:05   

no mam nadzieję że na tym się skończy i dziewczyna będzie mi się sprawować na medal :) Dzięki :) Tylko gdzie najlepiej pojechać ?
 
 
     
 sylwester27



Informacje
pomorskie

LPG: Tak
Pomógł: 2 razy
Wiek: 42
Dołączył: 22 Paź 2008
Posty: 44
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 8 Grudzień 2009, 22:19   

Ja miałem kiedyś podobną sytuacje w innym aucie i okazało się że szczotki nie miały już sił zakręcić autem. Najlepiej podjedź z kimś bo inaczej mogą tobie powiedzieć że masz tyle do wymiany i na koszta narazić . We Wrzeszczu na ul. Chrobrego róg Kopalnianej jest naprawa gaźników a Ty podjedź do zakładu obok. Jest tam duży szyld Mobil 1. Osobiście korzystałem zn tego kilka razy i polecam.
 
 
     
 evalla


Informacje
pomorskie

LPG: Nie
Dołączyła: 01 Wrz 2009
Posty: 30
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 14 Grudzień 2009, 20:55   

diagnoza niejednoznaczna.
Albo czujnik Halla albo pompa paliwa. Problem z zapaleniem nie zawsze występuje więc był problem z ustaleniem co jest przyczyną.
Pierwszą czynnością jest wymiana czujnika temperatury... Za cholerę nie wiem co ma jedno z drugim wspólnego..... ale nie znam się ... jakieś sugestie ?
 
 
     
 marces
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 14 Grudzień 2009, 22:54   

taka że jak da rade odpalić to wpadaj na spot ! A pompę paliwa warto wymienić potem zobaczysz co się będzie działo.
 
     
 evalla


Informacje
pomorskie

LPG: Nie
Dołączyła: 01 Wrz 2009
Posty: 30
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 15 Grudzień 2009, 18:37   

tak, tak a jak się mi dziewczyna całkiem rozsypie to nie będzie z czym przyjezdzać :(
 
 
     
 marces
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 15 Grudzień 2009, 18:39   

spokojnie na spotach już prawie wszystko było naprawiane PiotrK65 dostał nowy zestaw naprawczy więc chce go wypróbować tak że możesz być pierwsza xD
 
     
 pablo731



Informacje
pomorskie

LPG: Tak
Wiek: 32
Dołączył: 08 Lut 2009
Posty: 59
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 15 Grudzień 2009, 18:40   

Jak się rozsypie to będziemy myśleć
 
 
     
 PiotrK65
i Beatka na zawsze



Informacje
pomorskie

Pomógł: 9 razy
Wiek: 58
Dołączył: 14 Lis 2008
Posty: 386
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 15 Grudzień 2009, 18:42   

hahhahah juz się zdarzało, że naprawialiśmy autka :)
 
 
     
 evalla


Informacje
pomorskie

LPG: Nie
Dołączyła: 01 Wrz 2009
Posty: 30
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 15 Grudzień 2009, 20:22   

dobra dobra jakoś nie widzę kolegów umorusanych na spocie :)

No ale nic, jak mi do soboty postawią mi dziewczynę na nogi i zapali to będę :)
 
 
     
 PiotrK65
i Beatka na zawsze



Informacje
pomorskie

Pomógł: 9 razy
Wiek: 58
Dołączył: 14 Lis 2008
Posty: 386
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 15 Grudzień 2009, 20:41   

Żeby naprawiać, nie trzeba być umorusany...
 
 
     
 andrzej_m55


Informacje
pomorskie

LPG: Tak
Dołączył: 14 Lis 2009
Posty: 26
Skąd: Gdynia
Wysłany: 18 Grudzień 2009, 02:00   

Witam
W tą sobotę pewnie przyjadę bo maszyna zrobiona i to będzie pierwszy wyjazd od chyba trzech tygodni.
Więc jak nie zabłądzę to do zobaczenia
 
 
     
 PiotrK65
i Beatka na zawsze



Informacje
pomorskie

Pomógł: 9 razy
Wiek: 58
Dołączył: 14 Lis 2008
Posty: 386
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 18 Grudzień 2009, 23:17   

No koleżanki i koledzy... Jutro ostatnie spotkanie w tym roku... ruszcie maszyny i przybywajcie. Będą niespodzianki dla nowych, a może i dla stałych bywalców coś się znajdzie :)

andrzej_m55 też rzucił temat na Opel24... pokażmy, że będzie nas więcej :)

Dla przypomnienia... 19.12.2009 godz. 15.00 - parking podziemny Galerii Przymorze - sektor 18 w samym rogu hali parkingowej.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu Strona 3 z 14 
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Witamy w klubie! » Grupy FKC » Grupa pomorskie » Pogaduchy trójmiejskie
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.