Przesunięty przez: Kaszubski
17 Marzec 2016, 23:08
Problem z przednimi światłami
Autor Wiadomość
 nunek



Informacje
podkarpackie

Wiek: 37
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 46
Skąd: rzeszów
Ostrzeżenia: ( 2/3 )
Wysłany: 26 Wrzesień 2009, 21:23   Problem z przednimi światłami

Witam wszystkich Corsarzy. Mam takie pytanie a w zasadzie i problem, a mianowicie mam corsę b i mam w niej automatyczną regulacje świateł góra - dół. A problem jest taki, że mimo to ze ustawie pokrętło na sama górę , żeby światła świeciły jak najdalej to świecą nadal za krótko. Mam pytanie czy jest mimo to jeszcze jakaś regulacja lub może jakieś pokrętło żeby podnieść te swiatła, aby świeciły dalej? Jest to duzy problem dla mnie ponieważ jadąc w nocy widzę tylko to co jest przed samochodem i nic więcej. Mam porównanie z innymi autami i wiem ze w mojej Corsie świecą za krótko. Jeśli ktoś wie jak rozwiązać ten problem to proszę o pomoc.


po poprawieniu tylu błędów wystawiam warna x1, gdyż nie rozumiem jak można połowę postu napisać poprawnie a połowę z błędami - 2SHAE
Ostatnio zmieniony przez 26 Wrzesień 2009, 21:58, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
 Rikku



Informacje
opolskie

LPG: Nie
Klub: Astra Club
Imię: Łukasz
Pomógł: 3 razy
Wiek: 36
Dołączył: 13 Sie 2009
Posty: 95
Skąd: Opole
Wysłany: 26 Wrzesień 2009, 22:10   
   Moje auto: GTC


W lampach są pokrętła, obok wtyczki - spróbuj tym może. Podjedź pod ścianę i zbadaj sprawę. :)
 
 
     
 pablo731



Informacje
pomorskie

LPG: Tak
Wiek: 32
Dołączył: 08 Lut 2009
Posty: 59
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 18 Październik 2009, 18:15   

Dokładnie tak jak kolega powiedział. U mnie jest taka ciekawostka że prawe światło mogę podnieść prawie do nieba a lewe światło za dużo nie chce się podnieść mam już na maxa pokrętłem i silniczkiem i jeszcze trochę za krótko świeci. Jakiś pomysł jak je jeszcze trochę podnieść ?
 
 
     
 OL!
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 18 Październik 2009, 19:12   

drogie dzieci nadeszła pora by po prostu uzbierać 30 zł i znaleźć czas i chęci - ruszyć dupe i pojechać na stacje kontroli pojazdów - tam wam to zrobią - może nawet i za darmo ..

sami to możecie żarówkę wymienić a nie regulować światła ... dasz wyżej i będziesz oślepiać tych jadących z przeciwka...

a regulacja jest nie tylko góra dół ale również na boki....

jeśli już będą ustawiać światła pokrętło regulacji ma być na jeden...

i nie jest ono po to by sobie robić bliżej dalej

tylko po to że jak jedziesz sam to ma być na 1
jak wieziesz kilka osób z tyłu to tył auta siada i lampy świeca wyżej - wtedy pokrętło na 4 0 by świeciły niżej i nie oślepiały nikogo ..

dziękuje ...

ps. POLSKIE ZNAKI !!
 
     
 Jasioracek



Informacje
LPG: Nie
Pomógł: 1 raz
Wiek: 34
Dołączył: 08 Mar 2009
Posty: 118
Skąd: Racibórz
Ostrzeżenia: ( 2/3 )
Wysłany: 3 Listopad 2009, 16:36   

2 pokretła i kręcisz;p
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa B - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Corsa B » Oświetlenie » Problem z przednimi światłami
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.