Przesunięty przez: Kaszubski
15 Lipiec 2016, 15:59
[ Corsa B] Problem z radiem KENWOOD KDC-W3044GY
Autor Wiadomość
 nunek



Informacje
podkarpackie

Wiek: 37
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 46
Skąd: rzeszów
Ostrzeżenia: ( 2/3 )
Wysłany: 14 Wrzesień 2009, 10:18   [ Corsa B] Problem z radiem KENWOOD KDC-W3044GY

Witam serdecznie. Mam problem z moim radyjkiem KENWOOD KDC-W3044GY, a mianowicie wczoraj podczas jazdy przestały mi grać głośniki, a radio było włączone- pomyślałem sobie ze zresetuje mu ustawienia przyciskiem , który do tego służy. Po wciśnieciu przycisku reset wyswietla mi sie komunikat "PROTEKT" niewiem co jest grane i niewiem jak to naprawic. Czy możliwe jest ze jakoś zakodowałem to radio przez przypadek ?? Jak tak to jak to odkodować. Dodam, że radio jest nowe kupione w sklepie miesiac temu. Proszę o pomoc i z góry dziękuje.
Ostatnio zmieniony przez Kaszubski 20 Marzec 2016, 23:10, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
 marces
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 14 Wrzesień 2009, 10:29   

Zrób temat w dziale "car audio", a ten usuń o ile nie zrobi tego za chwile jakiś moderator tego działu
 
     
 Finos
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 14 Wrzesień 2009, 10:38   

nunek napisał/a:
Dodam, że radio jest nowe kupione w sklepie miesiac temu.
Jak nic nie ma na ten temat w instrukcji, to idź do sklepu, bo szkoda ruszać radia które jest na gwarancji!



PS. PRZENIOSŁEM
 
     
 dudu
elektronika/audio pokrewne


Informacje
Imię: Łukasz
Pomógł: 29 razy
Wiek: 35
Dołączył: 06 Mar 2008
Posty: 943
Skąd: Pleszew
Wysłany: 14 Wrzesień 2009, 22:51   
   Moje auto: Citroen C3 1.4 HDI


A odłącz radyjko na jedną noc. Znajomemu pomogło.
 
 
     
 nunek



Informacje
podkarpackie

Wiek: 37
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 46
Skąd: rzeszów
Ostrzeżenia: ( 2/3 )
Wysłany: 18 Wrzesień 2009, 16:47   

Znalazłem usterke dzieki wszystkim za pomoc. okazało sie ze mam zwarcie na głośnikach w drzwiach.
 
 
     
 Cichy18



Informacje
mazowieckie

LPG: Nie
Wiek: 33
Dołączył: 01 Gru 2009
Posty: 96
Skąd: Warszawa-Ursus
Wysłany: 3 Styczeń 2010, 21:44   

Mam można powiedzieć ze te samo radio ( tylko ze z USB) jest to jedno wielkie g**no. Było już 3 razy na gwarancji i nadal się coś dzieje. Kumpel ma takie samo w Corsie i tez na nie narzeka.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Techniczny » Car Audio » Corsa B » [ Corsa B] Problem z radiem KENWOOD KDC-W3044GY
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.