Przesunięty przez: Kaszubski
20 Marzec 2016, 00:13
Dziwne urządzenie w corsie b
Autor Wiadomość
 adamuss
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 8 Wrzesień 2009, 22:47   Dziwne urządzenie w corsie b

Powiedzcie co to jest ,co zaznaczyłem na zdjęciu bo to jest w mojej corsie b i to jest podłączony jeden przewód do podciśnienia przepustnicy, a drugi wpięty w przewód od nagrzewnicy.
 
     
 Finos
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 8 Wrzesień 2009, 22:52   

Po naklejce z lewej strony mogę się domyślać że to jakiś element webasto czyli ogrzewania postojowego.
 
     
 adamuss
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 8 Wrzesień 2009, 23:09   

Też tak pomyślałem jak ty ale jak z rana przekręciłem zapłon i włączyłem żeby leciało ciepłe powietrze A tu klapa leciało zimne powietrze. A idzie jakoś sprawdzić na 100% ze to jest webasto i czy to działa. A mogło jakoś się zabrudzić ze leci zimne powietrze czy coś innego.

[ Dodano: 9 Wrzesień 2009, 21:53 ]
Wiecie co to może być :kwasny: ?
 
     
 Periusz
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 9 Wrzesień 2009, 21:56   

Wiadomo wszem i wobec że kiedy zapalasz silnik rano jest on zimny i musi się nagrzać aby leciało ciepłe powietrze !! mi nawet klima nie daje odrazu super ciepła a co dopiero jej brak ;) pogrzej troszkę i sprawdź później czy leci ciepło jak stoisz i mu nie dociskasz obrotów. :mur:
 
     
 adamuss
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 9 Wrzesień 2009, 22:47   

jak silnik jest rozgrzany to ogrzewanie działa Ale chodzi mi o to co jest na zdjęciu do czego to służy bo jak by to miało byc webasto to powinno lecieć ciepłe a nie leci na nie włączonym silniku
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa B - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Corsa B » Wyposażenie wnętrza » Dziwne urządzenie w corsie b
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.