Przesunięty przez: Kaszubski
28 Marzec 2016, 16:54
Ile wyciągneliście ze swojej Corsy :?:
Autor Wiadomość
 bado


Informacje
LPG: Tak
Pomógł: 1 raz
Wiek: 34
Dołączył: 11 Gru 2008
Posty: 100
Skąd: Białystok
Wysłany: 17 Maj 2009, 16:32   

powracając do tematu tu jest filmik, który miałem zamieścić.. dla tych którzy chcieli zobaczyć na własne oczy..

http://wyslijto.pl/plik/8nc7rnu80e

i oczywiście od razu mówię,że na co dzień tak nie jeżdżę to było to tylko sprawdzenie auta..pomiar był na LPG na PB nie sprawdzałem..
 
 
     
 lukasi525
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 17 Maj 2009, 18:09   

corsa A- SR silnik 1.3s na gazniku skrzynia 5 MAX 190KM/H
 
     
 2SHAE
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 17 Maj 2009, 20:16   

bado, po pierwsze temat Twojej jazdy i tego ile wyciągniesz miał być już zamknięty, bo powoduje tylko i wyłącznie kłótnie, a jeżeli chcesz już znać jakąś opinie nie zrobisz nikogo w babmbuko i 135 to masz ale na 4 jak już. Idzie to poznać po rozpędzaniu silnika na 1 nie wyciągniesz pod 50 bo 1.2i to opluje Ci się na nim, także temat Twojej rozmowy uważam po raz kolejny za zamknięty jeszcze raz a poleci warn !!!
 
     
 bado


Informacje
LPG: Tak
Pomógł: 1 raz
Wiek: 34
Dołączył: 11 Gru 2008
Posty: 100
Skąd: Białystok
Wysłany: 17 Maj 2009, 20:47   

2SHAE napisał/a:
bado, po pierwsze temat Twojej jazdy i tego ile wyciągniesz miał być już zamknięty, bo powoduje tylko i wyłącznie kłótnie,


No wiesz mówiłem,że będzie filmik więc go dałem. I ja nie widziałem tam żadnej kłótni..

2SHAE napisał/a:
a jeżeli chcesz już znać jakąś opinie nie zrobisz nikogo w babmbuko i 135 to masz ale na 4 jak już. Idzie to poznać po rozpędzaniu silnika na 1 nie wyciągniesz pod 50 bo 1.2i to opluje Ci się na nim, także temat Twojej rozmowy uważam po raz kolejny za zamknięty jeszcze raz a poleci warn !!!


Nikogo nie robię w bambuko. Bo widać,że ruszam z miejsca i słychać każdą zmianę biegu,ale dobra tam ja się nie chce kłócić.. kto chciał to zobaczyć to zobaczy.. I nie mam pojęcia za co miałby być warn,ale to też mniejsza z tym. Tyle na ten temat.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 2 z 2 
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Offtopic - na każdy temat! » Wolna amerykanka » Ogólne » Ile wyciągneliście ze swojej Corsy :?:
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.