Jaka instalacja LPG ?
Autor Wiadomość
 delfin
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 6 Lipiec 2009, 19:21   Jaka instalacja LPG ?

Chciałabym założyć instalacją LPG do corsy i szukam informacji/porad, jaką istalacją wybrać. Czy ktoś z Was ma instalację do silnika Z12XE (1.2 16V twinport) ? Jeśli tak to jaką i jak się sprawuje ? Dzięki za info.
 
     
 Blade1984



Informacje
Pomógł: 2 razy
Wiek: 40
Dołączył: 16 Kwi 2009
Posty: 129
Skąd: Włocławek
Wysłany: 7 Lipiec 2009, 19:23   

Do takiego silnika tylko instalacja 3 generacji (bezpośredni wtrysk gazu do silnika). Koszt dobrej instalacji to około 2200zł.
 
 
     
 Zyzio
Zasłużeni
LukBud ajm jór fader


Informacje
slaskie

LPG: Tak
Imię: Krzysiek
Pomógł: 12 razy
Wiek: 42
Dołączył: 19 Mar 2009
Posty: 431
Skąd: Mikołów
Wysłany: 7 Lipiec 2009, 19:26   
   Moje auto: VW Golf 4


ja bym gazu nie zakładał. sam mam gaz i nie raz już się przekonałem że nie warto dawać gazu nie każdy silnik to lubi......ale rób jak uważasz.i szukaj dobrego gazownika a nie z tzw firmy :"kogucik"
 
 
     
 delfin
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 8 Lipiec 2009, 13:24   

Dzięki za rady. Myślałam o założeniu polskiej - KME, choć jest wiele różnych na rynku i nie mam pojęcia czym oprócz ceny się różnią. Czy jest sens dopłacic i założyć np. BRC ?
 
     
 markos17
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 8 Lipiec 2009, 15:38   

też mam taki silnik i zaczalem zastanawiac sie nad gazem. pytalem sie w kilku warsztatach w okolicach gdanska i z reguly chca 2500zl. policzylem, ze przy moim rocznym przebiegu 10-15k km lpg zwroci sie i zacznie zarabiac po ok. 2 latach. boje sie jednak ewentualnych problemow, czytalem na necie, ze niektorzy uzytkownicy odradzali lpg do corsy.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Techniczny » Instalacje paliwowe » Instalacje LPG » Jaka instalacja LPG ?
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.