Przesunięty przez: Kaszubski
19 Marzec 2016, 12:42
Lampy przednie firmy arter - Corsa B
Autor Wiadomość
 licha89
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 19 Kwiecień 2008, 23:08   Lampy przednie firmy arter - Corsa B

cześć wszystkim mam pytanie czy zamienniki firmy arter chodzi mi o lampy przednie do corsy b mogą świecić gorzej niz orginalne lampy ?? ja mam artery światła świecą krótko a mam dobre żarowki philipsa zastanawiam się czy nie zmiienić na lampy z gładkim szkłem poprawi to jakość swiatła czy będzie to samo ?? czy ogólnie w tych corsach słabo i krótko świecą światła ?? co mam zrobić ??
Ostatnio zmieniony przez PiotrK65 26 Luty 2009, 00:46, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
 Gesio
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 19 Kwiecień 2008, 23:50   

Arter?! :lol: nie ma takich lamp do corsy o takiej nazwie firmy
Są Arteby - gładkie szkło z czarnym lub chromowanym/srebrnym środkiem, święcą o wiele lepiej od seryjnych, warto zakupic takie ;-)
 
     
 licha89
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 20 Kwiecień 2008, 07:56   

pisze mi na lampach arter nie arteb wim ze sa takie i takie ale pisze arter zastanawiałem się jeszcze nad soczewkami ale nie wiem bo te co mam to swieca bardzo krótko :/
 
     
 marmi
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 20 Kwiecień 2008, 10:58   

No to wywal je czym szybciej..... :P jesli nie masz artebów tylko jakieś dziadostwo firmy krzak to co się dziwisz że świecą ci żle.... :P

Po co ci soczewki do corsy...?? lepiej kup arteby świecą rewelacyjne i kosztują ino 200zł za komplet.... a nie 500 jak soczewki... :P
 
     
 Rizo
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 22 Maj 2008, 18:08   

też mam tej firmy i świecą lepiej jak org.
 
     
 akitainu
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 23 Sierpień 2008, 10:47   

Sa gdzies sklepy internetowe aby takie zakupic??bo na allegro nie mogłem znalezc,a chodzi mi o czarny środek :-/
 
     
 west
Zasłużeni
widoczni.org



Informacje
wielkopolskie

LPG: Nie
Imię: Bartek
Pomógł: 43 razy
Wiek: 41
Dołączył: 12 Gru 2007
Posty: 1485
Skąd: Księstwo Poznańskie
Wysłany: 23 Sierpień 2008, 10:52   
   Moje auto: Porshe 911


ja kupiłem na giełdzie samochodowej w Pń cena 90zł sztuka

 
     
 cwirus88
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 23 Sierpień 2008, 12:25   

ja sie wycfaniłem i od kumpla używki kupiłem :lol:
 
     
 akitainu
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 25 Sierpień 2008, 09:38   

Czyli trzeba troche poszperac po giełdach.. :evil:

[ Dodano: 27 Sierpień 2008, 13:29 ]
Jak ktos bedzie mial namiar na takie lampki prosze o kontakt ;-) na allegro widziałem tylko ze srebnym wkładem!!
 
     
 domel
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 1 Wrzesień 2008, 20:32   

witam. ja też pewien czas temu zakupiłe Arteby z czarnym wkładem i jestem strasznie zadowolnony z nich, ale one były tylko przez pewnien czas w 100% orginalne , ponieważ wkleiłem do nich soczewki od audi a3 i jest o wiele lepszy efekt wizualny i lepiej siweca w nocy 8-)
 
     
 akitainu
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 12 Wrzesień 2008, 10:38   

http://moto.allegro.pl/it...przod_nowa.html

[ Dodano: 12 Wrzesień 2008, 10:43 ]
Prosze o analize czy to sa lampki ''Arteby" o,ktorych była mowa w tym temacie??szukalem i znalazlem ,ale pewnosci nie ma.Do tego sprzedawca nie cieszy sie popularnoscia.. :-?
 
     
 DizzyX
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 12 Wrzesień 2008, 11:06   

akitainu napisał/a:
Do tego sprzedawca nie cieszy sie popularnoscia..


Hmmm czy ja wiem ... 98,9% POZYTYWÓW to raczej nie jest niepewny kontrahent ;)

Pamiętajcie - przy zakupie lamp ZAWSZE wybierajcie opcję 'OSTROŻNIE' - wtedy przy odbiorze przesyłki macie PRAWO do otworzenia jej i sprawdzenia zawartości (na poczcie lub przy pracowniku dostarczającym przesyłkę - z tego co wiem). Jeśli zawartość będzie uszkodzona - spisujecie protokół i reklamujecie przesyłkę ...
 
     
 akitainu
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 12 Wrzesień 2008, 11:25   

Dzieki DizzyX za uwage,ale komentarze poczytaj,a w szczególności te negatywne :-/ .Duzy ich procent to potluczone lampy w transporcie,na poczcie lub wyslany jakis chłam :-| przyjze sie jeszcze temu i skoro jest taka opcja 'OSTROŻNIE' moze skorzystam,jak co bedzie podstawa do reklamacji :!: :!:
 
     
 west
Zasłużeni
widoczni.org



Informacje
wielkopolskie

LPG: Nie
Imię: Bartek
Pomógł: 43 razy
Wiek: 41
Dołączył: 12 Gru 2007
Posty: 1485
Skąd: Księstwo Poznańskie
Wysłany: 12 Wrzesień 2008, 13:16   
   Moje auto: Porshe 911


Dixy ma racje, otwietrać paczki i w razie W spisać protokół!
ps: dla mnie jak ktos wystawia negatywa za to że poczta czy tez inny przewoznik uszkadza przesyłke to jest wzyczajne chamstwo!
ps co do arbetow bede w niedziele na gieldzie po kilka klamotów do mojej Hanki, moge podskoczyc na stoisko i wziasc adres i dane gości od których kupowalem moje tylnie i przednie lampy, mysle ze sie dogadacie ze sprzedawca do nie jest on od "miesiaca" na rynku tylko juz wiele lat!

a powtarzam ja dalem 90zł za szt !
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa B - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Corsa B » Oświetlenie » Lampy przednie firmy arter - Corsa B
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



wytrawne wino gronowe
   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.